Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni nije jasnio da se Dangube odreknes a ovakvi indijanci ti igraju ...ja bi Dangu opet voleo da vidim kod nas sledece god ...on u dobrom sistenu moze da bude vrlo korektan El igrac!

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Dao bih dupe svoje da Radonja pobedi, stavio sam vec pare na Zvezdu, ako izgubi Dejo da imam bar neku utehu...
      Originally posted by LosmiSK View Post
      Da je neko pomislio da ce 2020g na tribinamakao visak biti Odzo, Braun, Gist, Perper, Hobbit i Faye i da cemo cete dobiti Deja 30 razlike ne bi mu verovao.
      Samo mala ispravka da bi poradili na konzistentnosti iskazanih stavova.

      Comment


      • Pa dobro Huestis je bio povredjen i pre ovoga, i nije sad igrao 4 meseca...verovatno nije ovoliko los kad je u formi )

        Bravo mmajstore,ima smisla ispravka ) dobili ste pet minuta, spreman sam ) ne bezim za Ameriku...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post

          Bravo mmajstore,ima smisla ispravka ) dobili ste pet minuta, spreman sam ) ne bezim za Ameriku...
          Tako tako, shvatio si da kad se opustis manje ce da boli

          Comment


          • @pancev
            Mnogo bolja opcija od (mudrolija) povredjenog Perperoglua.
            @Losmi
            Ljubi te brat, nastavis da favorizujes i navijas za nemce. Najavi bar neki poraz Zvezde. PS
            Salimo se malo, bez ljutnje.

            Comment


            • Ne ljuti se Losmi, zezao bih i ja vas da je Bayern igrom slucaja dobio sve pet
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by L a z a R View Post
                @pancev
                Mnogo bolja opcija od (mudrolija) povredjenog Perperoglua.
                @Losmi
                Ljubi te brat, nastavis da favorizujes i navijas za nemce. Najavi bar neki poraz Zvezde. PS
                Salimo se malo, bez ljutnje.
                i Danga je sklon povredama to svi znamo ...mladji jeste to stoji i u odbrani bi vise doprineo ali ŽPerper je iskusan lisac i njegov doprinos je veliki bio u prosloj sezono ...nadam se da ce se brzo oporeviti i za 15 min po mecu isporucivati sto se ocekuje od njega ...

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Da je neko pomislio da ce 2020g na tribinamakao visak biti Odzo, Braun, Gist, Perper, Hobbit i Faye i da cemo dobiti Deja 30 razlike ne bi mu verovao.

                  Punter je ono sto nam treba ali da zna kos,zabolece nas glava od njegovih suteva ala poslednja sekunda napada..ono sto je dobro kod njega ima dinamike u igri, ima basketa i gleda apsolutno samo kos. Nije problem sto gleda samo kos, al da ga gleda kao Beron..Tesko onom timu kojem Punter bude ubacio iznad 50% iz igre, tako bih ga opisao. Opisao bih ga kao vecinu igraca, od viska glava ne boli. Covek ako nista ima muda, videcemo dal ima nesto i u glavi da iskoristi ovu, rekao bih poslednju EL sansu...

                  Stimara je sve ono sto Odzo nije, covek kome se lepi lopta u rukama. Cak ce naspram Odza da se iznervira itd..Iskustvo+ koje je preko potrebno.. Jezivo jaka centarska linja, Stimac-napad, Kuzmic odbrana i Gist atleta...

                  Braun na moje cudjenje izgleda nerealno dobro, ali kao i Lazic, najvise sad lici na onog od pre tri godne...

                  Deda ga mece ala Peperoglu... Sledeca tri meca, ako dobijemo bar dva, ako ne i tri..mozemo se nadati F8...

                  Jezivo jako izgledamo kad imas jos u back upu Gista i Perpera da racunam da ce verovatno ova tri kao otici...

                  Napisao sam za Bayern da je uspeh da budu u 10,igrali su protiv Brosea na strani pa BG na sve to uzasna forma a Zvezda se odmorila posle puta u Rusiju...

                  Bayern nema kreacije, donece to Sisko i Bray ali graci iz Vehte i Primorske necemoci da sprece seriju poraza koja im sledi u Grckoj...Dejo ako ovo prezivi, zivece sto godina..Huestis jes bio dugo povredjen al je neki poor Dangubic, ma na nista nisu licli, bez kreacije i ofanzivno su bili unisteni....

                  Svaka cast Zvezdinim igracima na mecu juce, potvrda bi trebala doci u Lyonu, ali videcemo,lagan mec sa Krkom, bicemo odmorn u FRA i verujem da ce biti zanimljiv mec do kraja...i da se moze dobiti...
                  Opet smo se vratili korenima Zvezdaštva, pocuclao ga Dejo.

