Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloje View Post
    sansu da uzmemo Abu imamo 30% 'a Kls kako stvari stoje 5%
    pancev, šanse da izgubimo titulu su 30%, a da je osvojimo 100%.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Meni je najjace kad krene sa ciframa koliko neki igrac ima, i onda kad dodje u Zvezdu PAO je platio pola, ovi pola, prihvatio smanjenje itd....Nije nuzno da bi Rebic npr bio treci plej, mozda i drugi...drugo, nije isto Kuzmic sa Dejom i Kuzmic sa Sakotom...isto tako i za vecinu ostalih igraca. Dejo u Bayernu nij mogao bas da bira igrace, mozes domace ali strance je malo teze.
      Ovaj tim bi na proste cinoice rastavio ovaj danasnji putujuci cirkus...nije stvar u imenima vec u timu, posebno ako bi odsao neki Miler na cetiri...

      Sad, sve to oko cifri, pitanje je da li to sto pricas je istina? Jel ima bar kurir da potvrdi te tvoje cifre?

      Igrom slucaja znam sta Rile i Apic misle itd....on je trenutno u Burgosu, lose ali los je bio i Jaramaz???

      Simanic ima tek 21 godinu i videcemo sa njim, ali svakako mora da ima ulogu, eto i Kuridze tu npr...i on je Srbin...

      Tu je mozda i Avramovic, ima igraca i igra tim a ne pojedinac, vidi pod ex Zvezdom i danas Zalgirisom, cije strance mi nikad uzeli ne bi u zivotu....

      Ovaj i slabiji tim je bio nadomak F8 i jednom u TOP8...tako da tvoje price o pet pobeda su smesne...


      Mogu sad ja napisati da L Braun ima platu 750k i ko ce da dokaze da nema, daj jedan dokaz da to nije tacno?? Nije isto Dangubc kao stranac i Dangubic kao stranac, to moras da razumes...znam da pratis Zvezdu od Covica, ali i za to vreme mora da se zna ta razlika...

      Miler,Kinzi i Zirbes kao stranci su nam doneli F8....nama treba tim,indivnidualno mi nikad necemo biti jaki za EL...to je kljuc svega...

      Rebic nije ni EC nivo a ne EL nivo.

      Apic svi relevatni kosarkaski portali objavili visinu ugovora a ne Covic.

      Biti nadomak Top 8 i uci u top 8 su dve kategorije, pogotovo sto iz onog sistema takmicenja je i KKP usao na F4 sa 9 pobeda a mi sa 16 nismo usli u top 8.

      Kuzmicu za formu nije kriv niko do njega samog tako da ne moze niko u Zvezdi biti kriv sto je uradio sebi to sto je uradio.

      Kakav ti imas argument kada kazes pratis Zvvezdu od Covica znamo se samo sa foruma da bi ti znao kada sam gledao Drazena uzivo u Pioniru jos dok je nosio dres Sibenke, ali mi crkla baterija pa nisam stigao da okacim selfi tada na Twiter pa da dokumentujem.

      Igre Ristica smo videli prosle godine i u KLSu a ne na El nivou, to sto imaju neki igraci IC na kraju prezimena ne znaci automatski da su i EL potencijal ili kvalitet.

      Comment


      • Rebic nije ni EC nivo a ne EL nivo.
        On moze biti back up, napreduje i jos je mlad, solidna sezona u Eniseju, do juce je mali Hobit bio back up a danas rekovalescent, ne vidim da je gori od njih. U karijeri je vec vise uradio od tatinog sina.

        Apic svi relevatni kosarkaski portali objavili visinu ugovora a ne Covic.
        Apsolutna laz, nadji mi to gde kazu cifru...mojne da zaboravis da on zivi u mom soru i ovde trenira...kao i Ristana...

        Biti nadomak Top 8 i uci u top 8 su dve kategorije, pogotovo sto iz onog sistema takmicenja je i KKP usao na F4 sa 9 pobeda a mi sa 16 nismo usli u top 8.
        Bili smo u top8 i nadomak top8...ali bravo za tebe,jesu dve kategorije,to si dobro uocio

        Kuzmicu za formu nije kriv niko do njega samog tako da ne moze niko u Zvezdi biti kriv sto je uradio sebi to sto je uradio.
        Opet tacno, opravice se do sl sezone..


