Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ne važi ti se ništa ako ne dođeš na utakmicu da je gledaš uživo.
    U neka bolja vremena, ne mogu da gledam malog a da ne popljujem a onda ce Sarac da me uoci i onda bezanija mora, hehe....Dolazim, ali u sledecu subotu, valjda me neces opet ispaliti :P
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Vala kad može Laki još i da mu aplaudira kad napravi asistenciju ili pogodi trojku moš i ti
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Vala kad može Laki još i da mu aplaudira kad napravi asistenciju ili pogodi trojku moš i ti
        pola mene ne postoji sad
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Bio sam drogiran.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Bio sam drogiran.
            Cuvaj se Laki

            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Danas derbi sude Miloš Koljenšić, Marko Juras, Uroš Nikolić propast u najavi pogotovu sto Juras sudi.

              Comment


              • Totalno nebitna utakmica za Zvezdu i totalno je nebitno ko će da nam sudi. Čak očekujem i blago navlačenje na stranu Zvezde, pod brojem jedan jer je domaćin, a pod dva kao što sam rekao utakmica ništa ne menja. Sve to je priprema za odlučujuće mečeve gde će se odabrati sudije "specijalci" i odraditi posao protiv Zvezde. Kome nije do sada jasno da je Zvezda dosadila svima na ovim prostorima, taj je navijački pristrasan.

                Comment


                • Originally posted by la haine View Post
                  Totalno nebitna utakmica za Zvezdu i totalno je nebitno ko će da nam sudi. Čak očekujem i blago navlačenje na stranu Zvezde, pod brojem jedan jer je domaćin, a pod dva kao što sam rekao utakmica ništa ne menja. Sve to je priprema za odlučujuće mečeve gde će se odabrati sudije "specijalci" i odraditi posao protiv Zvezde. Kome nije do sada jasno da je Zvezda dosadila svima na ovim prostorima, taj je navijački pristrasan.
                  Potpisujem


                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Koljensic da navlaci za Zvezdu? Ajde da vidim i to cudo

                    Comment


                    • Nije nebitna (ako izuzmemo cinjenicu da nam poraz odgovara da bi dobili Bud u pol.fin. jer im je gust raspored a forma nikakva) kad ih vidim kako se loze i kako spinuju da smo mi bankomat a oni sirotinja SNS-a. Tuci u glavu, 30 razlike, da ne znaju gdje su suplji, ispratiti iz hale kao vodom odnesena fekalija.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Nije nebitna (ako izuzmemo cinjenicu da nam poraz odgovara da bi dobili Bud u pol.fin. jer im je gust raspored a forma nikakva) kad ih vidim kako se loze i kako spinuju da smo mi bankomat a oni sirotinja SNS-a. Tuci u glavu, 30 razlike, da ne znaju gdje su suplji, ispratiti iz hale kao vodom odnesena fekalija.
                        Otpala je varijanta " biranja" protivnika sinoćnim porazom Cedevite

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Otpala je varijanta " biranja" protivnika sinoćnim porazom Cedevite

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Nije, samo su se i oni uključili u istu igranku.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Otpala je, imaju/imali bi isti br poraza stim da Cedevita bolja od oba. Ma i da nije, pregazi ko plitak potok il daj ostavku, nema sredine.

                            Comment


                            • Videcemo veceras kakve ce,, bravure i kombinacije,, smisliti Tomic kako bi tatin guzonja bio u 12 a loguce i penzos

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • je l prenosi neko sem arene? vidim u pola 1 posle ponoci kao repriza na o2tv

                                Comment

                                Working...
                                X