Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dekkarde, bolje da ne pises nista nego da pises gluposti.

    Comment


    • Evo ih svedoci. Izvin'te, zaboravio sam tri F4 EL i jednu titulu šampiona Evrope koju je Radonja osvojio.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Kad ove godine ne osvojimo ništa, biće lakše prisetiti se šta je Radonja osvojio.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Kad ove godine ne osvojimo ništa, biće lakše prisetiti se šta je Radonja osvojio.

          Sto bi izazvalo ogromno odusevljenje pojedinih sa ovog foruma, izvini sto sam tebi replicirao bilo je "slucajno".

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Kad ove godine ne osvojimo ništa, biće lakše prisetiti se šta je Radonja osvojio.
            Ova recenica - ako se ne osvoji nista onda se pise u mnozini, dok je osvajanje u proslosti u jednini?? Interesantno.

            Ja se uvek setim i Laktasa i F4 Beogradu, i "ne mogu da vise budem trener jer niste bogati da zadrzite igrace i placate ih mesec za mesec".

            Comment


            • Da je ona otvorena trojka Birce u Laktasima uletila na kraju teško bi sad spominjali Deju, ili da je posle f4 dobio otkaz ili da Gudura (osporavani od istog) nije dao trojku sa 9m preko ruke o tablu, da Quincy nije poludio...
              Pisao sam vec davno šta i kako se sve odigralo, neki su zaboravili, neki su novi članovi... Ganac & Šarac bi trebalo da se sećaju.
              Najtrofejniji jeste, nije samo njegova zasluga a definitivno nije strateg kalibra da se uzdiže u božanstvo kod nekih.
              No ne treba ići ni u drugu krajnost pa nulirati postignuto.

              Comment


              • Laki da ne zeli Zvezda da osvoji titulu? xe xe xe svasta sam cuo...Ludi ste svi za Zvezom ali na druge nacine. Neko ovde kaze i izbaci sta ima, neko jednostavno ode work and travel i ne zeli da pise o tome. Svakako ne moze se napisati da ovde neko zeli zlo Zvezdi. Sad, neko ne voli neke igrace, rukovodioce i njihove poteze je drugi par opanaka...ima tako i onih koji vole sve igrac, a i rukovodioce, stavise rukovodioce nesto vise...Svi smo razliciti, ali cilj je isti..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Sto bi izazvalo ogromno odusevljenje pojedinih sa ovog foruma, izvini sto sam tebi replicirao bilo je "slucajno".
                  Verujem da nema navijača Crvene Zvezde a pogotovo na forumu koji bi želeo i voleo takav scenario. NČ je prevršio svaku meru na početku sezone i mislim da je shvatio jer nema više nekih njegovih izliva a i sin mu se neprimetno povukao. Ipak, učinio je groznu stvar kada je pomislio da je Jupiter a mi (znaš već da ne tralališem).
                  Nadam se, i pored toga što plej nije doveden, da ćemo na kraju biti zadovoljni i mi navijači i uprava...neko manje, neko više ali verujem i nadam se uspehu.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Da je ona otvorena trojka Birce u Laktasima uletila na kraju teško bi sad spominjali Deju, ili da je posle f4 dobio otkaz ili da Gudura (osporavani od istog) nije dao trojku sa 9m preko ruke o tablu, da Quincy nije poludio...
                    Pisao sam vec davno šta i kako se sve odigralo, neki su zaboravili, neki su novi članovi... Ganac & Šarac bi trebalo da se sećaju.
                    Najtrofejniji jeste, nije samo njegova zasluga a definitivno nije strateg kalibra da se uzdiže u božanstvo kod nekih.
                    No ne treba ići ni u drugu krajnost pa nulirati postignuto.
                    Ma Radnički nas je tada nadigrao i imali smo baš sreće (ali nekad je i ta sreća potrebna da bi se nešto postiglo...i nju treba zaslužiti)
                    Radonjić je dobar trener koji veruje u rad ali nije bezgrešan, mnogo je i on fulao sa igračima, mladim...možda i nije imao hrabrosti da mladima više šansi da, ali nije ni imao neku povratnu info od mladih igrača da oni žele i mogu. Uprava i navijači su želeli i tražili titule i on je odabrao.
                    Ipak, Radonjiću ne zameram Laktaše (toliko) jer je ekipu preuzeo ne dugo pre toga i nije je selektirao (ako se dobro sećam) koliko mu zameram Cibonu i pripremu za tu utakmicu, kod igrača je postojala želja ali je negde zakazalo u pripremi utakmice.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ja i dalje mislim da deo krivice za tu Cibonu lezi u hali. To sto se igralo u Areni. To je nama skoro isto bila kao i ostalima nepoznata hala. Celu sezonu si igrali i trenirali u Pioniru i ako smo vec bili domacini F4 onda je se trebalo organizovati u Pioniru. 99% sam siguran da bi oduvali Cibonu u Pioniru. Kada treniras i igras u nekoj dvorani mozak ti se navikne na okruzenje i dobijes tu neku automatiku i orjentaciju. Ne znam kako bi to opisao.
                      Arena je veoma cudna (iako je bolja dvorana za navijace) jer se ne samo nama(komsije su isto ziv primer) desava da promasimo po 20 trojki. Ne mali broj puta.

