Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Opaa, vidim da si bio malo na obuci kod Tegija, ili si pokupio par forica sa Gtr foruma. Meni kada igra KKCZ zabole me bas da pisem po forumu a u toku je utakmica u Podgorici gde je Bog koji hoda zemljom se grcevito bori za ostanak u top 8 sa budzetom od 20 mil eur.

    Taj isti cudotvorac sa sve redovom iz Donbassa je uspeo da izgubi utakmicu od Jagode Kuridze tako da ne spominji tu sezonu molim te.

    Igrao je Ec samo iz razloga sto je ispao iz El te godine.
    Auuuu brate
    Otkud tolika mrznja Radonjica? Ne razumem zaista.

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Radonjić je uprkos svemu ostavio neizbrisiv trag u Zvezdi, nije idealan ali nije ni krpa, tvrdoglavo gura svoju zamisao ali je osim Karija jedini koji je sedeći na klupi Zvezde mešto pokazao (zadnjih dvadesetak godina).
      Nije zaslužio da ga pljujemo.
      Last edited by nebitan; 02-03-19, 12:19.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Sarac ustupa nalog Covicu svremena na vreme
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Radonjić je uprkos svemu ostavio neizbrisiv trag u Zvezdi, nije idealan ali nije ni krpa, tvrdoglavo gura svoju zamisao ali je osim Karia jedini koji je sedeći na klupi Zvezde mešto pokazao (zadnjih dvadesetak godina).
          Nije zaslužio da ga pljujemo.
          S tim da mora da se primeti da je i Radonja itekako napredovao, sad kad gledaš neka njegova rešenja u utakmici prosto ne možeš da veruješ da je isti trener od pre nekoliko godina u pitanju.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Auuuu brate
            Otkud tolika mrznja Radonjica? Ne razumem zaista.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Nemoj meni molim te to da spocitavas, za mene mozete sve da napisite i zabole me bas ona stvar sta ces ti, LosmiSk i ostali ljubitelji da napisite protiv mene, ali da ja imam mrznju prema DR, pa sram te bilo. Ne znas ni ti pa ni ostali ( osim Dabe), koliko sam puta pricao sa DR i kada je bio teran iz KCZ i kada je bio u procesu odlaska. Uglavnom ga dizete u nebese vi isti koji ste vrsili hajku na njega putem drustvenih mreza posle Cibone, KLSa, polufinala Kupa itd, svi vi ste jos tada znali da ce biti najtrofejniji trener u istoriji, kako da ne.Znaci kada se opravdano kritikuju rezultati i igre poslednja dva trenera posle DR onda je to sve super, ali kada se napise da je i DR prve dve godine imao gresaka onda ga ja ili neko drugi odavde mrzi.

            @LosmiSk ajde ponekada napisi nesto kreativnije a ne na nivou fb klinca.

            Comment


            • Idolopoklonstvo u bilo kom obliku nije dobro...nije da nismo imali primera...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Nemoj meni molim te to da spocitavas, za mene mozete sve da napisite i zabole me bas ona stvar sta ces ti, LosmiSk i ostali ljubitelji da napisite protiv mene, ali da ja imam mrznju prema DR, pa sram te bilo. Ne znas ni ti pa ni ostali ( osim Dabe), koliko sam puta pricao sa DR i kada je bio teran iz KCZ i kada je bio u procesu odlaska. Uglavnom ga dizete u nebese vi isti koji ste vrsili hajku na njega putem drustvenih mreza posle Cibone, KLSa, polufinala Kupa itd, svi vi ste jos tada znali da ce biti najtrofejniji trener u istoriji, kako da ne.Znaci kada se opravdano kritikuju rezultati i igre poslednja dva trenera posle DR onda je to sve super, ali kada se napise da je i DR prve dve godine imao gresaka onda ga ja ili neko drugi odavde mrzi.

                @LosmiSk ajde ponekada napisi nesto kreativnije a ne na nivou fb klinca.
                Bog koji hoda zemljom, cudotvorac??????
                Razumeli smo te 1000 puta. Svi su govna Covic je bog.
                Nauci da postujes misljenja drugih.
                Na svaku kritiku kluba Covica skaces kao oparen.
                Tvoj upis kao odggovor Lomsiju je zaista nekorektan il u delu vezanom za DR


                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Auuuu brate
                  Otkud tolika mrznja Radonjica? Ne razumem zaista.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  Pa otuda sto je Covic poverovao da je on zasluzan za Radonjine rezultate, pa je pokusavao sebi da pripise zasluge pricom da Zvezda ima sistem koji je stvorio Radonjica u to sto je ovaj danas. Kako je Radonja rastao uz klub, a posle otisao nezahvalan gazdi.