                  Opušteno, nije mu prvi put, bilo je toga i pre, cenim da si se navikao.

                  Comment


                  • [QUOTE=LosmiSK;2067212]Pa dobro Huestis je bio povredjen i pre ovoga, i nije sad igrao 4 meseca...verovatno nije ovoliko los kad je u formi )

                    Bravo mmajstore,ima smisla ispravka ) dobili ste pet minuta, spreman sam ) ne bezim za Ameriku...[/QUOTE]


                    Bolje "bezati" za USA nego od cevapa posle utakmice.

                    Duboko si me razocarao, duboko.

                    Comment


                    • [QUOTE=Šarac;2067224]
                      Originally posted by LosmiSK View Post
                      Pa dobro Huestis je bio povredjen i pre ovoga, i nije sad igrao 4 meseca...verovatno nije ovoliko los kad je u formi )

                      Bravo mmajstore,ima smisla ispravka ) dobili ste pet minuta, spreman sam ) ne bezim za Ameriku...[/QUOTE]


                      Bolje "bezati" za USA nego od cevapa posle utakmice.

                      Duboko si me razocarao, duboko.
                      Nisam ni bio na mecu.....ali svakako neka ostane na tome da cu ja pocastiti...kao sto znas nas drugar je popio tuzbu zbog stranice od Zeleznika pa situacija je jos u magli...to je jedan od razloga, mada mi se jednostavno nije islo..osetio sam u vazduhu sta se sprema a i ne ucestvujem u politickom folkloru..

                      Ovo sto je tuzi inspektoru za privredni kriminal je jezivo cak i za njegove standarde...koji bas i nisu veliki...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • [QUOTE=LosmiSK;2067225]
                        Originally posted by Šarac View Post

                        Nisam ni bio na mecu.....ali svakako neka ostane na tome da cu ja pocastiti...kao sto znas nas drugar je popio tuzbu zbog stranice od Zeleznika pa situacija je jos u magli...to je jedan od razloga, mada mi se jednostavno nije islo..osetio sam u vazduhu sta se sprema a i ne ucestvujem u politickom folkloru..

                        Ovo sto je tuzi inspektoru za privredni kriminal je jezivo cak i za njegove standarde...koji bas i nisu veliki...

                        U pp molim te, da ne davimo forum. Nemam pojma o konkretnom slucaju, znam da se spremala tuzba za 8 portala/stranica, ali ne i pred kojim sudom, i za kakve kvalifikacije.

                        Comment


                        • Ja sa svadbe otišao da gledam Zvezda : Radnički
                          SAD kad malo razmislim, ne hvalim se time, izuzetno neracionalan potez, jer... Zvezda

                          Comment


                          • Jel gledao još neko Šakotinu kzn posle utakmice ? Čudna mi je malo ona njegova izjava o razlozima neodlaska u PG ili sam je ja možda pogrešno razumeo Rekao je kako su drugi organi a ne kkcz doneli odluku da se ne putujew u PG .

                            Grobari kukaju kako je novi direktor Aba lige Milija Vojinović

                            @Viktor

                            Ja sa svadbe otišao da gledam Zvezda : Radnički
                            Nije valjda sa svoje

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Jel gledao još neko Šakotinu kzn posle utakmice ? Čudna mi je malo ona njegova izjava o razlozima neodlaska u PG ili sam je ja možda pogrešno razumeo Rekao je kako su drugi organi a ne kkcz doneli odluku da se ne putujew u PG .

                              Grobari kukaju kako je novi direktor Aba lige Milija Vojinović

                              @Viktor



                              Nije valjda sa svoje
                              Pa BIA je preporucila da se ne ide..Svakako koliko god mi se covara gadio,mislim da bi on otisao u PG...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Jel gledao još neko Šakotinu kzn posle utakmice ? Čudna mi je malo ona njegova izjava o razlozima neodlaska u PG ili sam je ja možda pogrešno razumeo Rekao je kako su drugi organi a ne kkcz doneli odluku da se ne putujew u PG .

                                Grobari kukaju kako je novi direktor Aba lige Milija Vojinović

                                @Viktor



                                Nije valjda sa svoje
                                Teško da bih prsten danas nosio što možda i ne bi bila loša odluka sad iz ovog ugla
                                Ma jok, zenina drugarica, sjedio za stolom punim žena one o Sex & City... Ej ženo zajebi ovo, rastu mi sise, odoh na utakmicu po malo testosterona... Ona nevera, ja u taxi.
                                A sto se tice Sakote, ne laže, dobro si shvatio.

                                Comment

                                Working...
                                X