Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Дијаз View Post
    Имам једну бруталну слику за ову прилику.
    Ovako nešto (jeste da nije sinak ali...)
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Не, баш татка и синка.

      Comment


      • Ганац, подсетио си ме. Куцамо на врата заборављених асова.
        https://www.youtube.com/watch?v=0HKuPxgRS9E

        Comment


        • Kako me nervira faca ovog alimpijevica, rekao bih da je tele, ali zivotinja bi se opasno uvredila

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Ovako nešto (jeste da nije sinak ali...)

            Da pripomognem, komso.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Filip ustvari i jeste kriv samo zbog toga sto mi je Nebojsa otac ....pre svega komsijama koje je zavio u crno a od nedavno i nekima od nas koji su umislili da Radonja mora da ostane ,da cemo biti prvaci evrope ....itd itd ...spustite se na zemlju malo gospodo ...imamo konkurentan tim na svim frontovima ove godine ,mlad tim ,perspektivan ,mladog trenera ...

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                Filip ustvari i jeste kriv samo zbog toga sto mi je Nebojsa otac ....pre svega komsijama koje je zavio u crno a od nedavno i nekima od nas koji su umislili da Radonja mora da ostane ,da cemo biti prvaci evrope ....itd itd ...spustite se na zemlju malo gospodo ...imamo konkurentan tim na svim frontovima ove godine ,mlad tim ,perspektivan ,mladog trenera ...
                Dobro Fićko, ne stresiraj se i ne uzimaj k srcu sve što napišemo...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Dobro Fićko, ne stresiraj se i ne uzimaj k srcu sve što napišemo...
                  Filip Pančev - Darko. [emoji23]

                  Comment


                  • Originally posted by la haine View Post
                    Neće taj ništa staviti, njegova reč ne vredi ni pola konzerve sardina. Od Radonjićeve ere sam se načitao proročanstava i stručnih analiza, verujem da se niko nije toliko nalupao za života. Onda nestane na jedan period pa se vrati jači nego ikad.
                    Evo, može opklada. Ja stavljam što sam rekao ako Filipov prosek na kraju sezone u svim takmičenjima bude do pet minuta. Ako bude preko, ti stavljaš sendvič na avatar sledećih godinu dana (kalendarskih).

                    Može?
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Tatko & sinko na tribini severnoj .. e to je fotka!

                      Comment


                      • Originally posted by la haine View Post
                        Opisao sam već tu situaciju, ništa ovde on nije kriv, osim što se zove i preziva Filip Čović. Čovek izašao iz bloka primio loptu i šutnuo preko ruke i pogodio.

                        Ovo nije sut preko ruke, jer FC3 kasni, shooting motion je odavno krenuo. Tako da to sto je on bio tamo kada je lopta vec izasla iz ruke ne znaci nista... Ocajan footwork kod FC3 kad krece 19ca da igra pick. Pogresnom nogom ide da napadne blok, takodje levu ruku koju treba da koristi da uspori igraca kad napadne, ne koristi, vec desnu itd itd. Ovo je elementarno kosarkaski pogresno sve.

                        Malo sam u frci s vremenom ovih dana, pa me i nema na forumu puno i zato nisam pisao nista o tekmi. Ali sutra cu gledati da odgledam celu tekmu natenane i pustim koji red.

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Evo, može opklada. Ja stavljam što sam rekao ako Filipov prosek na kraju sezone u svim takmičenjima bude do pet minuta. Ako bude preko, ti stavljaš sendvič na avatar sledećih godinu dana (kalendarskih).

                          Može?
                          Ja nemam šta da stavljam sendvič, ja mogu da stavim samo grb kkcz. Mene apsolutno boli ona stvar da li će igrati 5 ili 25 min. Bitno mi je da Zvezda pobeđuje za razliku od tebe.

                          I da li vi kapirate da se ovde raspravljamo o maksimalno 6-8 primljenih poena? Očajan "footwork", čovek zakasnio delić sekunde, a svi ostali su očigledno stalno ispred napadača kad zaobilaze blok. Reglandu se ne komentariše to što mu lopta prođe kroz uši ili mu lik sa glave uzme loptu, a ovome se traži dlaka u jajetu. Pa da poželi čovek da bude prvi plej majke mi da izgorite od muke. I preksinoć je sinko dobio aplauze, Kešelj takođe, nešto nisam čuo razjarenu većinu i narušenu atmosferu o kojoj ste pričali.

                          Comment


                          • Upravo smo saznali čija reč koliko vredi.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Ti si taj koji je predlagao da stavlja bilo šta, a sliku tog kojeg bi stavljao iz sprdnje bi morao da držiš svih ovih sedam godina jer ti je doneo nekoliko titula posle ne zna se koliko godina. Ili je to bio Radonjić? A čekaj srao si i protiv njega... Pa ko je doneo titule? Ti?

                              Comment


                              • Pa zar nije očito?

                                Nego, šta ćemo sa tvojom tvrdnjom o Sinkovih 5 minuta? Pojela maca?
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X