Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sramotna odbrana. Renfro se usmerava u levona brani se desni ulaz. Voimjaoca

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Vanja hoce da uzme neki trofej sem kupa za ove silne godine u Partizanu pre nego sto obuce crveno-beli dres.
      Nije valjda istina za Oly? OK, veceras pogadja kao lud, ali...

      Comment


      • Je l' se seća neko kad smo mi poslednji put odbranili poslednji napad protivnika? Odbrana kod nas ne postoji.

        Comment


        • Nasa odbrana je smehotresna...

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Kakvo mi sudjenje imamo u ovoj ligi , to je strasno.
            Slazem se.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Dobra nam ne ova prednost kako bezdušno igramo. Baronu da ljubimo donje ekstremitete ako i naredne godine ostane u našem klubu, da se tuče u ovom mulju gde je dokazao klasu.
              Nije mi jasno kako Lazić ovoliko maši, činjenica da on nikad nije bio skorer ali je trojke umeo da pogadja, gde je nestao taj osećaj? Ovo su bukvalno cigle što on baca, bez trunke osećaja. Pa bolje Keselj da udje i da opali 3, jednu će proturiti garant.

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Kakvo mi sudjenje imamo u ovoj ligi , to je strasno.
                Vidi, na pola 2/4 kada je tatin mali isao na ulaz, poklonili su faul. Nikolic (mislim da je on bio) ga je sve vreme cuvao nogama sa ispruzenim rukama u vis. Ovaj nije uspeo da ga prebaci vec je odleteo u aut.
                Inace se slazem da malo navlace za njih, ali nista strasno za sada.

                Comment


                • Originally posted by poacher View Post
                  Dobra nam ne ova prednost kako bezdušno igramo. Baronu da ljubimo donje ekstremitete ako i naredne godine ostane u našem klubu, da se tuče u ovom mulju gde je dokazao klasu.
                  Nije mi jasno kako Lazić ovoliko maši, činjenica da on nikad nije bio skorer ali je trojke umeo da pogadja, gde je nestao taj osećaj? Ovo su bukvalno cigle što on baca, bez trunke osećaja. Pa bolje Keselj da udje i da opali 3, jednu će proturiti garant.
                  Pa pogodio je jednu i Laza, ali od 5 (mislim) sutnutih

                  Comment


                  • Sudjenje zasad manje - više ok. Malo me nervira njihovo čudjenje za svaki dosudjeni faul. Jedino Gagić podigne ruku sportski, ali to je više znak Trinkijeriju da ga menja.

                    Comment


                    • Nije lose sudjenje, nema tu nikakve tendencije. Par gresaka ociglednih je bilo svega. Pre svega faul poklonjen Covicu i nesviran faul Jaramazu za udarac Barona u lice...

                      Comment


                      • Obozavam Kc-a

                        Ali, sto se mene tice, ima jos ovo poluvreme...dosta se krio

                        Comment


                        • Vadi Filipa jbt

                          Comment


                          • Pogodio je i Rivers, sad će da ih izrešeta.

                            Comment


                            • Jebo te Čović.

                              Vrati Davidovca.

                              Comment


                              • Prdez patuljasti. Valja se po parketu svaku utakmicu, kao bori se nesto

                                Comment

                                Working...
                                X