Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Triple View Post
    Ја баш супротно мислим, ако смо овакви успели да се попнемо до 8-ог места мсм да сада можемо да напредујемо, наравно значило би нам пуно када би нам се и неки резултати поклопили али сада када свако има своју улогу и када смо употпунили ростер можемо само да напредујемо.

    Да је синоћ ЗЕНИТ победио били би СЕДМИ!
    da baba ima testise. . .
    gledajuci tabelu jasno je da Efes,Barsa,Real i po meni CSka i Pao nece imati nikakvih problema da udju medju 8 ....to znaci da se trazi jos tri mesta za ulazak u 8 a to je gomila dobrih ekipa na samo 3 mesta ,izuzimajuci Zenit i Albu koji 100% nece ici dalje !
    Dakle Fener ,Oly,Valensija,Makabi,Armani,Himki,Basskonija,Asve l,Bajern,Zalgiris i MI.......jesi li siguran da cemo biti medju te tri ekipe? ja nisam iskreno ...

    jos jedna stvar ..nece nam biti dovoljno da dobijemo kuci vecinu meceva ...mora se dobijati i u gostima ...ima sanse da se dobije Asvel zasto da ne ...to je direktan rival i to je jako bitna utakmica ..mnogo bitnija nego Efes,Cska,Real ili Barsa
    Last edited by darko pancev; 04-01-20, 08:13.

    Comment


    • Use i u svoje kljuse, stara je izreka. Kada zavisiš od treće strane obično izvisiš. Nismo mi nešto epohalno digli igru, bolja jeste, ima nekih napredaka (bolji je i trener na klupi šta god ko mislio o Šakoti) ali to još nije konstanta (igra, rezultati već postaju). Naš najveći problem jeste i dalje plej to jest zamena koja bi dozvolila Zou odmor. nama je tu najveće štucanje i kada imamo agresivne protivničke plejeve koji dodatno umaraju Zoa i njegova igra će tada trpeti. Drugi problem jeste da će svi gledati da nam preseku osovinu Zo - Beron, tada je najbitnije kao neko veče da visoki igrači, pre svega centri preuzmu realizaciju, da nam se ne desi kao u nekim prethodnim utakmicama da nam centri promašuju zicere kao na traci. Za odbranu ne brinem dokle god je mali vrag na klupi ili van protokola.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Triple View Post
        Ја баш супротно мислим, ако смо овакви успели да се попнемо до 8-ог места мсм да сада можемо да напредујемо, наравно значило би нам пуно када би нам се и неки резултати поклопили али сада када свако има своју улогу и када смо употпунили ростер можемо само да напредујемо.

        Да је синоћ ЗЕНИТ победио били би СЕДМИ!
        Kao i ostale ekipe. Mogli smo na početku po neki brejk da uzmemo dok su ostali nespremni (a bili smo i mi), sad je mnogo teži dio. Ovo po meni jeste max, izuzetak jedino ASVEL koji smo morali dobiti al ajd jedan kiks nije strasno.
        Pri tome da ne zaboravimo i ABA koja će nam biti mnogo važna ako kazna danas bude povoljna.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Nadam se da je Kivi definitivno ubudjao i da ga necemo cesto vidjati jer vidimo kako to izgleda kada on ne ulazi u igru.
          Ja sve mislim da je ovo klasicna prica, kao i do sada - 'sitna povreda' kada se igra u BG, a onda prva sledeca, full minutaza u gostima i klasicna klackalica . Nadam se da nisam u pravu.
          Iskreno se nadam da ce biti tako kako ti kazes, a ma koliko bili protiv nepotizma, zabu zvana tribine i igra u slabim utakmicama bi mogli da svi kolektivno progutamo.
          Ako je Djenka taj plej na silu, daj da onda igra sto vise na tom mestu (uz Davidovca i Punter-a u petorci) i da se oslobodi...
          Ova 'tvoja ekipa' + Gist u pristojnoj formi, oporavljeni Perper i potpuno spreman Kuz), sa najboljim plejem na tribinama u EL i bitnim u ABA je sasvm OK i ozivljava nadu.

