Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekao ti je vec Sone, White ce u neki elitni klub u Evropi, ali po mom misljenju tek nakon sto pokusa na letnjim ligama da se domogne NBA-a, pa tek onda Evropa.

    Kada bi mogli zadrzati Nelson-a, pa da sledece sezone igra beka..To bi bilo fantasticno. Btw, od kada je Brown otisao, Nelson u zadnjih 6 utakmica indeks 20.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by Il Capitano View Post
      Skot je isti takav bio u Radničkom, tako da ne vidim da će neki upgrade biti Vajt... Kešelj, bolji crnac ili neka ostane Skot ako se nema para kad i onako ima ugovor na 2 godine.
      Scott ima 1+1. Ne verujem da ga zelite na jos godinu dana.

      Comment


      • Liga je normalno registrovala onaj mec sa Radnickim, e sad da li smo platili ili smo se prebili sa njima, nije ni bitno. Ovo svakako nije kraj, i ako osvojimo titulu ocekujem Covin frontalni napad, jer onda niko nema pravo da kaze da kukamo zbog izgubljenog prvenstva.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Eno hoce da nas izbace u B ligu.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ma izgleda da smo platili i da nema regisrovanja sluzbenim rezultatom , ali ovo je najsmesnije sto sam video , da hoce da nas posalju u drugu ligu

            Comment


            • Ma sta ima da placa. Satro mi duzni 401.800 dinara, a KLS duzna nama 409.500.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Milicic, Radmanovic, Keselj,...

                Kad su oni poslednji put ubacili loptu u kos? Milicic ove sezone "skupio" cijelih 5 minuta za Boston. Gledao sam ga u predsezoni, kada su "zeleni" gostovali u Evropi i covjek se krece k'o trut. On i ozbiljna kosarka ne idu vise u istu ravan. Radmanovic je poslednju iole ozbiljniju sezonu imao prije 5-6 godina, kada je s Lakers-ima dogurao do finala, a i zar neko stvarno vjeruje da ce osoba takvog mentalnog sklopa pokazati neku motivaciju i kad bi dosao u Zvezdu!? Keselj je tra-la-la...Malo dobar, vise los. Bespotrebno bacanje novca.

                Comment


                • Ma nema bre od toga nista naravno, sranje od novina. Samo Milicic mozda, ovi ostali su idiotizam.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Kada bi se potpuno spremio i kada bi bio maksimalno motivisan, Milicic bi bio jedino pravo pojacanje s te liste, ali mislim da je i vise nego jasno da su sanse da se to desi gotovo nikakve. Covjek ne da ne moze, vec jednostavno ne zeli. Kao navijac Zvezde, sigurno da bi ispocetka i pokazao veliki entuzijazam, ali bi to bilo "kratkog daha". Zvezda ima priliku da se stabilizuje za narednih 5-6 godina i mislim da instant timovi nisu bas najbolja rjesenja, jer tesko da ce oni biti neki bitan faktor u Evroligi naredne sezone, dok uz ozbiljniji rad i planiranje, to bi se moglo promijeniti za neke 3 godine. Olimpija je i najbolji primjer toga da ne treba "sarati" s timom. Do decembra igraju s jednim, a od decembra s drugim timom.Sada nemaju nista, jer ih je Krka opet "isprasila" u finalu, dok vise nemaju ni zagarantovanu Evroligu.

                    Inace, u potrazi za pojacanjima, mislim da zaista nema potrebe da se dovode neka glamurozna imena (kvazi-zvijezde) koja su i precijenjena i preplacena, vec bi se mogla npr. "procesljati" Njemacka i njihova BBL liga. I to ne ovi najjaci timovi poput Bamberga, Bayerna i Albe, vec se itekako interesantni igraci mogu pronaci i u slabijim ekipama. Dovoljno se samo sjetiti Terrell McIntyre-a, koji je eksplodirao u Braunschweigu prije nekoliko godina, pa zatim Bobby Brown-a koji je iz Oldenburga presao u Montepaschi Sienu prije nekoliko mjeseci. I ovaj Ulm je maksimalno potrefio s John Bryant-om,...

                    Evo, Zvezdi je potreban all-round igrac na poziciji pleja/beka i ne vidim zasto se ne bi pokusalo s dovodjenjem npr. Chris Kramer-a iz Oldenburga. Lik je malo je reci vise nego zahvalan i fenomenalan igrac. Postize poene, asistira, skace, uopste ne forsira sut, tj. ne divlja...Inace, i pored odlaska Bobby Brown-a, Oldenburg ima dosta interesantan tim. Uz vec pomenutog Kramera, tu je i bivsa zvijezda Albe - Jenkins, pa zatim Paulding, Dru Joyce(mozda i bolji od Kramera, ali "divljaner"), itd...

                    Zatim, ne znam da li se mozda neko sjeca Gottingen-a, ekipe koja je osvojila Eurochallenge, a svojevremeno su "odrali" i Hemofarm u Vrscu. Igrali su prelijepu kosarku, a neke od tadasnjih zvijezda tog tima su sada u Wurzburgu, medju kojima je i Jason Gregory Boone na poziciji centra, koji nije "teskas", ali je prilicno snazan, ekspolozivan, pokretan...

                    Mislim, uz samo malo truda, moze se napraviti dosta dobra ekipa, bez nekih egzibicija i upadanja u neke dugove, zbog trosenja novca na igrace kojima se malo igra, a onda malo ne igra(kao npr. Elton Brown ove sezone).Dakle, u startu zaobici igrace koji igraju u Turskoj...
                    Last edited by BLBL; 21-05-13, 18:19.

                    Comment


                    • Sve zavisi od Covica. Pozitivno je sto je na mestu trenera imamo coveka koji nece cutati i znace sta trazi. Bice para samo da se pametno potrose.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Gazda upravo izjavio kod Andjusa da je cilj dolazeceg ucesca u EL prolaz u Top Eight Sta on bre planira za sledecu sezonu, sunce ti kalajisano.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ako si gledao celu emisiju ja mu reci ne verujem. Pa pogledaj kakva je to licnost ? Gori od Djure a znas koliko ga mi ne volimo.(Djuru)
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ma ne gledam, pratim reakcije. On stalno prica jedno te isto. I porediti njega i Djuru je smesno. Covic je zilion puta pametniji i snalaziljiviji (i opasniji i mutniji) o gorepomenutog, ma koliko ga vi ne voleli. Ja sam cuo neke price o sponzorima i budzetu, ali ako je tacno to sto prica... Pa bice bas opasno.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ali najgore od svega sto prica dosta siroko , ne odgovara na pitanja , jbt nije tema ali kad smo poceli (pa prebaci ako ti nije mrsko) kako je moguce da potpredsednik FK CZV nije kompetentan da prica o fudbalu...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Lepo, nije njegov zadatak vezan za fudbal nego za finansije i infrastrukturu. Fudbalski klub funkcionise kao i svako drugo preduzece, ne moras da budes ekspert za fudbal na njegvom mestu, nego za finansije, idealno za finansije u sportu. Covic to jeste. Kada svako bude radio svoj posao i ne mesao se svima, ova zemlja ce krenuti napred, ne samo FKCZ.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X