Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Nadali smo se bilo kakvom bekap pleju, koji moze odigrati u odbrani i razigrati u napadu nismo docekali. Docekali smo rovitog Riversa kojem je sada dodeljena uloga pleja. Znaci treba da igra pleja jer zna prevesti loptu preko pola i to je sve sto on ima od plejmejkerskih sposobnosti. Nije lik u nekoj formi ali je suter za koga treba da se igraju akcije a ne da uvek igra jedan na jedan i da sutira preko ruke. Dakle, doveli smo beka sutera koji igra umesto pleja i sada se cudimo sto ne moze lik da se poveze.

      Medjutim, nada je tinjala da sa Dzoom mozemo uz pomoc domaceg terena da uzmemo titulu sve do trenutka kada je Dzo doziveo povredu.

      Ponovilo se milion puta da je igranje Filipa losa stvar, da je Tomic bezmudas i poltron i to su sve cinjenice. Sada treba da prihvatimo da NECEMO da osvojimo ABA ligu ali sada imamo jedan drugi cilj.

      Taj cilj je dobiti utakmicu protiv Partizana i onemoguciti im sansu da naredne sezone igraju El. Ako ih izbacimo posibati se u finalu dati sve od sebe, a onda u blatu pokusati uzeti KLS. Mi cemo Filipa gledati u Zvezdi i naredne sezone to je sigurno, tako da trenutno Ek je maksimum za nas a Partizan, ako nas ne izbaci ove godine, sledece hoce sigurno jer ce imati jos veci budzet i bolju podlogu to je sigurno.

      Zakljucak, sve dok Nebojsa inati i ne donosi racionalne odluka a on to zna kada hoce nama je EK plafon.
      Last edited by From downtown; 03-04-19, 11:45.

      Comment


      • Originally posted by From downtown View Post
        Nadali smo se bilo kakvom bekap pleju, koji moze odigrati u odbrani i razigrati u odbrani nismo docekali. Docekali smo rovitog Riversa kojem je sada dodeljena uloga pleja. Znaci treba da igra pleja jer zna prevesti loptu preko pola i to je sve sto on ima od plejmejkerskih sposobnosti. Nije lik u nekoj formi ali je suter za koga treba da se igraju akcije a ne da uvek igra jedan na jedan i da sutira preko ruke. Dakle, doveli smo beka sutera koji umesto pleja i sada se cudimo sto ne moze lik da se poveze.

        Medjutim, nada je tinjala da sa Dzoom mozemo uz pomoc domaceg terena da uzmemo titulu sve do trenutka kada je Dzo doziveo povredu.

        Ponovilo se milion puta da je igranje Filipa losa stvar, da je Tomic bezmudas i poltron i to su sve cinjenice. Sada treba da prihvatimo da NECEMO da osvojimo ABA ligu ali sada imamo jedan drugi cilj.

        Taj cilj je dobiti utakmicu protiv Partizana i onemoguciti im sansu da naredne sezone igraju El. Ako ih izbacimo posibati se u finalu dati sve od sebe, a onda u blatu pokusati uzeti KLS. Mi cemo Filipa gledati u Zvezdi i naredne sezone to je sigurno, tako da trenutno Ek je maksimum za nas a Partizan, ako nas ne izbaci ove godine, sledece hoce sigurno jer ce imati jos veci budzet i bolju podlogu to je sigurno.

        Zakljucak, sve dok Nebojsa inati i ne donosi racionalne odluka a on to zna kada ho e nama je EK plafon.
        Slažem se da nam je jako bitno da udjemo u finale u kome nam nisu velike šanse protiv Budućnosti po meni.
        Mogu da zamislim sta će se u Kls dešavati. . .mulj!

        Comment


        • Ne udjemo u finale, ja se odjavljujem do prelaznog roka. KLS me apsolutno ne interesuje. Niti da gledam ubogi basket niti me titula zanima.

          Comment


          • To je negde ta magična granica za smenu Čovića ili da budem jasniji, za nogobulj nepotizmu. Živeće Zvezda i bez njih.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Pitanje: Kad smo poslednji put odigrali utakmicu sa kosarkom makar imalo lepom za oko, sa tecnim protokom lopte (a ne rukometaskim napadima do besvest sa zavrsavanjima istih situacijom 1:1)? Jebiga, ja ne mogu da se setim. I sa Joe i bez njega... Da se razumemo, pazi sad ide disclaimer, nije Filip dobro resenje za nas, ali nasa igra nije zadnjih meseci bila nista posebno i sa Raglandom...

              BTW, pitanje za Sarca: Da li je Joe operisan ili nije? Na drugom forumu se pise o nekakvom igranju u skorije vreme...

