Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idi bre u kurac Filipe.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Gavriloviću jadniče jadni,pikslo od trenera ceduljašu bez obraza i morala,vodi tatinog debeljka kući neka ti pika basket u stanu sram te bilo.
      Sram i tebe da bude Nebojša Čoviću što si uspeo da mi ogadiš celu sezonu,da se isereš po meni kao sezonca koji će istu da spali i kojeg
      ove godine nećeš videti na utakmicama KK CZ.

      SRAM VAS BILO SVE ZAJEDNO!!!
      Nije vam ovo tatina prćija da se ovako zajebavate .
      sigpic
      ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

      Comment


      • Nemam komentar. Filip Covic lider ekipe. Nema od toga leba.

        Comment


        • Filip Covic. Bravo majstore

          Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Sa ovakvim šutem i igrom nas dobio Partizan što samo govori u kakvom smo dubokom kanalu.

            Samo neka guraju oni Filipa dok ne oteraju i poslednjeg zvezdaša.

            U Evroligi je ostalo da se borimo samo za evriće.

            U ABA ligi smo sve dalje od prvog mesta a i voe sezone biće važno obezbediti domaći teren.

            Još ima vremena da se neke stvari poprave ali nisam siguran i da će se popraviti.

            Comment


            • Lol, pa do poslednja dva napada Filip nam je bio najbolji igrac na terenu.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Sutra Nebojsa saopstenje pa usmeno izlaganje kod Sarape:
                - Delegat je kriv sto nije prekinuo utakmicu jer su mu vredjali porodicu
                - Sudije su nas pokrale
                - Gavrilovic je odlicno resenje

                na kraju sezone:
                - a ko to kaze da Zvezda mora svake godine da uzme titulu i igra EL?
                Last edited by mmajstor; 17-11-19, 21:23.

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  Lol, pa do poslednja dva napada Filip nam je bio najbolji igrac na terenu.
                  poslednja dva najgori.... poslednji 3i4 je ishodovao poene.

                  Comment


                  • Hahahaha ovo saga oko Filipa je postala vrhunska komedija .... Covica starijeg je pojela sujeta covek se pogubio skroz ali neverovatno kakav mazohista , i grobari i cigani se smeju ... Igraci su profesionalci placenici, dok ide plata igrace svoje bez obzira na rezultate ... nije mi samo jasno sta Gavrilovic trazi jos tu, ako ima obraza pokupice se i otiuc glavom bez obzira .... ova sezona je kraj Covic ere u xvezdi, sledi nam brodolom a sledece sta nam Bog da videcemo

                    Comment


                    • I pored katastrofalne igre,po ko zna koji put ,mi gubimo od "sistema"posle klasične kradje i navlačenja sudija.
                      Ovi su samo u ovoj sezoni dobili 3-4 utakmice na otimačinu.
                      Neverovatno koji dvostruki kriterijum kod,namernih, tehničkih, kretanja u bloku, prigovora, faulova.
                      Bezobrazno,kao i od još nekih ljudi.
                      Što bi nas i poštovali,kad vidiš frajera vrh cipele,odelo, kravata,a on stavio šerpu na glavu.
                      Filipe ako voliš zvezdu idi brate u menadžment,skaute,bilo šta,ne ide ovo više.
                      Nije fer prijatelju.
                      Last edited by L a z a r; 17-11-19, 21:26.

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        Lol, pa do poslednja dva napada Filip nam je bio najbolji igrac na terenu.
                        Poceo si lagano da smaras sa ovim trolovanjem

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Sa ovakvim šutem i igrom nas dobio Partizan što samo govori u kakvom smo dubokom kanalu.

                          Samo neka guraju oni Filipa dok ne oteraju i poslednjeg zvezdaša.

                          U Evroligi je ostalo da se borimo samo za evriće.

                          U ABA ligi smo sve dalje od prvog mesta a i voe sezone biće važno obezbediti domaći teren.