        Kakav ti imas argument kada kazes pratis Zvvezdu od Covica znamo se samo sa foruma da bi ti znao kada sam gledao Drazena uzivo u Pioniru jos dok je nosio dres Sibenke, ali mi crkla baterija pa nisam stigao da okacim selfi tada na Twiter pa da dokumentujem.
        Argument je taj da nikad nisi spomnuo nista pre covica, pa sam naslutio da tvoja Zvezda postoji od 2011.

        Igre Ristica smo videli prosle godine i u KLSu a ne na El nivou, to sto imaju neki igraci IC na kraju prezimena ne znaci automatski da su i EL potencijal kvalitet
        EC nivou, kad bolje malo razmislis i nismo ga videli,posto je igrao jako malo u slabim utakmicama i nije dobijao sansu kroz sezonu...Tomic ga je usrao bukvalno, svakako baciti njega a ostaviti Jovanovica moze samo idiot. Rile ima na stolu odlicnu ponudu Himkija...ne znam dal se razisao sa Zvezdom ali sigurno je talentovaniji od Stimca, Jovanovica i kuzmica...



        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Igrač koji ima 25 godina nije mlad.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            On moze biti back up, napreduje i jos je mlad, solidna sezona u Eniseju, do juce je mali Hobit bio back up a danas rekovalescent, ne vidim da je gori od njih. U karijeri je vec vise uradio od tatinog sina.



            Apsolutna laz, nadji mi to gde kazu cifru...mojne da zaboravis da on zivi u mom soru i ovde trenira...kao i Ristana...



            Bili smo u top8 i nadomak top8...ali bravo za tebe,jesu dve kategorije,to si dobro uocio



            Opet tacno, opravice se do sl sezone..




            Argument je taj da nikad nisi spomnuo nista pre covica, pa sam naslutio da tvoja Zvezda postoji od 2011.



            EC nivou, kad bolje malo razmislis i nismo ga videli,posto je igrao jako malo u slabim utakmicama i nije dobijao sansu kroz sezonu...Tomic ga je usrao bukvalno, svakako baciti njega a ostaviti Jovanovica moze samo idiot. Rile ima na stolu odlicnu ponudu Himkija...ne znam dal se razisao sa Zvezdom ali sigurno je talentovaniji od Stimca, Jovanovica i kuzmica...



            Ako ode u Himki a jos je pod ugovorom kod nas, odlicna prodaja, nista te nije kostao a uzece se para od obestecenja. Cova Magija.


            Napisao pre par dana, nisam bio clan nijednog foruma do 2015, tako da moje pisanje i komentarisanje KKCZ od te utakmice sa Sibenkom do 2015 je ostalo nezabelezeno.

            Comment


            • Rebic nije dobio deo kolaca Dobrica i Gudurica da bude lider FMP-a zato sto mu je tatin Hobit bio konkurencija, nismo ga razvijali i prerano je dosao za pleja u KKCZ. Nije on neki extra kvalitet ali u mladjim selekcijama je vazio za top talenta a on kad je trebao da igra najvise sedeo je na klupi i to je mana Radonjica, Covica i cele druzine..

              25godina, pa ima jos bar 8 godina karijere...u NBA je to mlad igrac, samo kod nas eto to je ne znam sta. Svakako igra dosta bolje nego ranije.

              Pa kazem kad si se pojavio....bilo je neta i pre, nisam cuo za tebe ranije....mozda si bio tu al ko zna...sumnjam da si panter )))

              Mozda se dobije nesto, ne znam bas te dtalje, ali eto..mislim da bi ove tri nase drvosece igrale tako dobro u Astani..sumnjam..

              Meni je mlad igrac bas tu do 25 godine..posle idu najbolje godine do 32-33 i onda si posle na neki nacin veteran..i odradjujes ugovore za lovu, oh wait...

              Dekki imas 100eura ako dokazes da Asvel ima veci budzet za plate od Zvezde...odmah saljem
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Rebic nije dobio deo kolaca Dobrica i Gudurica da bude lider FMP-a zato sto mu je tatin Hobit bio konkurencija, nismo ga razvijali i prerano je dosao za pleja u KKCZ. Nije on neki extra kvalitet ali u mladjim selekcijama je vazio za top talenta a on kad je trebao da igra najvise sedeo je na klupi i to je mana Radonjica, Covica i cele druzine..

