Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Krenula ekipa..

    Kako je MOZZART Sport nezvanično saznao na liscu mesta, bliski ljudi predsednika Crvene zvezde Nebojše Čovića su tokom dana došli u prostorije Jezera i otkupili gotovo ceo kontigent karata koji je trebao da bude pušten u prodaju, a postoje ingerencije da će Delije imati veći broj svojih pristalica na tribinama, što je izazvalo veliko razočaranje na licima navijača crno-belih.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • http://www.mozzartsport.com/vesti/mo...a-ce-biti-vise

      Evo ceo tekst koga zanima
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post951581

        Prelazimo ovamo.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Samo da zbog ovog sranja ne izgubimo u sredu.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Kapiten se oglasio putem tvitera

            - Јако ружне и беспотребне сцене синоћ. Једина ствар која ме је насмејала је питање мог сина који је све гледао: "Ако полицајац има штит, мач и пиштољ, како нема 3 руке?"

            Comment


            • Ima nade za ovu zemlju

              sigpic

              Comment


              • Generalno gledano, svejedno mi je bilo za ovaj kup, ali sa druge strane mi drago zbog Nese Ilica i kompanije.


                Kup je nas!<3

                Mnogi su hteli da sruse nam sve, al' ljubav ka tebi jos jaca je!
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Bravo momci,osvojen kup!!!Sada je bitno da se odmorimo i psihicki i fizicki za mec sa Ulmom.
                  Kakva je povreda Nelsona?
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Bravo moci zasluzili ste ovaj Kup , igrali ste srcem a posebno mi je drago zbog Nese Ilica jer je najvise bodrio momke
                    i drao se iz sveg glasa , cudi me da nije izgubio glas od tolikog dranja
                    sve u svemu KUP JE NAS !!!!!!!!!!!!!!!!!


                    Comment


                    • Momcima svaka čast!

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by mareliverpool View Post
                        Bravo momci,osvojen kup!!!Sada je bitno da se odmorimo i psihicki i fizicki za mec sa Ulmom.
                        Kakva je povreda Nelsona?
                        Odigrali smo fantasticno ovaj nastavak utakmice , samo mi je zao sto se povredio Nelson i sto nije mogao da igra
                        valjda nije neka teza povreda , jer ce nam trebati za predstojece bitke

                        Comment





                        • Rasko institucija!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Ukoliko se ostvari pobjeda protiv Ulm-a, Zvezda bi mogla doci u situaciju i da ne zavisi od drugih rezultata, s obzirom da pod trenutnim okolnostima, pobjeda u Turskoj nece vise biti bas toliko "nemoguca misija".

                            Galatasaray u velikim finansijskim problemima...i zenska i muska kosarkaska sekcija...Vrlo je moguce da neki igraci(Macvan, N'Dong, itd...) napuste tim, dok je WNBA zvijezda Lindsay Whalen vec odlucila da napusti zenski tim Galatasaray-a zbog finansijskih problema.

                            Raspad ukoliko se ne isplate obe sekcije do sledece sedmice. Oko 3 miliona evra.
                            Last edited by BLBL; 11-02-13, 19:29.

                            Comment


                            • Imam neki utisak da se u Srbiji trenutno zivi bar malo bolje. A tek ce biti dobro. Uzimamo mi bar jos jedan trofej do kraja sezone, red je.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Imam neki utisak da se u Srbiji trenutno zivi bar malo bolje. A tek ce biti dobro. Uzimamo mi bar jos jedan trofej do kraja sezone, red je.
                                naravno da se zivi bolje , a ne smemo se zaustaviti samo na ovom trofeju
                                a kao sto kazes red je , mora barem jos jedan trofej da zavrsi kod nas

                                Comment

                                Working...
                                X