Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Pomešao si me sa nekim jednostavno, ne sviđa mi se kako igra, ne volim plejeve ispod 190, tj. moraju u tom slučaju da budu izuzetni, ali ajde da vidimo kakav će da bude.
    Znaci da oteramo i Rochestija posto je metar i sumska jagoda i ima 65 kg u patikama.

    Ja sam procitao stotinu upisa na raznim forumima kada se Dylan pojavio sa teskim hejtem prema klubu a i prema Misku kako Enis nama nije ponudjen odmah letos nego nam je uvalio Keselja i otpadak iz Pao na mestu sutera, , i mogu da dokumentujem (kada bi znao da editujem) par poruka koji su meni slali da nema sanse da ce nam Misko ustupiti Enisa.

    Svi mi ovde znamo da ima jos 100 ovakvih Enisa po raznim ligama Evrope i Nbdl, ali dovesti igraca iz Nbdl koji je pod ugovorom odmah kosta 50.000 usd obestecenje plus njegova plata plus njegovo uklapanje na zivot ovde u za njega nekoj vukojebiini u Evropi.
    Enis nije dogovoren vece pred potpis, Enis je dogovoren ( izlistaj kada sam ga najavio stidljivo ovde pa jos nekoliko dana pre toga sredina novembra), priprema se jos od tada za prelazak kod nas, ovde se vec odomacio, u medjuvremenu se i ozenio, slobodno se seta po Beogradu i Srbiji, pa Djenka koji ima mnogo jaci CV od Enisa koji se isto tako primio na ovu zemlju je imao mali problem u pocetku da klikne kod nas.Mi smo uhvatili zalet, sadasnja ekipa je na okupu vec 4 meseca i tek je pocela malo da dise kao jedan tim, a bilo je velikih nagovestaja da ce morati da se radi velika doselekcija tima. Srecom uklapanje jednog igraca koji je vec ovde je mnogo lakse nego nekog no name hustlera iz Nbdl.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Pomešao si me sa nekim jednostavno, ne sviđa mi se kako igra, ne volim plejeve ispod 190, tj. moraju u tom slučaju da budu izuzetni, ali ajde da vidimo kakav će da bude.
      ni ja, ali ragland ti je 183. enis za evripske uslove ima odlicne fizikalije, skocnost, veliki raspon ruku...

      posto je potpis na 2,5 godine ne bih inao nista protiv da ga vidim u paru sa burazerom sledece godine

      Comment


      • Originally posted by NateHuffman View Post
        ni ja, ali ragland ti je 183. enis za evripske uslove ima odlicne fizikalije, skocnost, veliki raspon ruku...

        posto je potpis na 2,5 godine ne bih inao nista protiv da ga vidim u paru sa burazerom sledece godine
        U Lejkersima ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Originally posted by NateHuffman View Post
          ni ja, ali ragland ti je 183. enis za evripske uslove ima odlicne fizikalije, skocnost, veliki raspon ruku...

          posto je potpis na 2,5 godine ne bih inao nista protiv da ga vidim u paru sa burazerom sledece godine
          Znao sam da će neko da spomene Raglanda, zato sam i dodao osim ako nije izuzetan E sad, burazer, sad pričamo o pravim pojačanjima za naš klub... konačno
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Mislio sam na 4tu cetvrtinu ..IMali smo 4 omasena suta, par izgubljenih( za dva minuta -10)...Odmah se izgubi samopouzdanje...Mi smo prosle godine trpeli samopouzdanje iz odbrane, ove godine iz suta...Mi ako 80 ne predjemo mi ne mozemo dobiti nikog....Jeste sad hajp ali imamo opasne mane, ni malo naivne..
            Pazi nisu tu bili sutevi preko ruke ili silovanje za tri ( osim Milkove iz coska doduse on je pogodio, i Perin sa 9 metara), Danguba je vezao dva otvorena promasaja i pokvario je procenat za tri u ABa ligi na ispod 60 %. Mislim da su matorci koji su bili na terenu vise gledali ka klupi kada ce Dusan da ih zameni a on je igrao kamene face sa njima, kao da je zeleo da od njih izvuce sto ozbiljniji pristup do kraja plus kaznjavanje DD za tehnicku, Dobrica za onaj gubitak lopte na prenosu, Lesorta za ispadanje na finte Zorica, pa i Jankovica koji uglavnom sem onog pogresnog pasa nije nesto katastrofalno pogresio ali nije dao ni neki doprinos.
            Hocu da verujem da nije bagovao sa vodjenjem ekipe poslednjih 3 minuta, mnogo je tu bilo propusta ali verujem da utakmica i dalje traje da nas nikada ne bi stigli. Jednostavno su matorci vec bili pod tusevima 5 min do kraja utakmice. Ne opravdavam samo imam razumevanje za matorce.

            Comment


            • Originally posted by N92 View Post
              Ja prosto ne mogu da verujem da se dopusta ovom liku da ovoliko kenja po decku koji nije odgirao ni minut u nasem dresu. Ja razumem da forum sluzi za razmenu misljenja al ovo prevazilazi svaku meru. Mislio sam da ce ovo mesto biti malo citljivije od b92 divljine.
              Podržavam,ovo sada je vec pljuvačina Enisa koji još nije ni debitovao u našem dresu. . Ubedjen sam da će biti izuzetan a kritičar da pojede sve što je do sada izasrao!

              Comment


              • Potencijalno za iduću sezonu;Enis,Davidovac,Radanov , Feldin, Lazarević,Dobrić, Janković, Simanić, Jovanović, Lesort, Ristić, Odžo. Još dva-tri ekstra pojačanja. Malo previše.