                25godina, pa ima jos bar 8 godina karijere...u NBA je to mlad igrac, samo kod nas eto to je ne znam sta. Svakako igra dosta bolje nego ranije.

                Pa kazem kad si se pojavio....bilo je neta i pre, nisam cuo za tebe ranije....mozda si bio tu al ko zna...sumnjam da si panter )))

                Mozda se dobije nesto, ne znam bas te dtalje, ali eto..mislim da bi ove tri nase drvosece igrale tako dobro u Astani..sumnjam..

                Meni je mlad igrac bas tu do 25 godine..posle idu najbolje godine do 32-33 i onda si posle na neki nacin veteran..i odradjujes ugovore za lovu, oh wait...

                Dekki imas 100eura ako dokazes da Asvel ima veci budzet za plate od Zvezde...odmah saljem

                Kako si to trebao da cujes za mene protiv Zalgirisa 1998 u Pioniru kada je Divac igrao, ili ne znam, kada smo ispali do Cibone 1984 godine, kako da ti docaram moje pracenje KKCZ tada.

                Rebic nije igrao u FMP ne zbog Covica nego zbog njegove uloge kod Radonjica da udje na 30 razlike i istapka loptu.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Rebic nije dobio deo kolaca Dobrica i Gudurica da bude lider FMP-a zato sto mu je tatin Hobit bio konkurencija, nismo ga razvijali i prerano je dosao za pleja u KKCZ. Nije on neki extra kvalitet ali u mladjim selekcijama je vazio za top talenta a on kad je trebao da igra najvise sedeo je na klupi i to je mana Radonjica, Covica i cele druzine..

                  25godina, pa ima jos bar 8 godina karijere...u NBA je to mlad igrac, samo kod nas eto to je ne znam sta. Svakako igra dosta bolje nego ranije.

                  Pa kazem kad si se pojavio....bilo je neta i pre, nisam cuo za tebe ranije....mozda si bio tu al ko zna...sumnjam da si panter )))

                  Mozda se dobije nesto, ne znam bas te dtalje, ali eto..mislim da bi ove tri nase drvosece igrale tako dobro u Astani..sumnjam..

                  Meni je mlad igrac bas tu do 25 godine..posle idu najbolje godine do 32-33 i onda si posle na neki nacin veteran..i odradjujes ugovore za lovu, oh wait...

                  Dekki imas 100eura ako dokazes da Asvel ima veci budzet za plate od Zvezde...odmah saljem
                  Uzećeš od fiksnog ili Mrkele, znam.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Znači, Rebić je NBA igrač. Oukej.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Kako si to trebao da cujes za mene protiv Zalgirisa 1998 u Pioniru kada je Divac igrao, ili ne znam, kada smo ispali do Cibone 1984 godine, kako da ti docaram moje pracenje KKCZ tada.

                      Rebic nije igrao u FMP ne zbog Covica nego zbog njegove uloge kod Radonjica da udje na 30 razlike i istapka loptu.
                      Mogao sam 2009,2010,2011...kad s cula skripa patika protiv bednih timova izmedju ostalog koji smo bili i mi..sedeo sam tamo i gledao...znao sam svaku facu napamet, ali tebe i Dekija ne pamtim..

                      Rebron je bio treci plej, nije imao mesta tad u Zvezdi, a morao tatin sin da igra...razjebao je pola klinaca...Zvezdina deca nisu dobila sansu....ima ih dosta... i sad i dalje domaci igrac koji igra najvise je kamenjar Branko...., sve sto valja uglavnom rasprodamo na prvu ponudu...ili ljudi pobegnu...ovako dovodimo Acu Lukasa sa Ali Expresa...divan igrac, prevede loptu..taman ce se vratiti u formu tamo u Junu negde...

                      Itd...da ne idem dalje...ali iz on generacije osvajaca EL za mlade, jel izasao neko za prvi tim???

                      Kazem ti,moj tim, moj trener bi usrali ovaj danasnji sa 20 razlike u svako doba dana i noci.