          Comment


          • Писао је Шарац чини ми се о брејковима и лепо је рекао да је једино кикс био против Асвела кући. Иако се ствара утисак да смо могли више против Барсе, Ефеса колико толико, Макаби ,а исто тако ваља нагласити и велику победу против Залгириса и Милана и по мени највећи брејк против Зенита ту мислим на судије јасно је свима кад смо видели Боришу како реаговао. Против Басконије нисам гледао тако да не могу да пишем.
            Све је ово моје мишљење које се ослања доста и на форму и на спортску срећу и разумем шта хоћете да кажете али за неки већи успех потребна је иста.

            Comment


            • Nema razloga ni za preteranu euforiju, ali ni za skepticnost! Na osnovu nase prikazane igre smo zasluzeno na mestu na kome smo! Pored svih turbulencija od pocetka sezone, mi smo u svim mecevima bili i vise nego konkurentni! Stoga, nema razloga da se ide dalje bez ocekivanja! Nas najveci problem je bio preveliki disbalans izmedju nacelno prve i DRUGE petorke, gde smo olako prepustali prednost, ritam igre, balans napada i odbrane! U svim mecevima, u pobedama i u porazima smo se bukvalno iz istog razloga poradjali! Nasa doselekcija pokazuje od starta dobre rezultate i poboljsanje hemije! Drasticna razlika u oba pravca kada Lorenzo nije u igri je svedena na podnosljiv nivo, jer su novajlije to apsorbovale! Stimac je doneo sve sto sa sobom nosi, sto je 2-3 nivoa upgrade u odnosu na Oja, MJK je zadrzao energiju i angazovanost FAYEA, a pridodao veci igracki IQ, bolju i konstantniju igru u oba pravca, a zbirno su doneli cvrstinu u reketu, bolju pomoc, blokade u napadu koje su pravovremene, jake, uz to i pravovremeno i kvalitetno "rolanje" iz njih! Sto nam je dalo potrebnu stabilnost u igri! Jer je Ojo bio neupotrebljiv na EL nivou i to ga je dodatno frustriralo, a Faye je u elementarnim kosarkaskim stvarima realno tanak, sto je donekle nadomestio energijom, mada za EL nivo to cesto nije bilo dovoljno! Punter je tu sa cistom ulogom, ja bih rekao Tarenca Kinseya, da bude vodja druge petorke, prevashodno kreira za sebe, ume to jako dobro da radi, a ne sumnjam da ce to Sakota umeti da kontrolise i da koristi pozitivno! Neko ce reci "divljak" ali nasoj ovako selektoranoj "DRUGOJ" petorci bas takav i treba, u laksim mecevima, cak ni Filip ne bi bio problem, jer odgovornost ne bi bila na njemu! Ovako punu odgovornost za igru druge petorke sa odusevljenjem i oberucke ce prihvatiti Punter, protiv Bajerna nije ulazilo, ali je sve te pozicije izgradio relativno lako i sa lakocom je uzimao te "teske" suteve koje uzima tokom cele karijere! To takodje mnogo vise znaci, pa sve i da promasi, nego poradjanje 24 sekunde kada su spolja Filip, Djenka i Davidovac! Jer Kevin kada uzme sut, svakako je procenat sanse da postignemo poen mnogo veci, jer iz kreacije njegove moze da usledi asistencija (nesto redje :-) ), visak nakon probijanja, ofanzivni skok makon suta gde kada znas sta ce saigrac da uradi imas vecu mogucnost da se postavis za off skok, nego li kada nemas predstavu sta igras kada sve zavisi od Filipa (nejaakog) i Djenke koji fakat bezi od odgovornosti!

              Tako da bih zakljucio da imamo lepu sansu u EL da se do kraja borimo za plasman, jer smo ove godine svakako sa velikim hendikepom uspevali da napravimo velike pobede na strani, ali smo zbog disbalansa u peotrkama, gubili neke meceve i mozda neocekivano! Sada svakako imamo mnogo vise opcija u oba pravca, sto zaista raduje!

              Comment


              • Bezveze trosite slova, reci, recenice i vreme na bio kakve analize. Svi znamo da se sve vrti oko jedne stvari a to je igranje Filipa.

                Ako igra Filip dzaba ga tupite.
                Last edited by From downtown; 04-01-20, 15:56.

