Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sakota bi ti se slatko nasmejao na tekst.

    Nije skup, vec najskuplji tim u istoriji celog Balkana za daleko. Zaradi 100e i dokazi za Asvel da ima vece plate igraca. Vodicemo te Laki i ja u stetu, to je plus na 100e.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ne znam sta da očekujem, bio sam ubjedjen da recimo gubimo u gostima Zalgirisu a mi dobismo. Bio sam ubjedjen da ćemo Baskoniju izuti, mi izgubismo. Tačno od ovog tima ne znaš šta da očekuješ.
      To me plaši pred PO jer kvaliteta imaju da pregazen ABA a opet ako im udje ono njihovo lako ćemo e onda katastrofa.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Fener na strani, pa mi smo im jednom dali 72poena, to je najvise sto smo dali, njihovo najmanje je upravo 72poena. Koliko god nisu u formi, igraju discilinovano i pobeda im je potrebna a nama nije.

        Sve u svemu pobediti necemo, verovatno s necemo ni izblamirati, ako budemo na 70 poena ili tu blizu to je uspeh epskih razmera. Mi smo na strani zivi ocaj, imamo neke EL pobede, ali to ne moze promeniti cinjenicu da ce nas odvaliti kako god...

        Skupoceni tim sa 10 stranaca, 5-6-7 reprezentativaca nije uradio u EL apsolutno nista, 16 pobeda iz dva meca vise je jako daleko pa i 14 deluje kao podvig veka, maksimalno tri pobede do kraja i ako deluje nerealno.

        Nadam se da ce nas FMP pobediti i da pobedimo znojavog i spasimo sezonu koja je svakako za sad cist promasaj novca poreskih obveznika Srbije.

        Apsolutno ove sezone nije bilo uzivanja i spas cele sezone je u ABA ligi, ako se to izgubi sa ovim timom, kraj Coviceve ere je tu...

        Ziv nisam da nam napises ove igrace koji su clanovi nase reprezentacije.

        Comment


        • Nedović, Bjelica, Jović, Micić, Kalinić.
          Jednom Zvezda, uvek Zvezda.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Stimac, Kuzmic, Lazic,Davdiovac, Dobric, Simanic i Jovanovic.Svi su bili na spisku pre ili...tako da.

            Dekki, imas 100e ako dokazes, sta ti tesko...evo dodajem i Albu..dajem ti cak i Zalgiris..

            nadji plate,nek ti da Sarac, racunaj od prosel sezone...pa vidi koje su tu cene...Stimac za mesecnu platu kupi stan...)

            Bice otprilike tu gde nam je budzet i manje vise..posto ce biti 2-3 max pobede do kraja..

            Na te dodas jos 10 stranaca..ma tuce igraca...jos Sarac ima obraza da kaze da ovo nije najskuplji Zvezdin tim...jos svi bleje na BGH20... ma idi jbte...mada FMP placa Felipea i Kuzmica na sve to dodas i FMP...ma idi jbte...cifre idu dosta preko 10m po meni..ide se svuda carterom...ma beda ziva...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Stimac, Kuzmic, Lazic,Davdiovac, Dobric, Simanic i Jovanovic.Svi su bili na spisku pre ili...tako da.

              Dekki, imas 100e ako dokazes, sta ti tesko...evo dodajem i Albu..dajem ti cak i Zalgiris..

              nadji plate,nek ti da Sarac, racunaj od prosel sezone...pa vidi koje su tu cene...Stimac za mesecnu platu kupi stan...)

              Bice otprilike tu gde nam je budzet i manje vise..posto ce biti 2-3 max pobede do kraja..

              Na te dodas jos 10 stranaca..ma tuce igraca...jos Sarac ima obraza da kaze da ovo nije najskuplji Zvezdin tim...jos svi bleje na BGH20... ma idi jbte...mada FMP placa Felipea i Kuzmica na sve to dodas i FMP...ma idi jbte...cifre idu dosta preko 10m po meni..ide se svuda carterom...ma beda ziva...
              Stimac ne igra tri godine u reprezentaciji a svi znamo zasto je isao.
              Kuzmic nije reprezentativac vise a i on je igrao kada.
              Lazic no comment

              Davidovac, Dobric, Simanic i Jovanovic. Nemoj me zajebavati ako njih racunas zato sto spisak od 32 reprezentativca znaci da svako ko je registrovan u Srbiji moze da se nadje na tom spisku.

