Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od plejeva smo dobili ukupno nula asistencija, dobar pocetak.

    Comment


    • Ovde bez dva pleja nema ‘leba. 10 pobeda max...

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Ko je iz ove prve petorke supertalentovan? Nikakav poseban kvalitet ja tu ne vidim.
        Jbg razlikujemo se Deki, ja sam pre za tu proslost. Neces stvoriti igraca ni blizu tog Doncica ako sansu das igracu koji je dosao da pokupi nesto love pred penziju.
        Ne možeš ti na silu stvoriti supertalenta. On će isplivati, na ovaj ili onaj način.
        Upravo i kažem da nemaš supertalenta u ovoj ekipi i zato su svi mahom deo second unita.
        Nema ništa više od te prošlosti, previše parametara se promenilo da bi to funkcionisalo na taj način. Što ne znači da se neće i dalje pojaviti novi Dražen ili Kukoč, samo malo teže.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • 106-61 u Indexu, tako da je sam rezultat od -5 odlican. Problem je sto nam prva dapleja ne znaju gde biju. Sta je mislio Tomica sa Felipeom u EL, da ce nas sve iznenaditi i ponoviti PO seriju sa neverovatnih 8,p as..

          Ono stoje dobro jeste pouka, svaka skola se placa, ali morace se menjati oba pleja...Ojo je tu dok se ne vrati Kuzmic i Kuzma ce tu doneti dosta toga...ako bude mogao da igra...i to je pitanje ..ne samo zbog nesrece...on nije igrao i pre toga dugo...

          Mi moramo da igramo ratnicki, svi domaci igraci su skrajnuti i vise se ne razlikujemo od Milana npr..

          Prvi asistent je bio Bili sa 6 asistencija,svi ostali 4...CETIRI..

          Ne bi me cudilo da oba Brauna budu Mekelovana... smao ce ovaj brat Derik da presedi i izbleji celu sezonu u BG kao u Tur

          Meni je tu kriv Tomic, sta je sa Lorencom..pa igrao je dobro pripreme..protiv Bayerna..isao do kosa, napadao obruc..sad bukvalno kao posran izgleda..gleda mu se svaka greska...

          Ne svidja mi se Tomic iz zadnjih 7 od 8 cetvrtina, sta vise je uzasan...ok prvi mec je...ali trebao je da vidi ranije za Felipea..pa i za Braune ako im stav ne valja...

          Nemamo jos igru, igramo na suv kvalitet igraca,najvise zbog losih PG...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Davidovac i Dobric bi mnogo vise dali ekipi od ove gomile Amerikanaca da imaju vecu minutazu,onaj vas supertalenat za reprezentaciju Simanic je odigrao 0 minuta.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ne možeš ti na silu stvoriti supertalenta. On će isplivati, na ovaj ili onaj način.
              Upravo i kažem da nemaš supertalenta u ovoj ekipi i zato su svi mahom deo second unita.
              Nema ništa više od te prošlosti, previše parametara se promenilo da bi to funkcionisalo na taj način. Što ne znači da se neće i dalje pojaviti novi Dražen ili Kukoč, samo malo teže.
              Ne moras supertalente, ali Jaramaza, Pohusevskog npr, Smajlagica, Voju Kamenjara, Simanica itd itd..moras bolje da upotrebis..ti na kraju dodjes na to da ti IGRA CELAVI BILBO BAGINS .

              Pa gde to ima jbte Rim...

              Ajde Tomicu pokazi muda i pravi rezove sto pre!!!!! Pa da gori ARENA )
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ne moras supertalente, ali Jaramaza, Pohusevskog npr, Smajlagica, Voju Kamenjara, Simanica itd itd..moras bolje da upotrebis..ti na kraju dodjes na to da ti IGRA CELAVI BILBO BAGINS .

                Pa gde to ima jbte Rim...

                Ajde Tomicu pokazi muda i pravi rezove sto pre!!!!! Pa da gori ARENA )
                Sve si u pravu ALi Pohuševski je(Aleksej) Pokuševski, Smajlagić je Smailagić (ako misliš na Alena Smailagića Borčanca na privremenom radu u GSW).

                Da dodam, El je maraton ne trka na 100 metara i zato treba sačekati sa ocenama (izuzev Junior i Odžo),jedna utakmica, jedan poraz nije strašno.
                Last edited by nebitan; 03-10-19, 21:20.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Oni su dobili utakmicu u trećoj četvrtini.

                  Dali su većinu poena iz reketa, što je bilo očekivano jer su naši centri imali problema sa faulovima.

                  Tomić zeva i gura Gista a ima Fajea na klupi. Još i insistirao na Fići.

                  Usr'o motku samo tako.

                  Comment


                  • Pa ti si navijao za Juniora, sad ga cekaj na maratonu kao i Dekkard. Ne treba biti previse strucno usavrsen da bi znao da je ovo osudjeno na propast sa Hobitom.

                    Komsa je to lepo prokukao sta nas ceka, ali necemo o onima koji nisu tu sad.

                    Nadam se novom pleju x2 ili novom treneru!!!
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Mani se Lošmi takvih trikova. Ja nisam klinac pa da to prolazi kod mene.

                      Uozbilji se kao što si i celog dana bio ozbiljan. Nemoj to kvariti.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Pa ti si navijao za Juniora, sad ga cekaj na maratonu kao i Dekkard. Ne treba biti previse strucno usavrsen da bi znao da je ovo osudjeno na propast sa Hobitom.

                        Komsa je to lepo prokukao sta nas ceka, ali necemo o onima koji nisu tu sad.

                        Nadam se novom pleju x2 ili novom treneru!!!
                        Ne lupaj, nađi gde sam ja to u postovima navijao za Juniora ili znaš već ono Moguće samo da sam insistirao da ga ne vređaju.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                          Ja se nadam pobedi večeras, u koju iskreno ne verujem, jer je početak sezone i ne delujemo uigrano na terenu. Ukoliko izgubimo, neće biti više od 5-10 razlike. Jesu dobri, ali nisu toliko bolji.
                          I tako.

                          Comment


                          • Brat Mo mkzda nema kvalitet ali ima lavovsko srce i muda. "Braca" Braun su kancer ekipe. Tesko razocarenje. Filipa nemamo sta spominjati, amater ko amater. Znaci tri apsolutno beskorisna igraca jos se desila ta nesreca sa Kuzmicem. Ne mirise ovo na dobro.

                            Comment


                            • U EL za tim sa našim budžetom nema mnogo mesta za greške.

                              Prvo filozofija tima mora biti krvava kolena (by Laki®). Ako se ne zna kako, pogledati bilo koju random utakmicu komišja, kašće se samo.

                              Drugo, ne može Frodo čak ni da prismrdi parktu, večeras nas je u ukupnom učinku koštao nekih 15 poena, što od onoga gde je dirketno asistirao protivniku, što od nepostojeće odbrane.

                              Treć, dovođenje bivšeg košarkaša i Primabalerine Derika Brauna je epski promašaj, dok prezimenjaka mu očito niko iz kluba nikada nije gledao na terenu.

                              Pod hitno šut karta za obojicu, četvorku ne moramo ni da dovodimo, već dva krštena pleja.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Filip i Odžo, ljudi moji šta je ono !?

                                Igramo bez krštenog pleja, tako da ovo večeras i nije tako loše ispalo.

                                Braća Braun još mesec dana u ovom ritmu i ide šut karta.

                                Comment

                                Working...
                                X