Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    "Retko koje gospodin" Bože koliko tu frazu često koriste navijači kod nas. Kunemo se u nešto i nekog, svojatamo ga poput Boga, postavljamo na pijedestal božanstva, pa onda u velikom broju slučaja posle prve pogreške, loše odluke, ne kažem tužbe, usledi drvlje i kamenje, kao gumicom se briše sve kvalitetno i dobro što je dotični uradio.

    Pljujete Obradovića na sav glas a ne znate niti priču niti dogovor sa velikim poglavicom Čovićem. Već ste odredili krivca, stavili ga pred svršen čin, time nesumnjivo odredili koja je strana ispravna a na kome se kola lome.

    Neće biti ništa drugačije ni sa DR. Kojim slučajem ako ostane bez ABA-e biće najgori jer je pamet kod srpskog navijača satkana samo od uspeha. Neuspeh se ne prašta niti je dozvoljen.

    PS koliko me sećanje služi taj isti Čović je imao "tihi rat" svojevremeno sa Dejom. Ne znam što se istorija ne bi ponovila ako bude razloga za to.

    Dal ćete i onda kuditi trenera i pričati sve najgore o njemu.

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
    Dejo je zlatnim slovima upisan i uvek će biti legenda kluba! Doći će vreme da i on opet ode ali to ne menja činjenicu !
    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Da nije korone borili bi se za 14-to mesto i dodatnih 150k €.
      Slazem se sa konstatacijom,ova ekipa nema kvalitet za viši plasman. . . ali da je ćelavi ostao mislim da bi i u aba omanuli. . .
      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

      Comment


      • Originally posted by jordan loyd View Post
        Slazem se sa konstatacijom,ova ekipa nema kvalitet za viši plasman. . . ali da je ćelavi ostao mislim da bi i u aba omanuli. . .
        Opet pretpostavka. Ne možeš sa sigurnošću tvrditi već samo nagađati.

        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by jordan loyd View Post
          Dejo je zlatnim slovima upisan i uvek će biti legenda kluba! Doći će vreme da i on opet ode ali to ne menja činjenicu !
          Kod tebe verovatno. Tako i treba da bude jer vam je doneo nešto posle deceniju ipo posta. Napravio temelj ovoga što ste danas. Al misliš da neće biti drugačijih mišljenja ako se ne prođe prvi kroz ciljnu ravninu ABA-e. Veruj da će biti većinski oni koji će ga popljuvati i napraviti ga na ništa, najvećom trenerskom neznalicom.

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Sa Saletom Obradovićem nismo bili predzadnji.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              "Retko koje gospodin" Bože koliko tu frazu često koriste navijači kod nas.
              Zasto pises u mnozini kada mislis samo na Losmija koji svakog jutra pre nego sto ustane speva novu pesmu o Radonjicu pa tek onda doruckuje i sve ostalo?

              Comment


              • Sinoć smo, ponovo, pobedili jednog evropskog velikana.
                Kakvi su utisci?
                Mene najviše raduje što ima dovoljno minuta za čeličenje budućih uzdanica.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Kod tebe verovatno. Tako i treba da bude jer vam je doneo nešto posle deceniju ipo posta. Napravio temelj ovoga što ste danas. Al misliš da neće biti drugačijih mišljenja ako se ne prođe prvi kroz ciljnu ravninu ABA-e. Veruj da će biti većinski oni koji će ga popljuvati i napraviti ga na ništa, najvećom trenerskom neznalicom.

                  Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                  Manjina mozda a većina zna ko je i sta je DR!
                  Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Sa Saletom Obradovićem nismo bili predzadnji.
                    kakav argument
                    Vidi,ja sam bio zadovojan kada sam čuo da dolazi mada bi uvek pre izabrao Radonju. . .Ali ovo sto je pokazao SO je ispod svakog proseka! Dovodjenje Terija i Roča kriminal,kao i igra koja je bila negledljiva i na sve to njegova šizofrena cepanja pored aut linije. . .
                    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                    Comment


                    • Sad ce jos da se prica kako smo sa Salom bili dobri, kako nije gresio na bedan amaterski nacin a o vodjenju utakmica da ne govorim previse.

                      Novi trener je tu uvek da poveze redove i hemiju, sama igra to nam je sto nam je ali polako svaki igrac ima svoju ulogu i igra dobija svoje obrise.


                      Danas je jako bitna utakmica, moze se reci presudna za prvo mesto i kladionice su manje vise dale 50-50% sanse sto i nije bas realno jer je favorit Buducnost.

                      Mi treba sto duze da se drzimo u igri da ne damo da se odlepe previse jer se tu necemo vratiti kao u mecu sa PAO i treba biti jako oprezan. Ivanovic i Danil su u strasnoj formi, treba posebno paziti Italijana koji moze biti faktor X.

                      Povrede Rita i Davidovca su nazalost bitan faktor i sve sem pobede Buducnosti za mene ce biti iznenadjenje i ogroman uspeh naseg kluba.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Preterujete. Kad bi sudjenje bilo evroligasko mi smo favoriti 70:30% cak i bez dva bitna igraca. Ali znamo da sudjenje nece biti evroligasko, tako da su kladionice u pravu 50:50.
                        Last edited by Storm; 21-03-21, 08:37.

                        Comment


                        • Neće to biti uspeh dobiti Budućnost. Uspeh je bio pobeda protiv Panatinaikosa koji kakav god da je nije ga lako pobediti na njegovom terenu.

                          I to bez Davidovca pa i Rita koji se povredio.

                          Vezali smo par pobeda i atmosfera je mnogo bolja.

                          Biće večeras teška utakmica, ne lepa za oko ali borbena.

                          Očekujem tesnu pobedu kojom bi verovatno zacementirali prvo mesto.

                          Comment


                          • 13-4 i ako racunamo onih 20-0 sto ABA nije smela da upise dok nije dosao Covid...Znaci 4 utakmice smo dobili u 12g i po tebi mi smo favoriti i bez sudjenja 70-30%.Znaci nema trika. 70-30% ti je npr hendikep 7-8-9 sto je nemoguce tako da nisi u pravu. Oni su tim koji ce mozda igrati i finale EC a mi smo 17 u EL.

                            Da su tu navijaci bili bi apsolutni favoriti, ovako mozemo da se nadamo necemu cak i bez dva veoma vazna igraca. Kod njih ima vise igraca koji mogu dati,kod nas u principu samo dva, a od ta dva za jednog bih moga staviti ruku u vatru ali ne i za drugog..
                            Last edited by LosmiSK; 21-03-21, 09:06.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Al mi imamo trenera koji zna kako se dobijaju ovakve utakmice.

                              Nemoj Lošmi da potcenjuješ Radonjića.
                              Last edited by Karamazov; 21-03-21, 09:14.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Al mi imamo trenera koji zna kako se dobijaju ovakve utakmice.

                                Nemoj Lošmi da potcenjuješ Radonjića.
                                Umesto da pokaze skor Radonjica protiv bivseg kluba, on pokazuje statistiku u 12 godina kad su Zvezdu vodili Milivoje Lazic i Vlada Vukoicic. Radonjic ih doslovno siluje kad god ih vidi. Mora da su mu ostali duzni neke pare.

                                A i statistika je na njihovoj strani u Pg jer je dobar deo tih meceva dobio upravo Radonjic dok nije dosao kod nas.
                                Last edited by Storm; 21-03-21, 09:23.

                                Comment

                                Working...
                                X