              Ali ajde, u vreme Radonjica stvarno su bili reprezentativci koji su igrali u 12 , i igrali na svetskom prvenstvu a ove sto si naveo nisu ni kvaliteta da igraju ni Fiba prozore.

              Jos jedan spin iz autonomaske kuhinje.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Ne znam sta da očekujem, bio sam ubjedjen da recimo gubimo u gostima Zalgirisu a mi dobismo. Bio sam ubjedjen da ćemo Baskoniju izuti, mi izgubismo. Tačno od ovog tima ne znaš šta da očekuješ..
                Pa ovo je lako....ti opet reci sta ocekujes, pa da mi ocekujemo suprotno.

                Comment


                • Koliko li je mogao da kosta ovaj mckissic? Ne vise od 500k po sezoni da ga jebem, a covek je ubica

                  Comment


                  • Pa dobro, Kuzmic, Stimac imaju plate dobre...jel? Svi su oni deo kostura repke. Naravno niko tu nije nosilac igre Zvezde, tako da je logicno da nisuneki lideri u repki ali ni u 12....

                    Sta je sa ovim Borcancem..kazem za plate igraca, dokazi i dobijas 100e...jednostavno je, da ti napisem: PLATE IGRACA!!!!

                    Oni se svi vataju covine izjave od 8.3m..pa njemu ne veruje Felipe i Vesna..jedino Sarac i ti
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Czbg9 View Post
                      Koliko li je mogao da kosta ovaj mckissic? Ne vise od 500k po sezoni da ga jebem, a covek je ubica
                      Ma kakvih crnh 500k...ni blizu...Olympijakos je promenio tuce igrace, statistickom greskom bi jednog pogodili..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ma gledam mu procente suta za 2 istripovao sam da je centar jbt, kad ono bek... Neverovatni procenti

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Pa ovo je lako....ti opet reci sta ocekujes, pa da mi ocekujemo suprotno.
                          Recimo poraz, jer ono što sam gledao u Spaniji jednostavno može uz lagano momci bez povreda, važna nam je Cedevita. Šakotin osvrt na utakmicu: "dobra podela minuta"
                          Zelimir nam je valjao, njemu treba, nama izgleda svira paja da ulazimo u top 8 kada se poklapa i PO ABA a da letimo Efesu na noge da nas gazi pa leti nazad u Moraču nema baš nekog smisla pogotovo kad ovako težak ritam imaš.
                          Znači poraz ko kuća I kladio bih se sutra al onda to je Zvezda, može istresti Fener iz gaca...

                          Comment


                          • Brz, jsk igrac. Masu zavrsava kucanjem i ulazima. Atleta, sut slabiji itd...Manje vise danas dosta igraca moze proci u EL. Malo je igraca kao on da napadaju ulsz tako. Tek je i dosao i nije skautovan nesto posebno, ali svakako igrac koji ima jedinstven kvalitet. Bekovski Klajburn da se tako izrazim...ti su sad na ceni, eno CSKA doveo Ross-a...itd..to je deo Janisovog kolaca. Kad ima 100 Karija, moze i neki Janis da ispadne.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Znaci pobeda!

                              I nas Lorenco kad je raspolozen, u dresu Olimpijakosa delovao bi kao da kosta milion evra.....a ono. Tako i ovaj Mkiski.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Ne znam sta da očekujem, bio sam ubjedjen da recimo gubimo u gostima Zalgirisu a mi dobismo. Bio sam ubjedjen da ćemo Baskoniju izuti, mi izgubismo. Tačno od ovog tima ne znaš šta da očekuješ.
                                To me plaši pred PO jer kvaliteta imaju da pregazen ABA a opet ako im udje ono njihovo lako ćemo e onda katastrofa.
                                Od poslednjih 8 el utakmica, izgubili smo 7 a dobili samo Pao.

                                Meni to ne izgleda kao dobra priprema za PO... pogotovo ne igra kao protiv Baskonije


                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X