                      I Sarac, eto pamtim te od kad si dosao na FB stranu gde sam te banovao, uvek si u superlativu pricao o covicu, branio ga a ostale koji ga napuste pljuvao...bukvalno..e sad, jel to neka slucajnost u ovih pet godina ili sta, ovako me zanima?
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Takođe, Terza je lopovčina na kub i spiskao je desetine miliona a ne vidi se gde.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Uzećeš od fiksnog ili Mrkele, znam.
                          Haha sve znas ali svakako ako to uspes, nosicu avatar po tvom izboru mesec dana i tvoj potpis. Ali ako ne uradis to, ti to isto na nedelju dana? Sudija neka bude Karamazov i Laki
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Mogao sam 2009,2010,2011...kad s cula skripa patika protiv bednih timova izmedju ostalog koji smo bili i mi..sedeo sam tamo i gledao...znao sam svaku facu napamet, ali tebe i Dekija ne pamtim..

                            Rebron je bio treci plej, nije imao mesta tad u Zvezdi, a morao tatin sin da igra...razjebao je pola klinaca...Zvezdina deca nisu dobila sansu....ima ih dosta... i sad i dalje domaci igrac koji igra najvise je kamenjar Branko...., sve sto valja uglavnom rasprodamo na prvu ponudu...ili ljudi pobegnu...ovako dovodimo Acu Lukasa sa Ali Expresa...divan igrac, prevede loptu..taman ce se vratiti u formu tamo u Junu negde...

                            Itd...da ne idem dalje...ali iz on generacije osvajaca EL za mlade, jel izasao neko za prvi tim???

                            Kazem ti,moj tim, moj trener bi usrali ovaj danasnji sa 20 razlike u svako doba dana i noci.

                            I Sarac, eto pamtim te od kad si dosao na FB stranu gde sam te banovao, uvek si u superlativu pricao o covicu, branio ga a ostale koji ga napuste pljuvao...bukvalno..e sad, jel to neka slucajnost u ovih pet godina ili sta, ovako me zanima?

                            Da se podsetimo svih tvojih reci tamo sa pocetka EL da ce Bayern 02.01.2020 godine zbog krvavih kolena i legenda da nas oduci od zivota u Areni. Toliko nas je odvalila legenda da nije stiga ni da presvuce gace posle dolaska u MinKEn da je dobio nogobulj,

                            Tako da drzi se ti prognoza finskih i danskih liga, a kosarku na ovom nivou ostavi ozbiljnijim.

                            FB je mesto koje inace redovno "posecujem" i mogu ti priznati da mi je to najveca greska u zivotu sto sam se susreo barem virtuelno na toj tvojoj stranici. Kakvih sve bolida ima koji setaju ovom planetom i pri tom navijaju za KKCZ.Nadam se da si ih uspeo sve sastaviti na jednom mestu, opasno bi bilo da jos negde obitavaju.

                            Kakva stranica takvi i oni koji je lajkuju ( jel se taj izraz korist?).

                            Odes lepo na moj pravi profil i vidis da nikakve prepiske nemam na toj mrezi godinama unazad, ali eto uvek mozes da upises u svoj CV da si vodio jednu stranicu na FB i da si me banovao. Bravo za tebe.


                            Nego da mi lepo pustimo Fmp da upisi tu istorijsku pobedu i lepo odemo na cetvrto mesto, em Sakota ne moze da putuje u Pg avionom, ovako lepo u BG odigramo u AReni i izbacimo komsije na vreme, jer ovi sto ce im eventualno doci u polufinalu nemaju sanse. A i politicka situacija je takva da je to bolji scenario.
                            Last edited by Šarac; 02-03-20, 21:07.

                            Comment


                            • Lošmi, da se zahebavamo znamo ti, ja i svi da nisi otišao na pet Zvezdinih utakmica u životu.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Poslednji pasus je nesto najpametnije sto si napisao unazad pet godina sto sam ja video. Potpuno se slazem sa tim i to bi bio idealan scenario. Pa ovo je genijalno!!!

                                Da preznojimo Italijana u stilu, da mu se zamagle naocare. Nisam cak ni razmisljao o tome, ali imas pokvaren um djavolcicu

                                Obe ruke za!!!
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X