Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tutto perfetto [emoji7]
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Tomiću vadi Fajea...duše nemaš.

      Comment


      • Imamo brutalnu ekipu i treba tempirati formu za najvažnije...

        Problemi koje moramo prevazići nisu na parketu nego na tribinama.

        Uz ovakvu publiku ABA bi bila čista rutina.

        Šteta što nam Alempije i Čovićeva tvrdoglavost ukradoše jednu godinu

        Comment


        • Odbrana Bravo momci
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • ka'će taj plej?

            Comment


            • Sjajno odigrana utakmica ...
              Brat ...
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • +30 rođaci u bilo kojoj evropskoj utakmici... MOĆNO!

                Comment


                • Originally posted by Wingwalker View Post
                  Tomiću vadi Fajea...duše nemaš.
                  Znas njegovu izjavu sa pocetka sezone za Fajea. Da moze da odigra 40 minuta bez problema
                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • Originally posted by Marco View Post
                    Znas njegovu izjavu sa pocetka sezone za Fajea. Da moze da odigra 40 minuta bez problema
                    I to u visokom ritmu ... brat je kao hobotnica.
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Uticaj punog Pionira na igru kkcz

                      "Po prvi put su došli da nas podrže, neće tako biti uvek, ali mi smo bili spremni na to, kao i oni, to se pokazalo i po rezultatu. Ovo je zasluga navijača. Oni su došli, mi smo dobili 30 razlike. Trebalo bi uvek da dolaze", jasan je Reglend.
                      "Osećao sam se tako dobro. Kada sam bio u kontri imao sam želju da zakucam, sve zbog atmosfere koja je bila u hali. Osećao sam se jako lepo (na terenu) i to se i pokazalo. Volimo kada nas podržavaju".

                      Comment


                      • Nema sta, skroz druga prica kad Pionir zagrmi a ako sam dobro cuo nije bilo budalastina vec prava podrska klubu. Sto se igre tice, svjetlosnu godinu ispred konkurencije pa se ono cudo u Bresi nikako ne da objasniti. Bravo momci, bravo ekipo, i sve cestitke za navijace koji su dosli o kako vam zavidim.

                        Comment


                        • Aj da mi neko objasni sta ce nam Zoran Dragic pored Berona, Dobrica, Lazica, Davidovca i Nenadica na 2??? Koliko cujem covek potpisuje sutra. Apsolutno ne razumem.

                          Comment


                          • Ni meni nije bas najjasniji potez, sigurno je kvalitetniji od nabrojanih ali postoje pozicije gdje nam treba pomoc, SG i SF to nisu iako zna da org napad.

                            Comment


                            • Nije isto kada nema delija...jednostavno savrsenstvo

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Aj da mi neko objasni sta ce nam Zoran Dragic pored Berona, Dobrica, Lazica, Davidovca i Nenadica na 2??? Koliko cujem covek potpisuje sutra. Apsolutno ne razumem.
                                Strasno....ko mu je menadzer?
                                Samo ce upropastiti hemiju, toliko igraca na istoj poziciji...a na pleju grcamo.

                                Comment

                                Working...
                                X