Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • b92 je glodarska produzena ruka!

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Dobro dekkarde, koji je portal, koja novina kredibilna?
      Novina? Danas, ukupno gledano, što se tiče sporta Politika, Novosti... Što se tiče portala Sport Klub, Sportando, Basketball Sphere, Eurohoops...
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Nisam mnogo ni gledao a i bolje.

        Lagan prc CSKA.

        Comment


        • Svima je izvor neki italijanski novinar sa Twitter-a, evo i sta je okacio

          https://twitter.com/matty_vanpersie/...61578322071553
          Last edited by Borca; 18-12-19, 21:43.

          Comment


          • Sad sam video:

            Ali ubrzo pošto se ova informacija pojavila u medijima, stigla je i reakcija iz Crvene zvezde.

            Portalu B92.net je iz Zvezde potvrđeno da pomenute informacije iz Italije nisu tačne.
            Bilo bi stvarno previse.....

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Sad sam video:



              Bilo bi stvarno previse.....
              Kao i demant da Tomic odlazi. Ovaj novinar poznaje bas situaciju u ita košarci. Pa ću mu verovati da su zainteresovani a ovi moji su me više puta slagali tako da videćemo kako će se završiti.
              Ako ga prodaju imamo licencu za EL.

              Comment


              • Zainteresovani sigurno jesu, samo na nekim stranim sajtovima stoji da je Zvezda trazila milionce a ne da je Armani to ponudio....

                Comment


                • Da je obrnuto verujem da bi vec bilo predstavljanje Lorenca u Armaniju...

                  Comment


                  • Prodaja L. Brauna bio bi najbolji izbor u ovom trenutku.
                    Uveliko treba razmisljati na sledecu sezonu.
                    Samo je veliko pitanje koga ce prevariti za sezonske.
                    Srecna Slava Sveti Nikola ko slavi, a i ovima koji se goste.
                    Last edited by L a z a r; 19-12-19, 07:43.

                    Comment


                    • dobro jutro? jel stigao Šiško?

                      Comment


                      • Шишко се упишко

                        Comment


                        • Kako je sasvim normalna stvar da u sportu ne možeš večito biti najbolji i nekad poraz mora da se desi, zamišljao sam da će to biti u godini kada Djordi objavi da imamo A licencu.
                          Od ove godine i uloženog sam pomislio to je to, pokazali smo da imamo organizaciju koja može da prati zahtjeve najmoćnijih i da će nam nakon punih arena i grcevite borbe za top 8 konačno stići ta dugo čekanja potvrda o kvalitetu.
                          Gle šta mi doživljavamo...
                          E da i vijest da zbog problema u kreacije pogotovo na mjestu bekup PG mi dovodimo MJK
                          Sad jos i Stimac kao u igri...
                          Gif kako Miki Manojlović na terasi skida gaće i lupa se o šupak

                          Comment


                          • "Nismo nasli odgovarajuce resenje na pleju, stoga nastavljamo sa ovim sto imamo".

                            Samo cekam to.

                            Comment


                            • a ko ti je rekao da se uopste trazi resenje?

                              Comment


                              • Tesko je izvuci neke zakljucke na osnovu jucerasnjeg meca, mi u Moskvi nikad i nismo odigrali ne znam kakav mec. Na pocetku je nesto Felipe spajao sa kosem Kuzmica, ovo ostalo je bilo tanko pa kad smo ih i stigli onda. Bio je to vise revijalni mec, mi prosto nemamo resenja izvan nasih plejmkejkera.

                                Djenka jedan sut za 22minuta je tuzno, stvarno tuzno. Isto je tuzno da Simanic ima jedan skok za 20minuta. Davidovac akonesto ima muda da trosi lopte, nekad udje, nekad ne, ali napada...kao i Gist...mada svi napadaju iz suta. Uloga Dzenkinsa je tu bitna zato sto on moze da iskreira za sebe a to ne radi, ne znam kad je zadnji put usao u ulaz,kad se setimo Budivelnika i onih cuvenih ulaza gde torzom razbije protivnika....

