Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by poacher View Post
    Ugaziti i po mogućstvu da Zo ne mora da igra vise od 15 minuta
    upravo tako,to su utakmice za rezerviste i uvezbavanje akcija

    Comment


    • Јел сутра оно заседање АБА лиге? У колико сати?

      Comment


      • Inače, 16820 gledalaca sa plaćenim kartama.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Zapravo, doslo je kako sam i napisao. Imas moj uvod za mec.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Bilo je veliko zadovoljstvo pozdraviti najtrofejnijeg trenera kkcz . Uspeo je da skoro napuni Arenu .Prelako smo dobili utakmicu , nešto zbog nas a nešto i zbog prilično lošeg Bajerna .

            Štime na nivou očekivanog , MJK počinje da shvata gde je ...Panter ??? Videćemo ...valjda Šakota zna što ga je doveo .

            Potez večeri , osim kucanjaMJK , Čarlijeva krađa i nesebično dodavanje Panteru za njegove prve koševe u našem dresu

            Comment


            • Bice danas interesantno na sastanku ....ja sam ubedjen da ce se igrati nova utakmica

              Comment


              • Originally posted by L a z a R View Post
                Prokomentarisao bih jedan segment u nasoj igri, a to je skokovi i zastita reketa kod skokova nasih bekova i koliko to donosi, neprimeceno, za razliku od FC ili ranije Rocesti kojima sa glave skidaju lopte. Bukvalno 5-10 poseda vise.
                Uvek na kladži Lorenco Braun + skokovi, granica bude 3.5 do 4.5 kako protiv koga.

                Svaki meč sam vezivao njega + na poene, + skokove i + asistencije i sinoć sam ali su digli mu granicu na 17.5 poena, ali isplatilo se. Sad ću poene da zabatalim, stigao je ovaj Panter i on voli da uzima šuteve, tu je Beron, jbg ne može Braun da stigne da štune 10 puta da bi dobacio do 20 poena.

                Skokovi na temu da naši bekovi hvataju dosta lopti u skoku i grade obruč.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Zapravo, doslo je kako sam i napisao. Imas moj uvod za mec.
                  Ljubi te brat, sigurno si predvideo -30

                  Comment


                  • Inače, Marko Pešić je bio pored klupe sa igračima. Baš onako šlank i veoma elegantan. Srdačno se i sa našima pozdravio.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Bilo je kradja,lakih poena (mislim da to pravi razliku kod sličnih ekipa) preuzimanja,ali i lepih blokada (Simanic izdominirao).

                      Comment


                      • I da,ni jedan jedini kom za odsustvo Gista?
                        Inače komsiluk ,koliko danas ev.sutra,dobija jos jednog na poziciji visokog .
                        Last edited by L a z a r; 03-01-20, 08:39.

                        Comment


                        • Braun: Kao da smo svi ovde od početka godine, dobili smo ono što nam je nedostajalo

                          https://www.mozzartsport.com/kosarka...stajalo/346633

                          Čini se da bi njegovo partnerstvo sa Kevinom Panterom moglo konačno da da Zvezdi onaj pravi sjaj, koji bi je povukao ka plasmanu u završnicu Evrolige. Podsetimo, crveno-beli su se sinoćnom pobedom izjednačili sa grupom timova koji dele osmo mesto na tabeli pred nastavak kola večeras.

                          „Mnogo mi olakšava posao, mogu malo i da se opustim u ofanzivi i da pružim znatno više u odbrani. Nadam se da se i on isto tako oseća, tim je znatno opasniji kada su oba beka raspoložena“, rekao je Lorenzo o Panteru.

                          Comment


                          • ... zapravo je jedini problem koji je ostao da Đenka radi više na tome da bude plej, mada je očigledno da će bekovski parovi biti Zo - Billy i Đenka - Punter.
                            Kevin Iako ima fin court vision, više je nego očigledno da mu je prirodnija pozicija dvojke.
                            Jako dobra timska predstava pre svega, gde su odlično podeljene uloge i svako radi ono zbog čega je u EL timu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • to ce nam biti od krucijalne vaznosti ...Djenka na poziciji br 1 ...kako on to bude izneo tako ce nam i biti ...

                              Comment


                              • Da je neko pomislio da ce 2020g na tribinamakao visak biti Odzo, Braun, Gist, Perper, Hobbit i Faye i da cemo dobiti Deja 30 razlike ne bi mu verovao.

                                Punter je ono sto nam treba ali da zna kos,zabolece nas glava od njegovih suteva ala poslednja sekunda napada..ono sto je dobro kod njega ima dinamike u igri, ima basketa i gleda apsolutno samo kos. Nije problem sto gleda samo kos, al da ga gleda kao Beron..Tesko onom timu kojem Punter bude ubacio iznad 50% iz igre, tako bih ga opisao. Opisao bih ga kao vecinu igraca, od viska glava ne boli. Covek ako nista ima muda, videcemo dal ima nesto i u glavi da iskoristi ovu, rekao bih poslednju EL sansu...

                                Stimara je sve ono sto Odzo nije, covek kome se lepi lopta u rukama. Cak ce naspram Odza da se iznervira itd..Iskustvo+ koje je preko potrebno.. Jezivo jaka centarska linja, Stimac-napad, Kuzmic odbrana i Gist atleta...

                                Braun na moje cudjenje izgleda nerealno dobro, ali kao i Lazic, najvise sad lici na onog od pre tri godne...

                                Deda ga mece ala Peperoglu... Sledeca tri meca, ako dobijemo bar dva, ako ne i tri..mozemo se nadati F8...

                                Jezivo jako izgledamo kad imas jos u back upu Gista i Perpera da racunam da ce verovatno ova tri kao otici...

                                Napisao sam za Bayern da je uspeh da budu u 10,igrali su protiv Brosea na strani pa BG na sve to uzasna forma a Zvezda se odmorila posle puta u Rusiju...

                                Bayern nema kreacije, donece to Sisko i Bray ali graci iz Vehte i Primorske necemoci da sprece seriju poraza koja im sledi u Grckoj...Dejo ako ovo prezivi, zivece sto godina..Huestis jes bio dugo povredjen al je neki poor Dangubic, ma na nista nisu licli, bez kreacije i ofanzivno su bili unisteni....

                                Svaka cast Zvezdinim igracima na mecu juce, potvrda bi trebala doci u Lyonu, ali videcemo,lagan mec sa Krkom, bicemo odmorn u FRA i verujem da ce biti zanimljiv mec do kraja...i da se moze dobiti...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X