                  Sad, da li Sarac veruje stvarno u tu pricu ili ne nije ni vazno, ali to je koren i motiv njegovog negativnog posta o Radonji

                  Comment


                  • Prezvakana prica, barem sto puta...Obozava on Radonju, uvek ga je voleo ali ga je popljuvao sto puta....Kao ovi sns botovi, znam ja, ovo nije pravedno ali cu ipak glasati za ove, posto su mi oni dali posao i sendvic.Alea iacta est, nema nazad, sta je napisano je napisano...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Pa otuda sto je Covic poverovao da je on zasluzan za Radonjine rezultate, pa je pokusavao sebi da pripise zasluge pricom da Zvezda ima sistem koji je stvorio Radonjica u to sto je ovaj danas. Kako je Radonja rastao uz klub, a posle otisao nezahvalan gazdi.

                      Sad, da li Sarac veruje stvarno u tu pricu ili ne nije ni vazno, ali to je koren i motiv njegovog negativnog posta o Radonji
                      Uvek se mora istaći da je Čović podržao Radonju kad su svi hteli da mu vide leđa nakon poraza u polufinalu ABA. Tako da stvari nisu crno-bele. A takođe i ne smatram da Šarac misli nešto negativno o Radonji, i ako se kaže neka 1 negativna stvar o Radonji to ne podrazumeva da je ukupan utisak o njemu takav. Nije bog u pitanju pa da mora uvek sve u superlativu, a sve negativno pod tepih. Takav način razmišljanja ostavljamo komšiluku.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Uvek se mora istaći da je Čović podržao Radonju kad su svi hteli da mu vide leđa nakon poraza u polufinalu ABA. Tako da stvari nisu crno-bele. A takođe i ne smatram da Šarac misli nešto negativno o Radonji, i ako se kaže neka 1 negativna stvar o Radonji to ne podrazumeva da je ukupan utisak o njemu takav. Nije bog u pitanju pa da mora uvek sve u superlativu, a sve negativno pod tepih. Takav način razmišljanja ostavljamo komšiluku.
                        Naravno da nije jedna vec sto...kao mobilni, nije hteo da se javi, ono se ne prica na konfenrecijama, cibona,plata, on je doveo ovog, onog itd....to je ovo na prvu loptu cega se secam...Ne treba Sarca da branis, o njemu vec svi imaju izgradjeno misljenje...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Prezvakana prica, barem sto puta...Obozava on Radonju, uvek ga je voleo ali ga je popljuvao sto puta....Kao ovi sns botovi, znam ja, ovo nije pravedno ali cu ipak glasati za ove, posto su mi oni dali posao i sendvic.Alea iacta est, nema nazad, sta je napisano je napisano...

                          Da napises gde sam ga to popljuvao, odmah sada , ali ne da napises optuzbu i to do prodje kao istina jer eto ti si na pravoj strani a ja sam na pogresnoj.

                          1000 puta cu ti napisati, zbog zvalavog sam izgubio firmu sa 20 zaposlenih, radim van ove zemlje i nikakva primanja nemam od Srbije niti od sekte koje rukovodi ovom zemljom. I jednom za svagdea ODJEBI OD MENE SA OPTUZBAMA U VEZI SNSA.

                          Comment


                          • Rekla kazala, necemo o nagadjanjima i privatnom zivotu, nisam nigde napisao da si sns bot, nemoj mi stavljati reci u usta. Omalovazavao si DR vise puta, na prosloj strani imas par primera na kojima su ti drage kolege forumasi sugerisali. Stvarno ne mislim da si sns vezan, samo sam dao komparaciju tvoje ''podrske'' Dejanu koji je kao covek dao svoj maximum za CZ, igrace i nas navijace. Nikad se nije stavljao ispred covica, niti je ulazio u glib i mulj gde je vise puta ubacivan. Ako sam te uvredio oprosti, ne idem toliko daleko ali svakako kao sto si progonjen od ove vlasti ne mozes da budes uz coveka koji je mu je u sluzbi, meni je to nekako neverovatno...