                                Mlako i bledunjavo i bez muda po meni. Slabo ko ucestvuje u kreaciji,visoki igraci su operisani od dodavanja, na pcetku je to nesto radio Gist, sad bas niko. Pre je to Luka iz short rolla radio, pravio visak...sad kako plej da pas tako se i sutne.

                                Kuridza moze doneti koseve ispod kosa, niko tu ne zna da iskreira sebi...Djenka moze aline radi, Beron pokusava al samo sebi otezava. Jos je neverovatno da je on na pocetku cuvao Dzejmsa...

                                Tesko je sad naci dobro resenje, sta vise dovodjenje Stimca i Kuridze mi deluje kao odlicni potezi, dotle je doslo. Filip je jadnicak odigrao dobar mec, ali po rezultatu se vidi da on nista ne moze doneti, dirigent odbrane je Braun, pravili su nam visak kako hoce.

                                Ne znam, nisam pametan ni malo. Mene zanima kako cemo izgledati u Moraci. U sezoni F8 smo menjali nehde u ovo vreme, ali smo doveli dobre iskusne igrace, sad to imamo a igramo lose.

                                Gista ako pustimo uzece ga partizan ili Buducnost Odbio nas je Ristic, nema trika da se vrati. ON vec ima neke usmene dogovore sa Himkijem za ozbiljnu cifru koju ni u snovima mi nemozemo ponuditi i koja je za 520k veca nego sto je imao u Zvezdi.

                                Zatvorilismo dosta vrata,mozda bi ovaj dvojac Kuridza i Stime vratio vatru i malo podigao tim i to je to. Na mestu back upa kad bi dovodili nekog, mislim da bi se morali odvojiti od pleja i beka jednog. Da me pitas koga, ne bi znao reci.

                                U poslu ne sme biti emocija a kod nas sve vrvi od toga, kako u odnsou sina i oca, tako u odnosu sa Fayeom, Djenkom a pruzaju realno go kurac. Braun je tu u problemu sto ne trpi kontakt. Gist isporucje to sto isporucuje. Kuzmic ne moze fizicki vise od 15ak minuta ozbiljne kosarke ako moze i toliko...

                                L Braun, /

                                Beron, Dzenkins/Lazic out jedan, Dobric

                                Davidovac, Perper-mada nemamo atletike ovde..

                                Simanic, Kuridza

                                Stimac, Gist, Kuzmic

                                Kuridza zna da asistira i tu bi nesto dobili..Stimac opet zna da pogodi za dva, sto namje do sad problem..Kuridza ima i dobar sut spolja, na cetiri bi dobili dva igraca koja mogu iz opa i jednog koji zna da zida..

                                Na kecu nam ne treba neka pamet, vec neki solidan strelac koji zna dobro da pakuje...i koji je prodoran... sad bi nam jedan Renfro tip igraca radio ogroman posao...

                                ali opet tu ne zna niko da iskreira sam sebi...to sto Gist igra licem prema kosu se moze naci na basketu ispred zgrade. Ono sto je upitno, dal moze Sakota to da oblikuje..a po mom infu ne moze...

                                Nas ne vodi Sakota, vec Gavrilovic..ovaj je silueta trenera. Igra se bukvalno nista nije promenila..malo smo reagovali na novog trenera i opet kanal, sad kod iskusnih trenera ostaje to za tempiranje forme, to je najbitnije..

                                Mi sad ako dovodimo igrace,moramo misliti na PO seriju da igramo na strani, takoda tu otpadaju ovi iz Zeleznika, a opet pisem da vec imamo tonu iskusnih,a znamo svi da da se PO igra kad i EL....kako ce oni svi izgledati je pitanje za milion dolara...

                                Uspeli smo sa 90% sansi za titulu da svedemo na coin flip tj na 50-50% pa sta nam Bog da..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X