                      Inace ja Deju mogu da zamerim samo rigidnost ali dobro to je njegov metod. Kada nesto zacrta to ne napusta iako vidi da vodi u propast. Nekada je to dobro nekad ne.

                      Comment


                      • Da je ona otvorena trojka Birce u Laktasima uletila na kraju teško bi sad spominjali Deju
                        Nije ludi Birča nego Dača Mijatović

                        Najtrofejniji jeste, nije samo njegova zasluga a definitivno nije strateg kalibra da se uzdiže u božanstvo kod nekih.
                        Malo li je za napaćene ciganske košarkaške duše ??? Jasno je da to nije mogao pojedinac ...ali poslednje je što cigani smeju , je da umanje njegove zasluge .Ne zbog Deje nego zbog Zvezde .

                        Kad bi napisao ko je po meni najzaslužniji za sve ove trofeje , naljutio bi se Miloš , Laki i slični ...
                        Last edited by Samo Zvezda; 30-01-20, 08:21.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Nije ludi Birča nego Dača Mijatović



                          Malo li je za napaćene ciganske košarkaške duše ??? Jasno je da to nije mogao pojedinac ...ali poslednje je što cigani smeju , je da umanje njegove zasluge .Ne zbog Deje nego zbog Zvezde .

                          Kad bi napisao ko je po meni najzaslužniji za sve ove trofeje , naljutio bi se Miloš , Laki i slični ...
                          Bravo, ja sam skroz to prevideo (Daču) a on im je bio skoro sigurica za taj šut...mnogo sreće smo imali.
                          Imao je on zasluge (nije da nije imao) ai ništa bez dobre logistike i pomoći, tako da svi imaju zasluge za uspehe. Kod krivnje, ako ti logistika - tako ću je zvati...obezbedi ono što ti obezbeđuje stalno ona se isključuje iz te krivice a dele je onii koji biraju igrače, trenere, oni koj vode utakmicu i oni koji igraju te utakmice. Tako da kod krivice se ona spušta i ide od predsednika UO pa naniže, svakom prema svom nivou odgovornost.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • uvek sam za to da se Radonja vrati,Danga takodje a Lorencu bi dao milion da potpise jos godinu!

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan9 View Post
                              Ja i dalje mislim da deo krivice za tu Cibonu lezi u hali. To sto se igralo u Areni. To je nama skoro isto bila kao i ostalima nepoznata hala. Celu sezonu si igrali i trenirali u Pioniru i ako smo vec bili domacini F4 onda je se trebalo organizovati u Pioniru. 99% sam siguran da bi oduvali Cibonu u Pioniru. Kada treniras i igras u nekoj dvorani mozak ti se navikne na okruzenje i dobijes tu neku automatiku i orjentaciju. Ne znam kako bi to opisao.
                              Arena je veoma cudna (iako je bolja dvorana za navijace) jer se ne samo nama(komsije su isto ziv primer) desava da promasimo po 20 trojki. Ne mali broj puta.

                              Inace ja Deju mogu da zamerim samo rigidnost ali dobro to je njegov metod. Kada nesto zacrta to ne napusta iako vidi da vodi u propast. Nekada je to dobro nekad ne.
                              Na ovo bukvalno može kuća da se stavi. Ali JBG, tako je kako je, loša odluka, teraj dalje.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • igramo protiv Bkk Radnicki u prvom cetvrfinalu kupa Radivoja Koraca

                                Comment

                                Working...
                                X