              Comment


              • Ja sam x puta rekao koncept Zvezda i Fmp mi se jako svidja i mislim da je to najbolja opcija. Ali, kada nam je gazda racionalan i sujetan u granicama. Ne mozes staviti sina da igra kada znas da ima boljih i perpektivnijih i imati trenera koji to podrzava. Nezdravo je jbg. Da je Filip dobar igrac ko da bi ga neko prozivao sto mu je gazda otac. Ne kazem da se Filip ne trudi ali nema covek telo za ozbiljnu kosarku.

                Ponavljam se ali kazem opet malo nam fali da budemo ozbiljan klub, bas malo.

                Da smo od pocetka sezone imali neki tipa ovakav sastav,

                Dzo/Jaramaz
                Bili/Laza/Davidovac
                Stratos/Dobric
                Faye/Simanic
                Cirbes/Ojo/Ristic

                Radanov, Nenadic, jos neko iz FMP,

                Ne bih se bunio i zalio na neke rezultate. Bili bi limitiran tim ali tim u kojum se za prvih dvanaest bore Davidovac, Radanov, Dobric, Nenadic gde imas priliku da neko bas iskoci, pa da ga utalis za neku kintu. Koga cemo ovako utaliti, Filipa, Kesha.

                Koncept sa Fmp je idealan jer setite se Gudurica, Boldena, Dobrica, Radanova itd, itd igraca koji dodju u Zvezdu sa iskustvom igranja u ABA ligi. Ne kao juniori. I ove godune tu je par mladih igraca, tu je i Reeth kome treba pruziti sansu.

                Opet kazem jako malo nam fali da budemo zdrava prica.

                Comment


                • Treba docekati subotu

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Ma kakvi...sad kad nemamo reglanda dzaba nam prolaz..

                    Comment


                    • Bez Reglanda titula je nemoguća misija!
                      Ako to izgura Tomić on je najbolji trener na svetu!

                      Comment


                      • Originally posted by drakon1 View Post
                        Pitanje: Kad smo poslednji put odigrali utakmicu sa kosarkom makar imalo lepom za oko, sa tecnim protokom lopte (a ne rukometaskim napadima do besvest sa zavrsavanjima istih situacijom 1:1)? Jebiga, ja ne mogu da se setim. I sa Joe i bez njega... Da se razumemo, pazi sad ide disclaimer, nije Filip dobro resenje za nas, ali nasa igra nije zadnjih meseci bila nista posebno i sa Raglandom...

                        BTW, pitanje za Sarca: Da li je Joe operisan ili nije? Na drugom forumu se pise o nekakvom igranju u skorije vreme...
                        Jeste,operisan je.

                        Koliko sam uspeo procitati pojedinci i na informaciju da je operisan se pitaju da li ce biti spreman za subotu ##$####$$ jbte kao da je cistio kamenac sa zuba a ne operacija pod anestezijom.

                        I Fc3 je povredjen ne trenira kao i Faye tako da bice veselo u subotu.

                        Inace veliki deo karata odlazi "vernim" "najvernijim" i da dosta navijaca koji su tu uz KKCz ali stvarno i istinski "po zimi,kisi,snegu,suncu i kosavi" ostati pored Tv

                        O tome kada se zavrsi serija bez obzira na ishod.

                        Comment


                        • Slobodno Sarac opljuni sad. Izbaci to iz sebe...Ja dok sam ti pisao da je covara jedno obicno ..... ti i jos neki ste ga branili..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Jeste,operisan je.

                            Koliko sam uspeo procitati pojedinci i na informaciju da je operisan se pitaju da li ce biti spreman za subotu ##$####$$ jbte kao da je cistio kamenac sa zuba a ne operacija pod anestezijom.

                            I Fc3 je povredjen ne trenira kao i Faye tako da bice veselo u subotu.

                            Inace veliki deo karata odlazi "vernim" "najvernijim" i da dosta navijaca koji su tu uz KKCz ali stvarno i istinski "po zimi,kisi,snegu,suncu i kosavi" ostati pored Tv

                            O tome kada se zavrsi serija bez obzira na ishod.
                            Pa tako je bilo uvek.
                            Sarac bar ti znas

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Nisi pravi navijač, ako ne zviždiš svom igraču, jer je druge veroispovesti, nisi pravi navijač, ako ne mašeš zastavama sa likovima narko dilera i kriminalaca i uzvikuješ njihova imena, nisi pravi navijač, ako dolaziš na utakmice samo kad si plaćen za to.

                              Comment


                              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                                Nisi pravi navijač, ako ne zviždiš svom igraču, jer je druge veroispovesti, nisi pravi navijač, ako ne mašeš zastavama sa likovima narko dilera i kriminalaca i uzvikuješ njihova imena, nisi pravi navijač, ako dolaziš na utakmice samo kad si plaćen za to.
                                Apsolutno, isključno sa Filipom (pljuvanja& zviždanja što se tiče)
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X