Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Digresija mala. Jesam itekako ostrašćen, Partizan mi je sve, al znam da kudim i pohvalim kada je vreme i mesto za to.

    Slažem se većinom šta pišete zadnje vreme. Bio bi veliki popizd sa moje strane da se u našem klubu trenutno slično odvija.

    Problem je što veliki štrumf Nebojša misli kako je spasavši klub od totalnog potonuća umislio da može raditi sa njim šta mu volja. Samo zbog toga je ovo teranje inata sa navijačima i neki tihi rat u kome učestvuje.

    Ali isto tako sam mišljenja da odstranjivanje Filipa nije jedini putokaz u bolje i da nisu ključevi uspeha samo u teranju njega.

    Meni ste vi i dalje prvi favoriti, naravni, ako krenete igrati kako znati i ako skroz ispliva puni potencijal i kvalitet koji nesumnjivo posedujete.
    Evo da sutra dovedu krstenog pleja koji može da razigra ekipu na EL nivou garantujem da bi svi bili ok da Filip ostane za ABA kup i KLS mečeve do 10min na parketu.
    Ostrascen u smislu nisi navijač Zvezde pa možeš biti realan ako smo mi ludi.

    Comment


    • Originally posted by L a z a R View Post
      @rpz
      Lepo zapazanje.
      Mislim da ljudi nisu svesni koliko su nerealni ovi budzeti samim tim i rosteri ekipa. Koliko je to sve odrzivo i realno pokazace vreme tj neki novi DV, PSD ili A. P. R
      Kod vas je bolja situacija jer se dosta ljudi zbrinula u i oko kluba i uziva u blagodetima Ostojinih ekonomskih carolija. Ali neki novi Vrapci cekaju iza coska kao i Kuridze.
      Ne branim Ostoju. Nisam njegov fan niti bot. Uvek sam za sportsku priču a ne dovijanje sa političkim kadrom. Ali imali smo našu legendu NIKOLU PEKOVIĆA. Videli smo dokle smo stigli i zbog kojih skrivenih namera je pristao voditi klub.

      Da se ne vraćam u prošlost i pomenem kako smo zapali u provaliju. Samo budala misli kako su nas do nje doveli Nolan Smit ili Čović i CZ / država. Ladno se gura pod tepih u kom trenutku je KKP ostao švorc. Posle Pariza i ogromnog uspeha mi umesto odskočiti od konkurencije mi pravimo petokorak nazad. I ko je za to odgovarao? NIKO...

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Evo da sutra dovedu krstenog pleja koji može da razigra ekipu na EL nivou garantujem da bi svi bili ok da Filip ostane za ABA kup i KLS mečeve do 10min na parketu.
        Ostrascen u smislu nisi navijač Zvezde pa možeš biti realan ako smo mi ludi.
        Pravi plej tipa Lorencovih kvaliteta i ozbiljan trener bi izdigli sadašnji roster Zvezde do velikih granica.

        Ne kažem da je Šakota loš stručnjak, samo vreme i krštenica ga odavno pregaziše.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Pa čekaj. Što slično nisi pisao i kudio kada je teklo med i mleko?

          Tada je "veliki Štrumf" bio Bog, veliki vizionar.

          Većina vas i nas se javlja kada je dogorelo do nokata. A kada se vide neke stvari u eri uspeha samo se zažmuri na jedno ili oba oka i pomisli kako će brzo proći.
          Ti stvarno meni kazes da nisam pisao ranije. WTF..dobar refren pa u to ime.

          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Čović stariji je u vođenju kluba došao do jednog nivoa koji nije baš mali, koji podrazumeva redovno učešće u EL, sasvim pristojne partije u tom takmičenju, isto tako redovno osvajanje regionalnog takmičenja i nacionalnog prvenstva uz manje - više prepuštanje kupa komšijama.
            Šta bih ja, pretpostavljam i 100% pravih navijača želeo pored toga? Da se svake šibamo u PO EL, jednom u tri, četiri godine da dođemo do F4, jednom od 3,4 učešća na F4 da osvojimo titulu. Da li je realno očekivati tako nešto sa postojećim stanjem stvari? Naravno da nije, bilo ko da upravlja klubom, ako nemaš novac, nemaš ni rezultat. To je surova činjenica koju bi trebalo svi da prihvatite.
            Da li bih bio spokojniji da neko drugi upravlja klubom i da postiže iste ovakve rezultate i da se dovode ovakvi igrači i treneri, jer za bolje jednostavno nema para? Potpuno mi je svejedno, meni je kao navijaču, i to navijaču koji prati Zvezdu 40+ godina, te pamti i period od 80-ih pa naovamo, bitno da ne idemo ispod ovog nivoa, koji čini mi se većina vas uzima zdravo za gotovo pa misli da se on podrazumeva. Ne podrazumeva se.
            Većina nas bi volela da imamo neki kontinuitet, u smislu igrača i stručnog štaba, a to je nešto što ne uspevaju da urade ni klubovi sa mnogo više novca.
            Ovo je prosto trenutna realnost, u svakom mogućem smislu i nema naznaka da će se nešto poboljšati, jer sve teže pratimo korak sa razvijenim zemljama i njihovim klubovima.
            Srbija je ovo, shvatite, društvo je u problemu, ni sport ne može da bude izdvojen od svega toga.
            Kolega, dobili ste reputaciju od mene. Napisete i vi nekad nesto kvalitetno Samo ne treba okrecati glavu sa odredjnenih problema, bas lep tekst, ali ne smemo da se ''prepustimo'' realnosti..Nece sloboda doci sama po sebi...Nece sloboda doci na praznu bateriju!!!
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Felipe plese,najbolji na parketu
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Fićo 12 indeks hahah ne jebe taj šampiona Evrope

                Comment


                • Sasvim pristojan otpor, mora se reći.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Rade nas, def ne mozemo nista da odbranimo...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Gist je igrač manje na parketu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Pa sta radi ovaj Kuzmanović kakvu li funkciju očekuje sram ga bilo.

                        Comment


                        • Davidovac ala Bodi Bond.
                          Prvo Bolombaj sad i Vojtman pali na foru i vic.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • DeDa ko Bodiroga.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Pa sta radi ovaj Kuzmanović kakvu li funkciju očekuje sram ga bilo.
                              Teško ga je slušati.
                              Dvori se Nebojši ko da ulazi u sportski sektor kluba.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Чим изађе Фићко направише разлику
                                Каква класа Мајк Џејмс, колико му мало простора треба да те казни најстрашније. Надам се да ће освојити ЕЛ и да ће потом добити неки ангажман у НБА макар и да преседи сезону али да узме прстен

                                Comment

                                Working...
                                X