                            Nemoj se nervirati, nego da svi zajedno u pOSlednjim danima ABA sezone budemo zajedno i navijamo za nasu CZ a ne za DR-a ili Covica.

                            S' postovanjem

                            LosmiSK
                            Last edited by LosmiSK; 02-03-19, 10:18.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Da napises gde sam ga to popljuvao, odmah sada , ali ne da napises optuzbu i to do prodje kao istina jer eto ti si na pravoj strani a ja sam na pogresnoj.

                              1000 puta cu ti napisati, zbog zvalavog sam izgubio firmu sa 20 zaposlenih, radim van ove zemlje i nikakva primanja nemam od Srbije niti od sekte koje rukovodi ovom zemljom. I jednom za svagdea ODJEBI OD MENE SA OPTUZBAMA U VEZI SNSA.
                              Originally posted by LosmiSK View Post
                              Rekla kazala, necemo o nagadjanjima i privatnom zivotu, nisam nigde napisao da si sns bot, nemoj mi stavljati reci u usta. Omalovazavao si DR vise puta, na prosloj strani imas par primera na kojima su ti drage kolege forumasi sugerisali. Stvarno ne mislim da si sns vezan, samo sam dao komparaciju tvoje ''podrske'' Dejanu koji je kao covek dao svoj maximum za CZ, igrace i nas navijace. Nikad se nije stavljao ispred covica, niti je ulazio u glib i mulj gde je vise puta ubacivan. Ako sam te uvredio oprosti, ne idem toliko daleko ali svakako kao sto si progonjen od ove vlasti ne mozes da budes uz coveka koji je mu je u sluzbi, meni je to nekako neverovatno...

                              Nemoj se nervirati, nego da svi zajedno u pOSlednjim danima ABA sezone budemo zajedno i navijamo za nasu CZ a ne za DR-a ili Covica.

                              S' postovanjem

                              LosmiSK
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Rekla kazala, necemo o nagadjanjima i privatnom zivotu, nisam nigde napisao da si sns bot, nemoj mi stavljati reci u usta. Omalovazavao si DR vise puta, na prosloj strani imas par primera na kojima su ti drage kolege forumasi sugerisali. Stvarno ne mislim da si sns vezan, samo sam dao komparaciju tvoje ''podrske'' Dejanu koji je kao covek dao svoj maximum za CZ, igrace i nas navijace. Nikad se nije stavljao ispred covica, niti je ulazio u glib i mulj gde je vise puta ubacivan. Ako sam te uvredio oprosti, ne idem toliko daleko ali svakako kao sto si progonjen od ove vlasti ne mozes da budes uz coveka koji je mu je u sluzbi, meni je to nekako neverovatno...

                                Nemoj se nervirati, nego da svi zajedno u pOSlednjim danima ABA sezone budemo zajedno i navijamo za nasu CZ a ne za DR-a ili Covica.

                                S' postovanjem

                                LosmiSK
                                Koji bre Covic, pa taj Covic je bio i za vreme Slobe u FMPu, jel sam tada navijao za FMP zbog Covica. pa nisam, da li je posle bio u DOSu, da li sam tada bio uz FMP pa nisam, ovde ispada da ja sam Zvezdas zbog Covica, pa ja sam jos u maju prizeljkivao njegov odlazak, nadao sam se da se nece dogovoriti sa ovim smrdama i da ce otici i da dodje neki Ostoja , Jutka pa da svi uzivamo u njihovim bravurama.

                                Pa ne mogu ja da navijam protiv kluba bilo to FK ili KK zbog ljudi koji su protiv mog politickog ubedjenja, jer po toj logici trebao sam i 91 biti protiv FK jer je SLoba rukovodio zemljom tada, a ja gutao suzavac 9 marta. Danas idem na Marakanu a veceg poltrona ovoj vlasti od Terzica ne postoji, i sta sada treba da sedim kuci i navijam protiv svog kluba zbog Terzica, Delija, Toze ili Covica.

                                Stalno nesto proteziras ajmo da navijamo za klub a ovamo optuzujes ljude da navijaju za taj klub samo iz politickog opredeljenja tj kao ljubitelji Covica.

                                Ajd prvom malo prestani da etiketiras ljude, jer to sto javno kazem da sam protiv SNSa ne znaci da mogu biti i protiv KKCZ iako NC nije clan SNSa, kao sto je porodica Terzic familijarno komplet za SNS (javno je gdjica Masa Terzic slikala glasacki listic).

                                Comment

                                Working...
                                X