                Comment


                • Originally posted by Hogar View Post
                  Potencijalno za iduću sezonu;Enis,Davidovac,Radanov , Feldin, Lazarević,Dobrić, Janković, Simanić, Jovanović, Lesort, Ristić, Odžo. Još dva-tri ekstra pojačanja. Malo previše.
                  Moliću bez Simanića!

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    Podržavam,ovo sada je vec pljuvačina Enisa koji još nije ni debitovao u našem dresu. . Ubedjen sam da će biti izuzetan a kritičar da pojede sve što je do sada izasrao!
                    Mogao bi malo da povedeš računa o rečniku.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Vodim računa i poštujem svakog člana foruma,ali ti si izuzetak zbog konstantne neutemenjene pljuvačine bez mere i granice ikakve! Ovim stavljam tačku na bilo kakvu polemiku i ideš pod Ignore.Hvala lepo

                      Comment


                      • Potpuno regularno mišljenje, možda se mi ne slažemo u kvalitetu Enisa ali dekkard nije u postovima nigde vređao igrača osim što ne smatra njega za pojačanje.
                        Osim toga, niko nema pravo da tera sa foruma i to da "uvija u oblandu", svako ko je registrovan ima pravo da piše na forumu u skladu sa pravilnikom, jel' tako dekkarde?
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • https://www.addictedtoquack.com/2017...ns-dylan-ennis

                          inteesantan tekst o enisu pred ovogodisnji draft

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Pazi nisu tu bili sutevi preko ruke ili silovanje za tri ( osim Milkove iz coska doduse on je pogodio, i Perin sa 9 metara), Danguba je vezao dva otvorena promasaja i pokvario je procenat za tri u ABa ligi na ispod 60 %. Mislim da su matorci koji su bili na terenu vise gledali ka klupi kada ce Dusan da ih zameni a on je igrao kamene face sa njima, kao da je zeleo da od njih izvuce sto ozbiljniji pristup do kraja plus kaznjavanje DD za tehnicku, Dobrica za onaj gubitak lopte na prenosu, Lesorta za ispadanje na finte Zorica, pa i Jankovica koji uglavnom sem onog pogresnog pasa nije nesto katastrofalno pogresio ali nije dao ni neki doprinos.
                            Hocu da verujem da nije bagovao sa vodjenjem ekipe poslednjih 3 minuta, mnogo je tu bilo propusta ali verujem da utakmica i dalje traje da nas nikada ne bi stigli. Jednostavno su matorci vec bili pod tusevima 5 min do kraja utakmice. Ne opravdavam samo imam razumevanje za matorce.
                            Samo kazem da mi se ovo ne svidja...Mi statisticki nismo suterska ekipa, ove zadnje tri nas ide sut bolesno..Ovo ni GSW ne sutira tako..Nema alternative neke..Zar vi ne vidite da je Cibona imala skoro 70% za dva?

                            Da je nas stats 33% za tri I da mi sutiramo 50% zadnje tri, dajemo 15 prosecno po mecu...To je neodrzivo..

                            Nisam hejter ali ovo plasi. Enis, videcemo ono sto mi se svidja kod ove ekipe jeste mali broj izgubljenih lopti, nadam se da cemo drzati taj ritam....

                            Ali nama je odbrana toliko losa, da je to bolesno..Zivo me zanima koji je procenat nasih protivnika za dva...kazem iskreno da ovakva igra moze odvesti kad bude trebalo u propast...

                            Da sam Cedevita sve bi dao za centra sve, hteli su Zorica ali su odustali, ali nace nekog.. djavo ce nam biti kriv posle...Pod hitno nesto odbrambeno ispod kosa ali pod hitno..

                            Imas jednog sto igra pik I nemas igraca koji zida.Sut je djavola rabota...I jasno da nam treba jedan ultra defanzivac dole, neki laki poeni
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Nisam ja nikog terao s foruma nego sam mu predočio koje su mu mogućnosti. Pišem u skladu sa pravilima foruma i neće mi niko određvati šta ću a šta neću pisati.
                              Last edited by dekkard; 11-12-17, 22:12.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Samo kazem da mi se ovo ne svidja...Mi statisticki nismo suterska ekipa, ove zadnje tri nas ide sut bolesno..Ovo ni GSW ne sutira tako..Nema alternative neke..Zar vi ne vidite da je Cibona imala skoro 70% za dva?

                                Da je nas stats 33% za tri I da mi sutiramo 50% zadnje tri, dajemo 15 prosecno po mecu...To je neodrzivo..

                                Nisam hejter ali ovo plasi. Enis, videcemo ono sto mi se svidja kod ove ekipe jeste mali broj izgubljenih lopti, nadam se da cemo drzati taj ritam....

                                Ali nama je odbrana toliko losa, da je to bolesno..Zivo me zanima koji je procenat nasih protivnika za dva...kazem iskreno da ovakva igra moze odvesti kad bude trebalo u propast...

                                Da sam Cedevita sve bi dao za centra sve, hteli su Zorica ali su odustali, ali nace nekog.. djavo ce nam biti kriv posle...Pod hitno nesto odbrambeno ispod kosa ali pod hitno..

                                Imas jednog sto igra pik I nemas igraca koji zida.Sut je djavola rabota...I jasno da nam treba jedan ultra defanzivac dole, neki laki poeni
                                Jok pa i nismo šuterska ekipa, u dosadašnjih 11 kola šutirali smo za 3 zbirno 110/275 ili ravno 40% sa 25 šuteva po utakmici, to je odličan timski procenat. Imamo i najbolju koš razliku, kako imamo najbolji napad dolazimo do zaključka da je i odbrana vrlo respektabilna za ABA takmičenje.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X