                Comment


                • spoljna linija Asvela je snažna, brza i previsoka kada je Filip u pitanju
                  i pojesti će ga kao i sve ostale spoljne linije u EL.
                  Ako opet planira da prenese loptu pa da besramno fikusira u uglu...valjalo bi da mu na jednoj tekmi neko uđe na teren sa onom kofom za zalivanje cveća...kada govedo već stvarnost ne razume.
                  Last edited by Wingwalker; 04-01-20, 17:38.

                  Comment


                  • Ja razumem da kada ne igra Filip da ostajete bez materijala da ovde bilo sta pisete. Pobeda od 30 razlike vas prosto tera da ne pisete nista, jer ocigledno da vam je nerv naspanovan samo da se pise o Filipu.
                    Ako vama nije jasno da Filip nece vise igrati u El i da dzabe tupite tastature onda vam ja stvarno ne mogu pomoci, pisite i dalje eto da popunite vreme stalnim mracenjem kako ce nam Filp igrati a Beron, Djenka ili Punter se nece skinuti jer ce morati on da igra.Sakota jeste penzioner, jeste da izaziva podsmeh vecine, ali ima 5/2 u El, i koliko se secam FC3 nije igrao u petak a bio je potpuno zdrav , nikakva povreda nije u pitanju.

                    ABA liga je vec druga prica i nemam nista protiv da sutra Djenka uzme 25 minuta , FC3 10 i LB 5 minuta.Sa El je po svemu sudeci zavrsio, tj one minutaze koje je imao do juce zaboravite.Jedino ako neko ispadne iz rotacije zbog ne daj Boze povrede, pupu daleko bilo.
                    Last edited by Šarac; 04-01-20, 18:50.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Ja razumem da kada ne igra Filip da ostajete bez materijala da ovde bilo sta pisete. Pobeda od 30 razlike vas prosto tera da ne pisete nista, jer ocigledno da vam je nerv naspanovan samo da se pise o Filipu.
                      Ako vama nije jasno da Filip nece vise igrati u El i da dzabe tupite tastature onda vam ja stvarno ne mogu pomoci, pisite i dalje eto da popunite vreme stalnim mracenjem kako ce nam Filp igrati a Beron, Djenka ili Punter se nece skinuti jer ce morati on da igra.Sakota jeste penzioner, jeste da izaziva podsmeh vecine, ali ima 5/2 u El, i koliko se secam FC3 nije igrao u petak a bio je potpuno zdrav , nikakva povreda nije u pitanju.

                      ABA liga je vec druga prica i nemam nista protiv da sutra Djenka uzme 25 minuta , FC3 10 i LB 5 minuta.Sa El je po svemu sudeci zavrsio, tj one minutaze koje je imao do juce zaboravite.Jedino ako neko ispadne iz rotacije zbog ne daj Boze povrede, pupu daleko bilo.
                      Šta napisati nakon onakve partije? Možda da sam zabrinut da se jedini plej pardon, najbolji igrač ne povredi? da je Punter dobar i asistent, iako nisam baš oduševljen onim njegovim pepanjem sebi kroz noge, kada diže nogu kao u karate kidu zdovoljan sam prikazanim u prvoj utakmici.
                      Nesebični Đenka (mogao bi takav nadimak da nosi jer prvo gleda druge a tek onda koš) je bio dobar i MJK je kritičare ućutkao -tako se to i radi.
                      Drago mi je čuti za ovo da neće igrati EL, bio, probao - nije za njega i .
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Šta napisati nakon onakve partije? Možda da sam zabrinut da se jedini plej pardon, najbolji igrač ne povredi? da je Punter dobar i asistent, iako nisam baš oduševljen onim njegovim pepanjem sebi kroz noge, kada diže nogu kao u karate kidu zdovoljan sam prikazanim u prvoj utakmici.
                        Nesebični Đenka (mogao bi takav nadimak da nosi jer prvo gleda druge a tek onda koš) je bio dobar i MJK je kritičare ućutkao -tako se to i radi.
                        Drago mi je čuti za ovo da neće igrati EL, bio, probao - nije za njega i .

                        I prosle godine smo mracili sta ako se Regland povredi, sta ako se Stratos povredi pa se desilo, najbolje da nam nijedan igrac ne izadje na parket pa da se ne povrede.
                        Secam se jedne sezone Macvan ne ode na prvenstvo Evrope, Sveta ili Olimpijske igre jer je slomio prst u kupatilu.
                        Kuzmic je sjebao celu sezonu, pa sta da se radi.

