Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Usli smo nezainteresovano a ne u grcu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Pozdrav svima, novi sam na forumu iako duze vremena pratim rasprave na istom, uglavnom na kosarkaskim temama...navijam za zvezdu i eto neka moj prvi post bude na temi o kk zvezdi...mozda ja nisam dovoljno kompetentan da ocijenim igre naseg kapitena i po napadackom kvalitetu sigurno najboljeg igraca ali poslije vecerasnje utakmice u kojoj smo izgubili nerealno velikom razlikom, ne mogu se oteti utisku da je igor rakocevic sve vazne utakmice odigrao katastrofalno...pod tim mislim da je njegova inace slaba odbrana bila jos slabija a napad je bio ispod svakog ocekivanja...ok, u ovaj mec je usao iz povrede ali da te jedan gagi milosavljevic doslovno rastavi na dijelove mi nikako ne ide u glavu...tri ofanzivna skoka u prvom pol. i onda covjek igra ko lud, iako je od ranije poznato da kad vidi zvezdin dres ne zna promasiti...gordon protiv galate za prvo pol. 19 poena...igokea u laktasima, partizan u finalu aba lige, ni finale kupa nije bio briljantan jer su skot i nelson izdominirali...jeste proslu partizanu dao 28, ali da li se neko sjeca neke njegove iole bolje utakmice poslije ulma u gostima? ove meceve protiv metalca, vojvodine i ostale boranije iz nase lige ne racunam...valjda je dovede da bude covjek za presudne momente a ne da branko lazic bude produktivniji od njega...mozda neko drugi ovo moje zapazanje vidi drugim ocima ali se iskreno nadam da ce u preostala tri meca pokazati sav svoj kvalitet

      Comment


      • Prvo dobrodosao, Cigana nikad dosta Slazem se sa tobom u vecini, s tim da zaboravljamo da je Igor u poznim godinama, a da smo ga mi raubovali kao da je tinejdzer. I po minutazi i po opterecenju. Meni je cudo da je i ovako izdrzao. Morao je da igra manje. I tu nema price. Napravili smo ocajnu selekciju na nekim mestima i kasnije tokom sezone donosili lose odluke. Mislim da je vreme da Covic pocne da se konsultuje oko sastavljanja tima. Nije mu dosta da ima Ilica kao pajaca i amajliju (koliko god ga ja obozovao) i Ristovica koji je samo portparol na malo visem nivou. Ja sam za radikalno resenje dovodjenja Dusana Ivanovica na mesto sportskog direktora, covek je Zvezdas i ne sumnjam da bi ba razmatrao kako za sada ne izgleda da ce naci posao u Evropi. Pustiti Igora da se uci pored genijalca i onda tako napraviti bar jos jedan filter odlucivanja. Ali naravno da to Covic nikada nece uraditi.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Kakva katastrofa. Igor je protiv Mege pokazao da nije ni blizu normalne forme, da ne pricamo o dobroj. Ukopala nas je cinjenica da je Savovic dobio temperaturu, sinoc nam je on nedostajao mnogo. Ako vec Igor ne moze, neka Lazic pocinje, pa nas barem sin Dragan nece pobediti.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Za Rakocevica je ocekivano da lose igra, bar meni. Ne moze covek sa toliko godina da kida cele sezone, jednom mora doci do zamora, a uz se jos i povredio...

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Prvo dobrodosao, Cigana nikad dosta Slazem se sa tobom u vecini, s tim da zaboravljamo da je Igor u poznim godinama, a da smo ga mi raubovali kao da je tinejdzer. I po minutazi i po opterecenju. Meni je cudo da je i ovako izdrzao. Morao je da igra manje. I tu nema price. Napravili smo ocajnu selekciju na nekim mestima i kasnije tokom sezone donosili lose odluke. Mislim da je vreme da Covic pocne da se konsultuje oko sastavljanja tima. Nije mu dosta da ima Ilica kao pajaca i amajliju (koliko god ga ja obozovao) i Ristovica koji je samo portparol na malo visem nivou. Ja sam za radikalno resenje dovodjenja Dusana Ivanovica na mesto sportskog direktora, covek je Zvezdas i ne sumnjam da bi ba razmatrao kako za sada ne izgleda da ce naci posao u Evropi. Pustiti Igora da se uci pored genijalca i onda tako napraviti bar jos jedan filter odlucivanja. Ali naravno da to Covic nikada nece uraditi.
              Kako smo uspeli da završimo sezonu moramo biti zadovoljni. Pozicije 3 i 5 katastrofa, tu mislim na strance naravno koji su trebali da prave razliku. Raško Katić je igrač koji nam je spasio sezonu!

              I to smo na ovim navedenim kritičnim pozicijama dovodili zamene i opet smo omanuli...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Evo sta kaze covic o jucerasnjoj blamazi
                http://www.sportal.rs/news.php?news=102686

                Comment


                • Mislim da vas je smena trenera unistila, ali nema veze, sledeca sezona je vasa

                  Comment


                  • Da ne smenismo trenera bilo bi jos gore i verovatno ne bismo obezbedili EL. Unistila nas je losa selekcija i lose tempiranje forme, posto se nama prakticno sezona zavrsila sa mecom protiv Radnickog u Laktasima.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • ja se ipak nadam da cemo se podici do kraja ove serije...da ce se kapiten oporaviti i samim tim da cemo biti dosta jaci

                      Comment


                      • Suska se da cemo za pojacanja imati 2,8 miliona pa sada biraj 5 igraca
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • ovo izmedju covica i vujosevica nece se na kraju dobro zavrsiti...ljudi dizu tolike tenzije da je to opasno

                          Comment



                          • sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Bravo momci , tako se igra za klub . Pokazali su sto rece Mac muda i tako su trebali da igraju i prva dva meca ali sta da se radi . Sada moraju da prikazu slicnu partiju i da se izbori majstorica a onda sta bude , bice .

                              Comment


                              • Kakva borbenost..
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X