Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    Kaze Sale roc u subotu dolazi...taman da presedi mesec dana dok se sve sklopi, uzme pare i odigra jedan mesec...fino
    Bice tu Roc celu sezonu, ne brini..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Kakve cemo macke na terenu biti sa Rocestijem i Terijem.
      Promenice se malo rotacije u ekipi.
      Wolden ce na 2, Roc na Keca.
      Deda je u neki mecevima krpio i na poziciji 2, ili ti na poziciji jos jednog ballhandlera, dok ga sada vise ocekujem na 4/3. Mislim da ce na 4 biti najopasniji u Obradovicevim setovima.
      Od Borise bi to bilo to, jbg.
      Bice interesantna petorka sa Ritom i Terijem na terenu.
      Danas je Simon pogodio dosta toga, i mislim da ce Sale sada dozirati. Udje, ako ne pogodi 2 trice-klupa itd.
      Definitivno cemo na 4 biti najslabiji, sto kazu neki forumasi, vise kvantiteta nego kvaliteta, ali krpicemo se jbg.
      Misljenja sam da ce se cetvorka dovoditi samo u slucaju da imamo izgledne sanse za 8 ekipa i to negde u januaru mesecu.

      Comment


      • Dovešće se četvorka sigurno ako Boriša prođe na draftu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Sava Lešić spreman kao zapeta puška. Uklapa se po godinama kad su domaći igrači u pitanju. A upravo činjenica da je naš mu dođe kao velika mana jer Sale više voli inostrane igrače.

          Comment


          • Biće pre da je presudan kvalitet u odabiru igrača. Krštenica tu malo može da pomogne.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by serbianhoops View Post
              Sava Lešić spreman kao zapeta puška. Uklapa se po godinama kad su domaći igrači u pitanju. A upravo činjenica da je naš mu dođe kao velika mana jer Sale više voli inostrane igrače.
              Pa necemo valjda dozvoliti da Mladost iz Zemuna koja igra KLS ima vise stranih igraca od nas koji igramo EL????

              Comment


              • Mi imamo i previše domaćih igrača nedovoljnog kvaliteta za EL.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ovako, malo da rezimiram hladne glave. Zvezda u principu ima veliku prednost naspram vecine klubova zato sto nam je liga pored Litvanske ubedljivo najslabija i stvarno su kratka putovanja i to mu u vecini utakmica dodje kao trening.

                  Utakmica je bila dobra, agresivna od samog starta i game plan gostiju nije postojao ili ga nisu sproveli. Rieste je low level igrac, cak mislim da im je i Dragic slab za tu poziciju i da im treba jedno pojacanje na backu.

                  Sto se nas tice,ocigledno kad Loyd bude imao svoj dan da cemo moci dobiti svaki tim u EL i to se mozda promeni sa ova dva nova pojacanja. Obradovic je fino pripremio mec, isao kome treba ispod blokova,jedino mislim da mu je otisao litvanac niz vodu, ali srecom tu je bio samo on. Bilo je tu par gresaka u pomaganju itd...ali svakako su greske sastavni deo igre.

                  Baskonija je pokusavala da se nadigrava sa onim sto jedino nije trebala a to je sutiranje trojki po rafalnoj paljbi. Npr pomazu na ulaz Hala, a ostave samog Loyda, bilo je par teskih trojki, ali od tih 24, bar 18 je bilo iz dobrih pozicija.

                  Ovaj tempo ce tek lomiti timove, bice ovde svega, ali ocigledno da Zvezda ima timski kvalitet i konacno, posle cetiri godine i trenera.

                  Sledece dve utakmice su jako bitne. Prvo zato sto Zalgiris igra danas mec u Moskvi i sumnjam da ce se vracati u Litvaniju i bice nesto umorniji ako to urade...treba ih napasti i to je utakmica voma bitna, posto sam gledajuci Lion skontao kako je ruzno biti navijac Liona zbog nepotizma koji tamo vlada i Parker je jedan obican kreten sa brdo para i zato treba da mu se useremo u zivot, mi znamo sta znaci nepotizam,oni su to sveli na jos gori moguci nacin.

                  Sa 3-1 ili ajde cak 2-2 ...al ipak sa 3-1 b usli u seriju meceva sa jakim timovima sa dosta zara, elana i motivacije...Ako bude 2-2 sve je ok, ali sa 1-3bi bila prava katastrofa, to pisem zbog meceva koji slede.

                  Loyd je mnogo zajeban kad mu seju kljucevi tima u ruke i posebno kad ga krene, kad je ubacio onaj sut za 8metara na pocetku,znalo se da je to to. Doduse i ivanovic ga je cuvao kao amater...

                  Rocesti i ce znaciti, posto bi nas veoma brzo provalili sa Loydom i tu bi isla udvajanja kao Fener, zato je Kokoskov veliki trener...