                        Prvu postavu znamo i u pola noci da nas neko probudi
                        Druga postava, Djenka, Punter, Deda/Stratos, Kuridza, Stimac/ Gist.

                        ceka u rotaciji Dobric, jbga tako kako je , u bolji formi na njegovoj pozciji Lazic, Deda, i kada se vrati Stratos.
                        Ta druga postava ce odbrambeno da nas drzi u igri plus imamo resenja i u napadu, Djenka neka uzme dva suta bude siguran na lopti, iscacka neku u odbrani za kontru ( videli prvi kos PUntera bas iz te takve odbrane).

                        Opustencija ljudi, FC3 ce verovatno dobijati minutazu u aba LIGI da bi koliko toliko bio u ritmu, kao i Dobric i Jovanovic verovatno
                        .
                        Tek sleduje sezona, a mozda cemo i ABA ligu iskulirati ako zadrze kaznu, ostaje samo onda borba u El.

                        Comment


                        • Ja nemam nista protiv da Filip igra 40' ako ce da doprinosi. Dečko probao, ne ide pa ne ide. Imam problem da se forsira na uštrb drugih kojima iako ne ide, znamo da mogu bolje. Za Filipa sam siguran da je dao sve i da bolje ne može, da, slažem se da nam i takav treba za KLS I ABA.

                          Apropo kazne...
                          Mi smo odlučili da ne idemo (sa dobrim razlogom) al kako se ABA predsednistvo koje ima ingerencije da utakmicu odloži ukoliko nema uslova za igru, nije oglasio, svaka kazna je zaslužena. E sad mi možemo da pretimo i da se hvatamo za poglavlja, marifetluke al ovo smo valjda hladne glave donjeli odluku.
                          Ako nam se ne igra, to je OK ali dobro da se razmisli sta nam je alternativa. Jasno ko dan da ABA bez Srbije ne može opstati ali meni prosto nije zanimljiva liga gdje se Partizan i Zvezda zagrijavaju godinu dana za finale.

                          Šteta što nismo otišli dole da ih nalupamo ko kantu ali mi je potpuno jasna odluka zašto se nije išlo, i podržavam to, samo sad treba snositi I posledice odluke. Ove pretnje oko ABA mi se ne sviđaju, msm da pucamo u prazno ajd videćemo.

                          Comment


                          • Oglasila se i Zvezda: Novi termin ili kraj ABA lige

                            http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...-ABA-lige.html

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Ja nemam nista protiv da Filip igra 40' ako ce da doprinosi. Dečko probao, ne ide pa ne ide. Imam problem da se forsira na uštrb drugih kojima iako ne ide, znamo da mogu bolje. Za Filipa sam siguran da je dao sve i da bolje ne može, da, slažem se da nam i takav treba za KLS I ABA.

                              Apropo kazne...
                              Mi smo odlučili da ne idemo (sa dobrim razlogom) al kako se ABA predsednistvo koje ima ingerencije da utakmicu odloži ukoliko nema uslova za igru, nije oglasio, svaka kazna je zaslužena. E sad mi možemo da pretimo i da se hvatamo za poglavlja, marifetluke al ovo smo valjda hladne glave donjeli odluku.
                              Ako nam se ne igra, to je OK ali dobro da se razmisli sta nam je alternativa. Jasno ko dan da ABA bez Srbije ne može opstati ali meni prosto nije zanimljiva liga gdje se Partizan i Zvezda zagrijavaju godinu dana za finale.

                              Šteta što nismo otišli dole da ih nalupamo ko kantu ali mi je potpuno jasna odluka zašto se nije išlo, i podržavam to, samo sad treba snositi I posledice odluke. Ove pretnje oko ABA mi se ne sviđaju, msm da pucamo u prazno ajd videćemo.
                              Apsolutno!!! (nešto me softver zeza i ne mogu da ti dam lajk)
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Oglasila se i Zvezda: Novi termin ili kraj ABA lige

                                http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...-ABA-lige.html
                                Tako je!
                                Gasi Zvezdo besmislenu ligu.

                                Comment

                                Working...
                                X