Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Jbg, izgleda da je moralo tako. Dobro je sto imamo dovoljno vremena da popunimo rupu. Volim ja Igora i zeleo sam da ostane dugo u klubu, ali bolje i ovako nego neki truli kompromis koji bi nas ujeo za zadnjicu na pola sezone.
    Smesan lik. Ne bi dobio tebe basket pri rezultatu 19:19. Ovako tipa 21:3, ok, ali 19:19, gubi on od tebe laganica.

    Comment


    • Ristovic kaze da Markovic vise nije u planovima dok Vuku nije ponudjen ugovor.
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Originally posted by jevta1992 View Post
        Ristovic kaze da Markovic vise nije u planovima dok Vuku nije ponudjen ugovor.
        Imao je 550k u Valensiji, naravno da nije u planovima.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Ako Rakoc ostane ja mislim da je Stefan najbolje resenje na poziciji pleja.
          Ali ako ode mislim da nam treba potpuno drugaciji igrac od njega.
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Originally posted by jevta1992 View Post
            Ako Rakoc ostane ja mislim da je Stefan najbolje resenje na poziciji pleja.
            Ali ako ode mislim da nam treba potpuno drugaciji igrac od njega.
            Kazem ti, nemamo mi pare za njega, dace mu neko 700-800k.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Originally posted by Ernesto View Post
              Kazem ti, nemamo mi pare za njega, dace mu neko 700-800k.
              Samo kazem ako ima sanse sta bi bilo dobro...
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Originally posted by jevta1992 View Post
                Ako Rakoc ostane ja mislim da je Stefan najbolje resenje na poziciji pleja.
                Ali ako ode mislim da nam treba potpuno drugaciji igrac od njega.
                Otisao ti kapiten. Najvece pojacanje za vas, nevidjeno. Pocinjem da se plasim za ovu sezonu.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Otisao ti kapiten. Najvece pojacanje za vas, nevidjeno. Pocinjem da se plasim za ovu sezonu.
                  Ае не прди више, молим те!
                  Има те више на Звездиним темама него на Партизановим.

                  Comment


                  • Originally posted by DelijaHool View Post
                    Ае не прди више, молим те!
                    Има те више на Звездиним темама него на Партизановим.
                    Sto ti smetam, izvini. Ja samo dajem vest, pre no sto je procitas na MONDO-u. Kapirao sam da je zato do jaja da si po forumima. Mozda ne. Ipak ti kad saznas, iskopiraj nama ovde link i napisi u postu naslov vesti. Da ne bude da tracare mangupi po forumu. MONDO je keva, insajderi umrite!

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Sto ti smetam, izvini. Ja samo dajem vest, pre no sto je procitas na MONDO-u. Kapirao sam da je zato do jaja da si po forumima. Mozda ne. Ipak ti kad saznas, iskopiraj nama ovde link i napisi u postu naslov vesti. Da ne bude da tracare mangupi po forumu. MONDO je keva, insajderi umrite!
                      Ма пиши брате колико ти воља и качи. Написао си једном, нема потреба да нам то набијаш сад на нос,свака 3 поста Ракоч иде ово оно.
                      Стално ти имаш нешто да кажеш у вези Звезде, а 90% су ти коментари против ње, да не кажем неку грубљу реч.
                      Мислим, највеће појачање што Игор иде?!

                      Ја нисам приметио да ми Звездаши пишемо по вашим темама..

                      Контам, дуго си на форуму и сад ти ја нешто ту као кењам, само мало више буди објективан и ок је.

                      Comment


                      • Originally posted by DelijaHool View Post
                        Ма пиши брате колико ти воља и качи. Написао си једном, нема потреба да нам то набијаш сад на нос,свака 3 поста Ракоч иде ово оно.
                        Стално ти имаш нешто да кажеш у вези Звезде, а 90% су ти коментари против ње, да не кажем неку грубљу реч.
                        Мислим, највеће појачање што Игор иде?!

                        Ја нисам приметио да ми Звездаши пишемо по вашим темама..

                        Контам, дуго си на форуму и сад ти ја нешто ту као кењам, само мало више буди објективан и ок је.
                        Nisam ja jedini koji misli da je Igor rodjen da izgubi i da je u mnogome pomogao preuspesnu sezonu Partizana.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Nisam ja jedini koji misli da je Igor rodjen da izgubi i da je u mnogome pomogao preuspesnu sezonu Partizana.
                          Рођен да изгуби? О чему причаш ти?

                          То што је играо по 30-35 минута у небитним утакмицама, то је тренерова грешка. Није он више тако млад да може тако лако да темпира форму, то га је на крају сезоне (кад је најбитније) коштало повреде. Па је играо и повређен.

                          Да је био у форми кад на почетку сезоне, не знам да л' би тако лако узели те 2 титуле.

                          Како можеш рећи да је његов одлазак највеће Звездино појачање?!
                          Не бих да те увредим, али то нема везе са мозгом.

                          Comment


                          • Spoiler


                            Covek nije uspeo da bude vise od tri puta sampion za 18 godina igranja kosarke. Smesan lik. Ode u Buducnost koja nije mogla da izgubi i ljudi ne uzmu titulu vise nikad.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Spoiler


                              Covek nije uspeo da bude vise od tri puta sampion za 18 godina igranja kosarke. Smesan lik. Ode u Buducnost koja nije mogla da izgubi i ljudi ne uzmu titulu vise nikad.
                              Мене би било срамота да говорим тако као ти.
                              Ја не знам ни што ти одговарам, очигледно провоцираш...нека.

                              Даће Бог да остане у Звезди, па ћемо да видимо ко је смешан.

                              Comment


                              • Originally posted by DelijaHool View Post
                                Мене би било срамота да говорим тако као ти.
                                Ја не знам ни што ти одговарам, очигледно провоцираш...нека.

                                Даће Бог да остане у Звезди, па ћемо да видимо ко је смешан.
                                Ti od onih sto im je zivot mnogo lep. Neka te uzivaj. Rakoc je car

                                Comment

                                Working...
                                X