Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali ne možeš na njega da se ljutiš kad je dobar ko lebac?

    Evo da ne ostanem dužan i situaciju iz prvog poluvremena.

    Last edited by la haine; 15-09-18, 16:59.

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      U obe situacije odzo ne zna gde bije...covek se nasao na nicijoj zemlji oba puta...on je krivac za oba kosa primljena

      A sta je trebao OJO da radi u obe situacije, da glumi Libera kao u odbojci pa da juri pas da presece? Da se njegov igrac odvojio i ostao sam ispod kosa pa da kazes pobegao mu igrac i ostao sam na ziceru.

      Comment


      • Originally posted by la haine View Post
        Ali ne možeš na njega da se ljutiš kad je dobar ko lebac?

        Evo da ne ostanem dužan i situaciju iz prvog poluvremena.


        I sta hoces da kazes, da je FC3 zasluzan za samo ove koseve???????

        Comment


        • Ne, hoću da kažem da su to situacije koje mu se prebacuju i koje se ponavljaju po forumima i društvenim mrežama kako se zabada u blokove. Dve situacije, ej? A što se poena tiče, rekao sam već, postovao ga je jednom lik, i ne znam da li smo primili zbog njega još poena, možda nešto sitno. Atmosfera je takva kao da primamo svaki drugi zbog njega.
          Last edited by la haine; 15-09-18, 17:15.

          Comment


          • Ja sam juce u 2-3 minuta koliko sam gledao utakmicu dok mi je radio strim video jedmu situaciju da se Fica sporo izvlci iz blokova i odmah primaamo poene preko njega.. to je bilo sledeci napad posle njegovog allay upa. Posel toga je pocelo da secka i iskljucio sam se.

            Comment


            • Kakva diskusija..o Filipu Fici Covicu...dal zna ili ne zna..haha..pa ovo je crtani...odoh sad da se

              Pazi, imas tako smesnu situaciju da dovedes normalnog pleja back upa..ovog odvedes u neku sta znam...Bugarsku ligu i da se napravi hajp....

              Sad su ostali u BG jedino da bi dobijali meceve...i nista vise od toga..da kao prodas neku sezonsku vise...da neko ovde kaze..ja volim Zvezdu...jebe mi se ko je vodi, ko igra za nju...ko je direktor itd...U principu takvog coveka boli uvo za sve...

              Ej pazi price dal FC ostaje na tri..ovaj mu pojede cevap sa glave pa sutne preko njega...Tomic je uveo neke akcije to se vidi jasno...ali nece taj ostati dugo u ovom brlogu..siguran sam sto posto...+ovaj timje neizbalansiran i sacuvaj me boze...frankfestajn.. a malo fali da bude fin....

              Samo to malo devojci srecu kvari..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Ja sam juce u 2-3 minuta koliko sam gledao utakmicu dok mi je radio strim video jedmu situaciju da se Fica sporo izvlci iz blokova i odmah primaamo poene preko njega.. to je bilo sledeci napad posle njegovog allay upa. Posel toga je pocelo da secka i iskljucio sam se.
                Opisao sam već tu situaciju, ništa ovde on nije kriv, osim što se zove i preziva Filip Čović. Čovek izašao iz bloka primio loptu i šutnuo preko ruke i pogodio.

                Comment


                • Originally posted by la haine View Post
                  Opisao sam već tu situaciju, ništa ovde on nije kriv, osim što se zove i preziva Filip Čović. Čovek izašao iz bloka primio loptu i šutnuo preko ruke i pogodio.


                  Pa da nema 175cm i da je pokazao malo vise zelje da se brze izvuce iz bloka mogao je barem malo zasmeta suteru, sto bi bilo dovoljno da ovaj promasi jer je ovo poprilicno teska situacija za sutera.

                  Comment


                  • Daj bre molim te poštedi me... Šutiraju i preko igrača od 2m, preko ruke i ubadaju pa nikom ništa. Neke situacije ne mogu da se brane, bitno je da se isprati igrač i da se uradi šta je do tebe.

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      Daj bre molim te poštedi me... Šutiraju i preko igrača od 2m, preko ruke i ubadaju pa nikom ništa. Neke situacije ne mogu da se brane, bitno je da se isprati igrač i da se uradi šta je do tebe.
                      Najbolje ces postedeti sam sebe kad prestanes da botujes

                      Glupo je sa takvima i da upazim u dalju kosarkasku raspravu i da ti objasnjavam bilo sta. . Vrti slobodno svoju pricu da je kepecu jedini problem to sto je tatin sin

                      Comment


                      • U kakvu košarkašku raspravu ćeš ti nesrećo da ulaziš, veze sa životom nemaš. Šlušaj mu argument, želja da brže izađe iz bloka... Da se prekrsti čovek. Ako neko pokazuje želju to je on, da je najbolji nije, ali nije ni najgori, čak ni blizu.

                        Comment


                        • Originally posted by la haine View Post
                          U kakvu košarkašku raspravu ćeš ti nesrećo da ulaziš, veze sa životom nemaš. Šlušaj mu argument, želja da brže izađe iz bloka... Da se prekrsti čovek. Ako neko pokazuje želju to je on, da je najbolji nije, ali nije ni najgori, čak ni blizu.
                          Koliko videh, banovan si na onom forumu zbog botovanja pa si svu energiju usmerio na zaseravanje ovog foruma.
                          Iskuliraj malo, postedi nas svojih kretenskih analiza Filipove igre.. Nadam se da ce ti tamo ubrzo isteci ban, ne znam sta drugo da kazem

                          Comment


                          • Originally posted by la haine View Post
                            Ali ne možeš na njega da se ljutiš kad je dobar ko lebac?

                            Evo da ne ostanem dužan i situaciju iz prvog poluvremena.

                            I onda kad je takmičarska utakmica, ponavljaš ovo do iznemoglosti, dok se zvezde ne ugase. Ovde ne pomaže ni da ga krijemo na trojci, ni tu nema šanse da bude koristan.

                            Zamišljam kako će ovo izgledati protiv Gordića/Ivanovića (da ne idem dalje) protiv Budućnosti ili protiv Cedevitinih crnaca.


                            Zlo.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Nije problem zelja vec mogucnosti, znam da covek ima zelju...nije problem ni sezona..vec kad se bude lomilo....Imace on brojke...ali nas treba da zanima samo jedno, a to je titula i nista vise...Dovedite jos jednog mladog amerikanca ili evropljanina, dupe bi dao je dao onaj mali iz francuske lige sto je potpisao za Albu..sa Islanda je...to je projekat...Hermanson..ali eto..nama je ovo do jaja..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • @laki21 Takvu priču vrtiš i dok je Radonjić bio. Da li ima smisla da polemišemo? Čović neće biti faktor koji će donositi titule, on će biti treći plej koji će pokrivati 5 minuta.

                                Comment

                                Working...
                                X