                          Još ima vremena da se neke stvari poprave ali nisam siguran i da će se popraviti.
                          Stvari se mogu popraviti navijačkim buntom.Da tata shvati da ovo nije privatna prćija,da ovo nije takmičenje,klub i nivo
                          za njegovog sinčića i da CZ nije klub koji bira trenere na osnovu toga koliko će tatin sinčić igrati.
                          Ovo večeras je veći level,koji nam je ogolio mantru koja se provlači da je ON zaslužan za titulu i ulazak u EL.
                          Bez njega je i FMP prodisao,on je kancer ove ekipe,on je neko ko nema trunke morala i obraza da kaže sebi nije ovo za mene,
                          idem da igram u Igokeu ili neki Dinamik.Brat po moralu i obrazu Gavrilo,koji je jedan običan ceduljaš i uvlakač,podguzna muva
                          i sendvičar,koji ne vidi dalje od naočara NČ i njegovog džepa.Sramotna su bila ova poslednja 2 min, koje je igrao tatin sinčić
                          dok je LB udarao glavom od tapacinani okvir od reklame.

                          Tako da moj prijatelju,nema ovde promena dok navijači ne kazu sta imaju,dok hala e bude prazna gde če biti samo uza rodbina igrača.
                          Pa neka tata i sin igraju sami za sebe i za sebe dok ih sa klupe vodi podguzna muva i nemač pojma Gavrilo.
                          Ova sezona je izgubljena,sto se tiče i kluba ali i mog prisustva u istoj.

                          Čestitke porodici Čović i sve najbolje.
                          Last edited by Talični Tom; 17-11-19, 21:31.
                          sigpic
                          ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                          Comment


                          • Originally posted by L a z a R View Post
                            I pored katastrofalne igre,po ko zna koji put ,mi gubimo od "sistema"posle klasične kradje i navlačenja sudija.
                            Ovi su samo u ovoj sezoni dobili 3-4 utakmice na otimačinu.
                            Neverovatno koji dvostruki kriterijum kod,namernih, tehničkih, kretanja u bloku, prigovora, faulova.
                            Bezobrazno,kao i od još nekih ljudi.
                            Što bi nas i poštovali,kad vidiš frajera vrh cipele,odelo, kravata,a on stavio šerpu na glavu.
                            Filipe ako voliš zvezdu idi brate u menadžment,skaute,bilo šta,ne ide ovo više.
                            Nije fer prijatelju.
                            Nema veze sudije, ovaj partizan je tugica ... da imamo bek ap pleja dobili bi , da imamo pleja u trenera dobili bi 15 lagano

                            Comment


                            • Originally posted by Talični Tom View Post
                              Stvari se mogu popraviti navijačkim buntom.Da tata shvati da ovo nije privatna prćija,da ovo nije takmičenje,klub i nivo
                              za njegovog sinčića i da CZ nije klub koji bira trenere na osnovu toga koliko će tatin sinčić igrati.
                              Ovo večeras je veći level,koji nam je ogolio mantru koja se provlači da je ON zaslužan za titulu i ulazak u EL.
                              Bez njega je i FMP prodisao,on je kancer ove ekipe,on je neko ko nema trunke morala i obraza da kaže sebi nije ovo za mene,
                              idem da igram u Igokeu ili neki Dinamik.Brat po moralu i obrazu Gavrilo,koji je jedan običan ceduljaš i uvlakač,podguzna muva
                              i sendvičar,koji ne vidi dalje od naočara NČ i njegovog džepa.Sramotna su bila ova poslednja 2 min, koje je igrao tatin sinčić
                              dok je LB udarao glavom od tabacinani okvir od reklame.

                              Tako da moj prijatelju,nema ovde promena dok navijači ne kazu sta imaju,dok hala e bude prazna gde če biti samo uza rodbina igrača.
                              Pa neka tata i sin igraju sami za sebe i za sebe dok ih sa klupe vodi podguzna muva i nemač pojma Gavrilo.
                              Ova sezona je izgubljena,sto se tiče i kluba ali i mog prisustva u istoj.

                              Čestitke porodici Čović i sve najbolje.
                              Mislim da je prazna hala scenario koji ce se gledati vec u sledecim tekmama ali ne verujem da ce se Covic povuci pre kraja sezone ... verovatno nam ostaje tim bez trofeja i bez igraca ili bilo kakve osnove ... morace neko drugi opet sve iz pocetka

                              Comment


                              • Не видим начин како Звезда може да одбрани АБА, ово је јако јако тужно. Са 4-3 отварање, баш бедно и поражавајуће, од два конкурента смо изгубили и за 2 недеље гостујемо Цедевити. Наредно коло након дуплираног гостовања у ЕЛ (Берлин, Каунас) нам долази Морнар, јако опасан противник који би могао да искористи наш умор и спусти нас на 4-4

                                Comment

                                Working...
                                X