Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • i ja mislim da bi njih dvojica na kraju mogli da dovedu do svega sa ovakvim ponasanjem i dizanjem tenzije ipak je ovo sport a oni se ponasaju kao da su glave u pitanju a ne titula koja nedonosi nista

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      To je to. Vujosevic i Covic nece dozvoliti da se ovo finale zavrsi.
      Pa jel ponavlja stalno Tegeltija ono za kladionicu i taj ishod
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Naravno da nece biti u live, ali bice novinskih izvestaja. Ma meni glupo sto se valjamo u prasini trenutno, dolazi nam tako lepa sezona, Euroliga, Arena, novi sponzori, odlicni igraci. A mi se ovde glupiramo i stresiramo u najbeznacajnijoj seriji na 3 pobede ikada.

        Comment


        • Moze im se , nema ko da ih kazni s obzirom da liga nema direktora
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • http://www.redstarbelgrade.info/kosa...ici-video.html

            Comment


            • @Cartel

              Nije mi bas najjasnija tvoja poruka.

              Originally posted by Mr.M View Post
              Moze im se , nema ko da ih kazni s obzirom da liga nema direktora
              A Bojic bi kao zavodio red Najbolja stvar za srpsku kosarku u poslednje vreme jeste odlazak te spodobe.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Delio bi kazne ako nista drugo pa ne bi bas bilo ovako.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Strateg crno-belih sa ljutnjom je odgovorio na konstataciju novinara koji mu je rekao da je pročitao sa usana da je rekao sudiji Jevtoviću: Nećeš živ ti... - Sram vas bilo, to nije moj izraz! Nismo zadovoljni suđenjem, Zvezda je zasluženo dobila. Čović je pred treću utakmicu pokazao kakav je stručnjak i mešao se u suđenje. Kakva genijalnost tog čoveka, poznaje sport, ekonomiju, genetiku i stručnjak je za lepotu i pravi esteta, nije pokazao ni da je vrhunska gatara, pošto je dao objašnjenje koji će sudija da krade i zbog čeka. Čovićeve reči su bile fašizam, a nisu moj manir te psovke koje se navode da sam izrekao. Voleo bih da imamo suđenje u sredu, kao što je Zvezda imala na trećoj utakmici - istakao je Vujošević.


                  http://www.sportal.rs/news.php?news=102968
                  http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                  Sve je rečeno...
                  Majstor svoga posla...

                  Comment


                  • http://www.njuz.net/vujosevic-optuzi...eve-partizanu/

                    Comment


                    • "Ovu pobedu posvećujemo Urošu Žarkoviću, koji nas je pratio i bodrio tokom većeg dela sezone. On se borio sa teškom bolešću i preminuo je. Ovom prilikom njegovoj porodici izjavljujem saučešće", rekao je Raško Katić
                      Rasko legenda!
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ma da li je moguce

                        Comment


                        • Originally posted by AleksaVP View Post
                          Ma da li je moguce
                          Цоа легендо, Њуз.нет, спрадју се ликови са сајта таква садржина истог, спрдање са актуелним темама, све је измишљено, ево овде конкретно исмевају Вујошевића.

                          Comment


                          • Originally posted by AleksaVP View Post
                            Ma da li je moguce
                            Jeste, strasno Svaka cast Njuzu na eskuzivi
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Цоа легендо, Њуз.нет, спрадју се ликови са сајта таква садржина истог, спрдање са актуелним темама, све је измишљено, ево овде конкретно исмевају Вујошевића.
                              Partybrakeru zabarski
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Цоа легендо, Њуз.нет, спрадју се ликови са сајта таква садржина истог, спрдање са актуелним темама, све је измишљено, ево овде конкретно исмевају Вујошевића.
                                Ma znam bre , nego sprdam se malo . Bilo bi previse i za njega da je to izjavio

                                Comment

                                Working...
                                X