Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad si navijao za Megu
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ne znam da li se videlo u prenosu ali Vasa i Miloje su se pristojno iznapusavali medjusobno nekih 2-3 puta, jos se i Vasa sa Drcom cini mi se jednom fino ''zakacio''...
      Inace raocarao je Vasa sa igrom u sve tri utakmice, ima neke blistave momente ali dosta je brzoplet, zuri bespoterbno i uvlaci u los tempo celu ekipu.
      Mada ga je i Nelson pristojno zakljucao...
      Last edited by K.Garnett 5; 03-06-13, 01:50.

      Comment


      • Misko4Raznatovic‏@MiskoRaznatovic6m
        Sjajan I izuzetno uzbudljiv mec u Pioniru. Posebno me obradovalo da su igraci koje zastupa BeoBasket postigli 61 (od 77) koseva C zvezde-81%
        Brat
        Bas smara po twiteru

        Comment


        • Misko bi prodao pesak u pustinji...

          Comment


          • realno da bez Rakoča nema teorije da tri puta pobedimo Partizan. šteta za Brauna da je onako pao u formi i ponašanu. mada mu i ne zameram. ako ovi naši moraju džabe da igraju nemoraju Ameri.

            Comment


            • Mislim da ni tako nije nerealno, pogotovo sa Simonovicem u ovoj formi, samo nam trebaju poeni od Skota, Vuka i Lazica. U odbranu vise nimalo ne sumnjam.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Dobro je da smo dobili ove Miskove
                Drzali su se dobro u pr. poluvremenu ali nekako smo ih stigli i preokrenuli u nasu korist . Bilo bi sramota da izgubimo od ovih . Oseca se veliki nedostatak kada Igor nije na terenu ali oporavice se u potpunosti valjda za Partizan .

                Comment


                • Mi smo sinoc jos gore izgledali kada je Igor bio na terenu. Pokusao je da se junaci a nije mogao, u odbrani je bio katastrasan. Glavni je krivac za los ulaz u utakmicu i za seriju kojom je Mega opet napravila razliku pred poluvreme. Mozda je bilo bolje da nije ni ulazio, jeste da znaci psihicki, ali se videlo da je opasno nespreman. I ne verujem da to moze cudesno da se promeni do srede. On ce biti pravi tek na sredini serije.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Cestitam braco Cigani, od pre nekoliko minuta smo i zvanicno ucesnici Eurolige u sledecoj sezoni

                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • neka nam je sa srecom svima

                      Comment


                      • Остаје још да видимо оћемо бити у петом или шестом шеширу.
                        Деца смо Новог Сада сви те Звездо волимо..

                        Comment


                        • Hhahahahahaha pazite sad ovu foru. Prvu utakmicu nam sude kum Neskovic, Maricic i od Vujosevica pohvaljeni Nikolic. Sjajno, nadam se da je Tosa zadovoljan, izbacili kuglicu sa Oberknezevicem, a sto neko rece, mi bismo Neskovica izvukli i da se papir sa njegovim imenom zakopa u dvoristu saveza. Ove sezone nam je sudio jedno 7, 8 utakmica i svaki put nas je napunio faulovima van normalnih granica.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • savovic nije treniro i pod upitnikom je za sutra ima temperaturu

                            Comment


                            • Е баш фино!
                              Деца смо Новог Сада сви те Звездо волимо..

                              Comment


                              • Braco Cigani cestitke za konacno ozvanicenje da smo u Evroligi

                                Comment

                                Working...
                                X