                  Iznenadio me je Hal sa bas dobrim asistencijama, pogadjao je teze suteve nego lakse, ali jos uvek mu ne izlaze na sut vec mu vise brane prodor, sto licno mislim da je pogresno posto on povecava procente tokom karijere upravo iz tog razloga.. Imao je par bas dobrih asistencija, doduse ljudi su sve pogadjali danas spolja i ovakav tip igre je u principu slican Znojavom iz prosle sezone...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Mnogo bitna pobeda za samopouzdanje i timsku hemiju, skinut mrak u EL. Sad da se kompletiramo sa Rochestijem i Terijem pa da vidimo koji su realni dometi ovog tima. Medjutim igra nam se u principu zasniva na trazenju otvorene pozicije za sut spolja, zasto ne igramo pnr kad je to najubojitiji nacin za poentiranje u kosarci? Osim par vrhunskih pnr akcija za Gistom prosle sezone ne pamtim kad smo igrali dobar pnr a sinoc nas je Baskonija par puta vrhunski odradila sa pnr

                    Comment


                    • Bitna je raznovrsnost u napadu, pri čemu ipak malo veći fokus treba da bude na šutu za tri nego na spuštanju na centre.
                      Prvi razlog za to je jer se centri lako fauliraju pa ti od potencijalnih dva poena, retko dobiješ oba poena sa linije slobodnih bacanja, češće 1 ili 0.
                      Druga stvar je što svaka ozbiljna ekipa ima petorku sastavljenu od 3,4 ili svih pet igrača koji su pretnja na šutu za 3 i onda samo biraš ko je slobodan i brzo praviš razliku.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Meni se ova ekipa mnogo sviđa, s Ročestijem i Terijem borićemo se za top8 pod uslovom da se odigra sezona.
                        U Aba nam je Budućnost najveći konkurent.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Bitna je raznovrsnost u napadu, pri čemu ipak malo veći fokus treba da bude na šutu za tri nego na spuštanju na centre.
                          Prvi razlog za to je jer se centri lako fauliraju pa ti od potencijalnih dva poena, retko dobiješ oba poena sa linije slobodnih bacanja, češće 1 ili 0.
                          Druga stvar je što svaka ozbiljna ekipa ima petorku sastavljenu od 3,4 ili svih pet igrača koji su pretnja na šutu za 3 i onda samo biraš ko je slobodan i brzo praviš razliku.
                          Slazem se sa svim sto si napisao. Ne bih voleo samo da zavisimo od suta. Ne bi bilo lose ukljuciti i pnr igru u pojedinim slucajevima. Ili ono kad visoki igrac primi loptu na kapici pa deli dalje kao sto je radio Luka Mitrovic

                          Comment


                          • Originally posted by Marcus View Post
                            Slazem se sa svim sto si napisao. Ne bih voleo samo da zavisimo od suta. Ne bi bilo lose ukljuciti i pnr igru u pojedinim slucajevima. Ili ono kad visoki igrac primi loptu na kapici pa deli dalje kao sto je radio Luka Mitrovic
                            Ma svakako da ekipa treba da ima i dubinu i širinu, raznovrsnost u napadu, ne treba da bude predvidljiva.
                            Uvek pitu praviš od sastojaka koje imaš, odnosno praviš igru u odnosu na kvalitet igrača kako bi ih maksimizirao.
                            Od ovih visokih što se izvlače napolje imamo MJK-a i Reatha, imaćemo i Terry-ija. Pričam o igračima sa kojima možeš da igraš pnr i pnp. Sa Kuzom možeš samo pnr.
                            Biće tu različitih varijanti još tek kad dođe Roch koji zna da iz picka uposli centra/četvorku sa perimetra ili ako skupe reket da podeli beku ili krilu na stranu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • I sa Terijem se moze samo pnr igrati.
                              Covek je bezopasan sa distance i nema dometa za 3pts.

                              Comment


                              • Originally posted by Jimi22 View Post
                                I sa Terijem se moze samo pnr igrati.
                                Covek je bezopasan sa distance i nema dometa za 3pts.
                                Ja predlazem da ga oteramo odmah pre nego sto i pocne da igra, kao da unapred nismo vec prosle nedelje progalsili Loyda divljakom, Simona i Lazica penzionerima, Kuzmic drvetom, Reathom amaterom i da nase domace zvezde dobiju vecu ulogu , a Obradovic juce popizdi najvise na igraca koji za dva minuta uspe da mu skinu skok sa glave i pri tom napravi faul za 2+1 , napravi korake, primi trojku u facu, i sam poput duha promasi otvorenu trojku.

                                Nadam se tom NBA ugovoru sto pre da mu Misko zavrsi, da tamo u Decembru ako se bude igrala liga pola para od obestecenja prosledi ovom Martinu koga zelimo i da ako budemo tu oko osmog mesta se posibamo do kraja da udjemo u playoff.

                                Kao sto nisam kukao posle Fenera, ni sada necu puno da poletim posle sinocne predstave za koju jos ne mogu da definisem da li smo mi bili dobri ili ovima bio los dan kao i nama u Istanbulu.

                                Comment

                                Working...
                                X