Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by hallucinogen12 View Post
    Je li gospodin onaj koji u afektu iznese sve sto se desilo, ili onaj koji saceka da se zavrsi pa kaze?! Meni je nejasno da ljudi osudjuju Repesu a hvale Tomica za isto. Cak i Tomic ide dalje pa kaze sve detalje, sto nije rekao prosle godine ni Dzikic, Alilmpijevic, i svakako ne Repesa.
    Repeša nije pričao to u afektu nego od muke zbog rezultatske bruke. Posle treće utakmice mi je omdah bilo jasno da se radi o podmuklom čoveku koji zarad svog dupeta je spreman da laže pa maže. Tomić se bavio košarkom, mogli su i on i Lazić da trube na konferenciji o vandalizmu pre početka treće utakmice al su ćutali, čak je Lazić pohvalio atmosferu, ne želeći da potpaljuju dodatno bes.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      To znaci da Cirbonja zavrsava sezonu... Ja bih mu dao ultimatum. Ako do avgusta sredi telo ugovor, ako ne, srecno u zivotu.

      Je l’ se vraca Jovanovic iz Trenta za kls?
      Logično je ovo, treba Riletu dati šansu

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Zao mi je malo Cirbesa ali realno je bivsi kosarkas. Borio se koliko je mogao i ne moze mu se zameriti na htenju, ali on je srljao iz greske u gresku na obe strane terena.

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Zao mi je malo Cirbesa ali realno je bivsi kosarkas. Borio se koliko je mogao i ne moze mu se zameriti na htenju, ali on je srljao iz greske u gresku na obe strane terena.

          Sad mi žao

          https://twitter.com/nczvezda/status/...244056064?s=20

          Comment


          • Pa solidno odigrao, mislim da nije tu do kvaliteta Zirbesa..vec mogucnosti da se radi i unapredjuje Ojo. On mora da trenira kroz KLS ali i celo leto ako ostane. Moze u Nigeriju na 10 dana max i nazad. On ima najveci upside. Pisao sam na pocetku da nam je on faktor x
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • On je igrač koji je Crvenu Zvezdu prepoznao kao svoj klub i sa te strane je meni jako žao što nije licenciran za KLS, on i generacija igrača KK Crvena Zvezda kojoj on pripada (pod Radonjićem) je postavila temelje kako treba igrač da oseća klub i navijače.
              Last edited by nebitan; 24-04-19, 16:01.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Cirbonji je KKCZ vrh karijere i najsvetlija tačka...svaki razultat i evro kod nas je odrađen i nagrađen najsrčanijom podrškom i bratskom ljubavlju. Ostalima je jednostavno uzeo kintu na tu slavu.
                I u second coming-u nam ipak nije ostao dužan a ni mi njemu...nadam se.
                I ovakav je bio dovoljno dobar i debel...a kad nije to je izvuklo max iz Odža.

                Comment


                • Брат, велики брат Цирбес.
                  Хвала!!!

                  Comment


                  • Sjajan sastav za Kls,dosta mladih da vidimo sta od njih mozemo da izvucemo, protov Dunava besplatan ulaz

                    Comment


                    • U sledeću sezonu sa ne više od dve klasične petice, i jedan igrač 4/5 sa šutem spolja, skokom i zaštitom obruča.
                      Meni se Efes sviđa najviše ove sezone jer ima nekoliko igrača koje sam odavno targetirao za Zvezui, pre svih Motum i Plajs, idealan spoj su lepršave, brze igre i čvrste odbrane.
                      Iz Albe mi se sviđa Giedraitis, atletski odličan igrač, sa fenomenalnim šutem, brz i odličan u odbrani.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Prosirenje Pionira bi bio veliki plus za budzet kluba.

                        Comment


                        • Plajs nema veze, Motum odlican ali trika nema..Litvanac je top ali Alba ce igrsti EL a on Aita voli vise od rodjenog Oca...ja tog igraca obozavam i pre LR..opasan pucac, uvek plus mu ekipa ...ali nije bas neki def po meni ali nije ni los nesto..

                          EL da igramo u Areni..da pokazemo da smo za A licencu..da se prvo dovede dobra pojacanja i onda na krilima titula da se kupi 5k godisnjih. Ako fc3 bude mvp finala klsa..imas dekkarde od mene jednu za b parter...ako ne bude dolazis u NS na partiju basketa.
                          Last edited by LosmiSK; 24-04-19, 17:35.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kupi ti jednu kartu za sebe. Za početak.Dođeš u Bg samo kad treba da se krka, i to te čašćavaju.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Kupi ti jednu kartu za sebe. Za početak.Dođeš u Bg samo kad treba da se krka, i to te čašćavaju.
                              Zapitaj se prvo sto nisi bio pozvan tad, ali i sad u petak. Uf koji tush, mozda nisam trebao da napisem ovo.


                              Naravno da sam trebao...Laki ljudina, jedva cekam da ga vidim

                              Cisto istine radi za BG..nismo mogli da rushimo covica vlast gladnog stomaka.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Zapitaj se prvo sto nisi bio pozvan tad, ali i sad u petak. Uf koji tush, mozda nisam trebao da napisem ovo.


                                Naravno da sam trebao...Laki ljudina, jedva cekam da ga vidim

                                Cisto istine radi za BG..nismo mogli da rushimo covica vlast gladnog stomaka.
                                Sine, ti ne bi srušio ni kulu od karata. I jedan savet - prestani da živiš u lažima.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X