Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jevta1992 View Post
    Meni su svi ti igraci nebitni koliko nam je bitan Darko sa njegovom odbranom i snagom bi bili duplo jaci i u odbrani i u napadu!!!
    Kako nije bitno , bitno je sve . Moramo da se obezbedimo za buducnost a ne samo za dve,tri godine

    Comment


    • Originally posted by AleksaVP View Post
      Kako nije bitno , bitno je sve . Moramo da se obezbedimo za buducnost a ne samo za dve,tri godine
      Bitno jeste ali nijedan od tih igraca nece doneti prednost ko sto bi Darko doneo
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Imamo mi najtalentovanijeg centra svoje generacije Dusana Ristica, samo da ga pametno uvodimo i moze bez problema da nasledi Milicica posle dve godine.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Imamo mi najtalentovanijeg centra svoje generacije Dusana Ristica, samo da ga pametno uvodimo i moze bez problema da nasledi Milicica posle dve godine.
          Tacno tako tek tamo za 2 god jos treba da ojaca mada ja njega pre vidim na 4 .
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Treba da ojaca za NBA, ali za Evropu mu ne fali puno. Najpismeniji centar kojeg smo imali na ovim prostorima od Divca. Ljudi ce se zabezeknuti kada vide visokog igraca koji ne ide samo na surovu snagu nego ima sve low post poteze koje covek moze da zamisli. Da razvije sut sa poludistance bice bukvalno nezaustavljiv u Evropi, upside mu je dve klase iznad Krstica recimo.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ja bi njega mozda vec sledece sezone ubacio da igra nasu ligu kao 3 centar iza Darka i Raska
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Treba mu jos jedna sezona ozbiljne seniorske kosarke, posto je ta traznicija kod centara najteza. Bolje da igra u FMP, da sakuplja minute (ima kvalitetnih, iskusnih i namazanih centara i u nasoj ligi, nije to nebitno iskustvo), da probaju da se probiju do Superlige pa da igraju protiv sto bolje konkurencije. Polako, bez preskakanja koraka, imamo sansu da od generacije 95 napravimo jedno 3, 4 reprezentativca, treba ih drzati pod staklenim zvonom, sve detaljno planirati, bukvalno svaki trening i jako pazljivo ih ubacivati u tim, da ne sagore prerano.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • kakve su ove budalastine sad dali se to pokusava spasiti radnicki na sve nacine
                  http://www.zurnal.rs/2013/05/16/boji...ovi/index.html

                  Comment


                  • Ako dovedete Mihajlovica to ce biti znak da postajete veoma ozbiljan klub (nemojte da se ljutite ali dugacak je put do tako necega).
                    To je znak da Radonjic ima slobodu, jer Mihajlovic svakako nije talenat koji javnost ocekuje nakon Rakocevica, Savovica, Milicica itd. Ali je to igrac kakvog svaka ekipa mora da ima ako zeli da bude ozbiljna. Neophodni su ti "slabiji" igraci koji su radnici i na kojima na kraju krajeva i pociva sistem.

                    P.S. I mi imamo Milutinova koji nije manji talenat od Ristica

                    Comment


                    • Ja sam isto bio veoma pozitivno iznenadjen kada sam cuo. Dobar je Covic sa Radonjicem, hteo ga je na pocetku sezone, ali kad god dosao dobro dosao. Inace je kupio vecinu u klubu, igraci ga postuju vise posle mesec dana nego ijednog momenta sto su Vladu zarezivali. Sve izgleda mnogo ozbiljnije. Sad jos da vidimo da li je Covic ozbiljan sa tim da ponekad i predje preko svog ega.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Ja sam isto bio veoma pozitivno iznenadjen kada sam cuo. Dobar je Covic sa Radonjicem, hteo ga je na pocetku sezone, ali kad god dosao dobro dosao. Inace je kupio vecinu u klubu, igraci ga postuju vise posle mesec dana nego ijednog momenta sto su Vladu zarezivali. Sve izgleda mnogo ozbiljnije. Sad jos da vidimo da li je Covic ozbiljan sa tim da ponekad i predje preko svog ega.
                        Covic je jako cudan tip. Doneo vam je dosta, ali je nekim svojim glupostima i odneo. Tako ce vam biti dok god je on u Zvezdi.
                        Mislim da se ne zalite

                        Comment


                        • A jbg, samo ga na momenat uporedim sa Zezeljom, Opacicem, Krivokapicem, Sjor Bozom, Laletom, i vec mi bude bolje. Od tih prethodnih samo smo se o Vucurevica zestoko ogresili, i jako mi je zao sto ne zeli da se vrati u klub. Hajka koja se vodila konstantno protiv Zike Pauka je ispravljena i on je u klubu, ali treba nam i Kokta kralj, covek je ulozio preko milion eura u Zvezdu kada niko nije hteo i otpisao te pare. Da je srece da i sada hoce da ulozi nesto, sledece sezone tim bi bas bio bolestina.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • http://www.zurnal.rs/2013/05/17/covi...rno/index.html
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Micic ne moze da promasi, od tablu mu ulaze trojke.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Pih, za 1 poen. Steta. Nema veze, idemo dalje, mozemo ove da dobijemo u plejofu svakako, igrali u Krusevcu ili u Bg.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X