Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogami Dekarde ja pamtim Pionir gdje je bilo bar 500mjesta praznih. Ove ti isto slijedi ne zbog rezultata, već zbog bola u kurcu kojim prilaze utakmicama. Ja ako ne gledam konkurentnost (a to ne može bez krvave borbe jer smo najjeftiniji tim) onda neću ni pare i vrijeme da gubim. Gledacu ABU kad imam vremena.

    Comment


    • Baš tako. Slažem se sa Victorom.

      Comment


      • navijači da iseku Čovića
        Cole je vrhunski igrač!
        a Ćoki je pokazao da navijači mogu da navijaju i to je to,neće oni da dovode igrače!

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Bogami Dekarde ja pamtim Pionir gdje je bilo bar 500mjesta praznih. Ove ti isto slijedi ne zbog rezultata, već zbog bola u kurcu kojim prilaze utakmicama. Ja ako ne gledam konkurentnost (a to ne može bez krvave borbe jer smo najjeftiniji tim) onda neću ni pare i vrijeme da gubim. Gledacu ABU kad imam vremena.

          Ma kakvih 500 praznih mesta ...bilo je utakmica sa 4-4,5 k u Pioniru , čak i protiv Fenera . Iz Arene se pobeglo jer je i donji prsten bio prazan .Ima i do ovoga što kaže deki ali ta sezona je bila osuđena na propast .

          Odlazak Radonjića i većine igrača bio je šok i razlog što ta nova ekipa nije imala nikakve šanse da ostvari onu vezanost za klub kakva je bila u sezonama pre toga . Tu nije bilo spasa .Čak je i bilo nekih dobrih utakmica i pobeda na startu (Barsa ,Makabi ,Real , Valensija ...) ali jednostavno nije vredelo .

          Ne vidim da ova sezona ima bilo kakve veze sa tom sezonom . Nije idealno ali je daleko od te atmosfere koja je tada vladala

          Comment


          • Tomić nas je jebo bez vazelina to je jasno. Sreća je što je početak sezone al nesreća što ko god da dođe trebaće mu do decembra da se uhoda. U decembru će dosta igrača da ode (kapiram minimum 3) pa mozda i bude neke pare da se izvuče sezona. Idealno bi bilo neki PG da Covic ode u FMP i neki trener sa imenom.
            Para nemamo a domaćeg da nam ima iskustva takođe. Tako da ostaje ovo i nada da će Covic uložiti u neko strano ime mimo onoga što je izjavio jer valja ovaj tim, šteta da se ne uzme sve.

            Comment


            • Ojo je ove sezone blago receno sramotan.
              Bilo je cak i zvanicnih ponuda na kraju prosle sezone i tu smo se zesce ujebali.

              Comment


              • U životu kada radiš kompromise, uglavnom ti se obiju o glavu. Tomiću je toliko pošizio da je ostavio EL tim na prvi mig spolja. Nebojša Čović je poprilično bolestan lik, koji je prvo nabacio gnev najvernijih Delija sa Omićem, onda i ostatka sa sinom. U sina veruju još samo ljudi koji veze nemaju s košarkom, kontraši i botovi s tribina i raznih foruma. Nije to mali broj ljudi da se odmah razumemo. To je verovatno i većina navijača.

                Tomić je video da ne može da skloni sina i on je sam otišao. Video je sta mu sleduje, da će izgubiti sve živce i isključi telefon. Taj isključeni telefon dodje Čoviću kao neki flash black, jasno da je on crnilo ove Srbije i sa sinom propagira nepotizam, postaje rak rana koji izjeda ovo društvo. Njegova sreća je jedino sto mu bacaju godišnje minimum 6m evra i sto je onda najbolji. nevidjeni uspeh u vladi vučića pickoustog.

                Svakako Tomić je video, da je put Dejana Radonjića jedini ispravan put i otišao je. Bice posla za njega, ako ima kvaliteta, on će isplivati.

                Pudlica nije rekla zašto je covek otišao, ko jebe navijače, jeste da oni plaćaju klub, i da on živi na grbači naroda ceo život, ali sto bi on njima polagao račune. Novinari poltroni nemaju muda da pitaju konkretna pitanja zbog svoje ''ogromne'' plate, smeća.

                Svakako, mislim da je normalna Srbija odavno poražena u ovoj zemlji i ovako šamaranje sto nam pruža gospodin Dr Nebojša će biti sve češće. Danas je ipak dan, kada će njegov isprdak da igra utakmicu protiv velike Barselone.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Svakako Tomić je video, da je put Dejana Radonjića jedini ispravan put i otišao je. Bice posla za njega, ako ima kvaliteta, on će isplivati.
                  Ajde probaj da se skoncentrišeš i bar pokušaj da mi objasniš kako si našao paralelu između odlaska Dejana Radonjića iz kkcz i Milana Tomića ??? Da ti bar malo pomognem ...Dejo je proveo 4 (četiri) sezone u kkcz i svoju odluku je saopštio na KRAJU završene sezone a potvrdio PRE početka naredne .


                  Tomić je proveo jednu uspešnu sezonu u kkcz , krenuo sa drugom i napustio klub posle samo mesec dana .Šta se po tebi desilo epohalno važno da donese tu odluku ...trebalo mu je dodatnih mesec dana da shvati ko je N.Č ???

                  Comment


                  • Pre ću da gledam Čovića poluinvalida košarke, nego onu jajaru Norisa Kola, odnosno poluinvalida života.

                    I manite se ćoravih priča, ko ne igra večras za Barsu od svih onih aždaja da znam da nas probam na kladionici ?

                    Comment


                    • Pola tima ne igra Barsi ali i ovi sto su ostali su vanzemaljci.
                      Bas dobar sastav ima Barsa
                      Jedino da Covic vodi Karija u kafanu pre utakmice....

                      Ertel, Ribas, Pengos i Klaver bi trebalo sigurno da ne igraju. Kari kaze da nece igrati ni Dilejni ali da sacekamo mec...Kari je to

                      Higins bi trebalo da igra pleja i zatvorimo li njega(znam lakse reci nego uciniti) sanse za uspeh bi nam prilicno porasle.
                      Ako sam ja dobro video roster i uklonio povredjene Barsa bi trebalo da igra sa ovih 10 igraca:
                      Higins - Bolmaro
                      Hanga - Kuric
                      Abrines - Smits
                      Mirotic - Oriola
                      Tomic - Dejvis
                      Last edited by Ivan9; 24-10-19, 14:06.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Pre ću da gledam Čovića poluinvalida košarke, nego onu jajaru Norisa Kola, odnosno poluinvalida života.

                        I manite se ćoravih priča, ko ne igra večras za Barsu od svih onih aždaja da znam da nas probam na kladionici ?
                        Ertel, Pangos, Ribas, Dilejni i Klaver ne igraju

                        Comment


                        • Ja jo malo pa krecem sta cu sav se tresem ako ne odem na utakmicu gore nego kad je kriza za cigare.
                          Ja mislim da mi pobedjujemo veceras bice zajebano ali pobeda je nas videcete.
                          NAPRED ZVEZDO TEBE VOLIM JA.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Pre ću da gledam Čovića poluinvalida košarke, nego onu jajaru Norisa Kola, odnosno poluinvalida života.

                            I manite se ćoravih priča, ko ne igra večras za Barsu od svih onih aždaja da znam da nas probam na kladionici ?
                            Tu se slaćem iako teška srca ali kol nije dobro došao.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • H1 na nas, da smo mi živi i zdravi.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                H1 na nas, da smo mi živi i zdravi.
                                Šta ti je to H1?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X