Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post

    Sa velikom dozom gadjenja dijelim mišljenje i ne samo to, bojim se iste kosarke naredne sezone. No ja nisam vidovit, mozda i nas SNS pocasti najvecim budzetom u istoriji kluba.
    Razumem o čemu pišeš ali sada nije vreme za to . Jednostavno , nije ... Što se mene tiče , samo podrška ....još ako nas puste u halu , mora da bude nikad jača . Eventulni ulazak u Euroleaga mogao bi puno da znači za klub ...mislim dugoročno


    Po lopti.

    Samo Zvezda je bio u halu i kaže da je imao odličan ugao kod ove situacije i da je sve čisto.

    Ja mu verujem.
    Ja sam tako vido i mogu i na poligraf Sad ozbiljno , ono što što sam ja video ,bilo je po lopti

    Kako god , pakao za sudije tek počinje . Pritisak sa svih strana tek kreće ...tako i tumačim ovo što sad dolazi od Golemca i Ced-Oli . Teško da to može da hendluje Milija Vojinović

    Comment


    • Šta bi to moglo da znači za klub da uđe u EL?
      Da i sledeće godine pred plejof ABA saznamo da pobednik ulazi u EL, kao i svake do sada?
      Pustimo se jeftine demagogije.
      Sa ovakvom igrom i Isa ovakvim rezultatima ne želim da klub igra EL. 10 ili 11 pobeda je wet dream samo za Futuru.
      Mi smo Zvezda i hoću da budemo više od dekora u najjačem evropskom takmičenju.
      Skoro 10 godina smo tu, bez ikakvog pomaka. Dosta je bre više.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Još ove sezone važi wc za Aba. Od 22/23 će biće 16 ili 18 klubova sa licencom +2 ek, zavisno da li će se proširivati el.

        Bez demagogije, cenim da nam je bolje da te promene čekamo kao učesnici Euroleague

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Ta priča ide svake godine, zajedno sa dobijanjem licence. Zato kažem da je demagogija, koja kreće od Đordija a nastavlja je Čović.
          Nema ništa od toga, pre ćemo u EU nego da dobijemo licencu. Zato što smo banana država, bićemo i sledeće godine.
          Last edited by dekkard; 15-04-21, 15:56.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Na stranu ova situacija u kojoj čovek, objektivno, vrlo teško može doneti odluku, ali je sigurno samo jedno, da se podiže velika bura i tenzija.
            Iskreno, uopšte mi nije drago što je došlo do ovakve situacije i nijedna pobeda koja je na bilo koji način osporavana mi nije draga.
            Ekipa koja je od sudija konstantno tokom cele sezone, pa i ranije, oštećena, posle jedne sumnjive odluke dolazi u položaj da će u narednom periodu biti tako nešto sasvim normalno i u fazonu "ako i zaslužili su".

            Što se utakmice tiče, igračima svaka čast na požrtvovanju, borbi i pobedi.
            O stručnom štabu, trenerima i rukovodstvu kluba bez komentara za sad.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ta priča ide svake godine, zajedno sa dobijanjem licence. Zato kažem da je demagogija, koja kreće od Đordija a nastavlja je Čović.
              Nema ništa od toga, pre ćemo u EU nego da dobijemo licencu. Zato što smo banana država, bićemo i sledeće godine.
              Pa hocu i ja da budem kapetan Ladje!

              Cuj hoces da uzmes EL ili da budes u 4 u drzavi gde je vise od 25 % stanovnistva nepismeno, da drugih 25 % glasa za SNS i pri tom im vodja uzeo penzije i rade za 300 eur minimalac. Ti hoces iz te drzave da imas prvaka Evrope u kosarci, pa pogledaj malo tabelu ucinka bivsih YU EKIPA ( CITAJ ABA) U EL. Sveukupni ucinak svih ekipa je daleko ispod 35 % , mi smo malo ispod 40 % pa vadimo prosek. Zasto bi EL dala nama stalnu licencu, sta mi to imamo da bi se kurcili pred bilo kim u Evropi da se kaze znate mi smo kosarkaska nacija i najbolji smo navijaci na svetu, a imamo rezultate klubske da smo donji dom u odnosu na sve ostale zemlje.

              Pa i ja hocu da mi FKCZ opet osvoji KUP SAMPIONA,, doziveo sam to, hocu opet taj osecaj, I koga da krivim sto to ne mogu doziveti vise nikada. Terzica ili Covica ili Vucica.
              YOu tell me.

              Comment


              • Iscima se vlast, koja god bila, jer to je pre svega sistemsko pitanje za klub a potom političko pitanje za finansijera da ti obezbedi stabilne finansije za naredne tri godine, na osnovu toga dobijaš licencu za taj period.
                U te tri godine možeš da imaš trenera koji ne forsira retrogradnu košarku, kojem ćeš reći radi bez pritiska da napraviš rezultat u prvoj godini u regionalnom takmičenju, ali gledaj da praviš igrače i kupuj inform strance u najboljim igračkim godinama/u najboljem fizičkom stanju, pravi kostur ekipe koja će tu biti duže od jedne sezone. Prioritet da bude isključivo kvalitet i potencijal igrača, bez obzira na nacionalnu ili versku pripadnost.
                Pa da vidiš kako u drugoj godini imaš pomake u odnosu na prvu, a u trećoj dolaziš do plejofa EL.
                Ovo sada vodi ka ničemu.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Mi smo osvojili KŠ i verovatno nikada više,pravili i nadogradjivali tim više godina, sastavljen od momaka širom Yu.
                  KK nema tu mogućnost ni u naznakama,za razliku od svih klubova u regionu, mladih ni na vidiku,tako da o nekom vrhunskom uspehu u Evropi mrka kapa.

                  Ova igranka sa pritiskom na naš klub sa svih strana nije od juče i nije nimalo naivna.
                  Jednostavno mnogima smetamo i to su pojedini jasno dali do znanja (Budućnost i Partizan)a ostatak se polako pridružio.
                  Onog nesrećnika od trenera na svom parketu u sred Ljubljane su bukvalno pokrale sudije (Slovenci)protiv Mornara,ni reč nije zucnuo npr.
                  Skoro u Baru opet neke scene nezadovoljni,ugroženi..
                  Uglavnom teren se priprema odavno da nas "satru", mada i mi našim činjenjem i nečinjenjem im baš okakšavamo .

                  Comment


                  • Kojeg nesrećnika?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Razvalio ga Golemac, ne znam o čemu pričaš.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Pogledaj u tekst.
                        Ljubljana

                        Comment


                        • Po tebi dekarde golemac je dobar trener?
                          Hoce covek sa budzetom od 5miliona da razjebemo sve u evroligi...makabi dovede sferopulosa pa ga izduvaju za po el...druze, ajde batali

                          Comment


                          • Nije dobar nego odličan.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • I niko nije spominjao 5 miliona evra. Minimum je 10 miliona ako hoćeš da se nadaš nečemu.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • A sta je to odlicni golemac uradio u karijeri pa je odlican trener?

                                Comment

                                Working...
                                X