Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Ne samo lecenje kompleksa nego i odlican izvor prihoda porodici Covic.
    Pisao sam o tome dok je Covic ovde imao status svete krave.. Oni drugi izvor prihoda nemaju i klub vide iskljucivo kao porodicni plen ok kojeg zivi cela porodica. U to su se ukljucile i zena i snajka..
    Zanimljivo je i to da ih je za klub uvek boleo kurac.. Covici nikad nisu navijali za Zvezdu za razliku od nas.
    Kad sam ja o tome pisao ovde mi je vecina skakala na ledja, sad kako vidim samo je jos Sarac na liniji
    Ma ja ne pricam o Covicu, nego pricam o navijacima koji rade sve te stvari.
    Tako nesto samo u Srbiji moze da se vidi.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Može da dobije 2,5% i neka stane u red.
      +1



      Nesto mi ne rade reputacije pa moram ovako

      Comment


      • Kazu da nam je i dalje Sisko prva opcija i da se borimo sa Miskom za Siska.

        Comment


        • Jel možemo da čestitamo Šiška?
          U tom slučaju ako je Škoši drugi plej, Nebojša može da ostane (da se mene pita).
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Hocemo pleja
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Identična situacija i kod nas Grobara. Svako na ovaj ili onaj način leči frustracije. Počeli smo prdeti na svaku odluku. Ne znamo jel smo došli il pošli.

              Tražimo pojačanja, jebemo Ostoji mater što ćuti i ne reaguje, onda se desi Redži Reding da bi većinski deo Grobarske tastatrura brigade krenulo u toliku ofanzivu, imaš osećaj kako je u klub stigao neki stranac iz Zemuna a ne bivši evroligaški igrač.

              Preko noći se izbrisalo iz sećanja ko je zadnjih godina stizao u Partizan kao pojačanje. Koliko je samo promašaja i nebitnih košarkaških likova prodefilovalo klubom. Gubili smo od svih i svačega, ličili na razbijenu bandu koja prosto zalutala noseći crno-belu opremu. Sada kada konačno ličimo na nešto nalik trofejnom klubu, traži se igla u plastu sena. Mnogo puta se zapitam šta zapravo "realni" Grobar želi. Dal je samo uspeh i trofejni put merilo ljubavi i zacutanosti prema omiljenom sportskom kolektivu.

              Realno svuda imamo prođu, finu situaciju. Al ne. "Realni" Grobar pizdi na Gordinu prodanu loptu. Jankovićev promašen zicer ili bacanje. Zagorovo zabijanje u čuvara... Došlo se do mere imbeciolnosti da pojedinci sebi daju za pravo, bez sramote i blama, da više žele da Reding bude promašaj nego da proradi u bude neki X faktor u borbi za trofeje i visok plasman.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Identična situacija i kod nas Grobara. Svako na ovaj ili onaj način leči frustracije. Počeli smo prdeti na svaku odluku. Ne znamo jel smo došli il pošli.

                Tražimo pojačanja, jebemo Ostoji mater što ćuti i ne reaguje, onda se desi Redži Reding da bi većinski deo Grobarske tastatrura brigade krenulo u toliku ofanzivu, imaš osećaj kako je u klub stigao neki stranac iz Zemuna a ne bivši evroligaški igrač.

                Preko noći se izbrisalo iz sećanja ko je zadnjih godina stizao u Partizan kao pojačanje. Koliko je samo promašaja i nebitnih košarkaških likova prodefilovalo klubom. Gubili smo od svih i svačega, ličili na razbijenu bandu koja prosto zalutala noseći crno-belu opremu. Sada kada konačno ličimo na nešto nalik trofejnom klubu, traži se igla u plastu sena. Mnogo puta se zapitam šta zapravo "realni" Grobar želi. Dal je samo uspeh i trofejni put merilo ljubavi i zacutanosti prema omiljenom sportskom kolektivu.

                Realno svuda imamo prođu, finu situaciju. Al ne. "Realni" Grobar pizdi na Gordinu prodanu loptu. Jankovićev promašen zicer ili bacanje. Zagorovo zabijanje u čuvara... Došlo se do mere imbeciolnosti da pojedinci sebi daju za pravo, bez sramote i blama, da više žele da Reding bude promašaj nego da proradi u bude neki X faktor u borbi za trofeje i visok plasman.

                Umesto ovih vasih igraca u samo zameniti sa par nasih imena i sve isto. Naravno, #nismoisti vi imate trenera od imena , mi imama trenera od 'imena' dok su neka druga pravila vazila u kosarci, plus igranje sina.

                Tako da su vase frustracije morale biti na mnogo manje nivou nego nase.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Umesto ovih vasih igraca u samo zameniti sa par nasih imena i sve isto. Naravno, #nismoisti vi imate trenera od imena , mi imama trenera od 'imena' dok su neka druga pravila vazila u kosarci, plus igranje sina.

                  Tako da su vase frustracije morale biti na mnogo manje nivou nego nase.
                  Mislim da grobari nemaju prava na frustracije nego treba da uzivaju u rezulatatima i kesu u koji su uplivali ...mi na drugoj strani imamo rezultate ispod svih ocekivanja a ulaganja nam nisu manja nego vasa ,,cak naprotiv ....

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Identična situacija i kod nas Grobara. Svako na ovaj ili onaj način leči frustracije. Počeli smo prdeti na svaku odluku. Ne znamo jel smo došli il pošli.

                    Tražimo pojačanja, jebemo Ostoji mater što ćuti i ne reaguje, onda se desi Redži Reding da bi većinski deo Grobarske tastatrura brigade krenulo u toliku ofanzivu, imaš osećaj kako je u klub stigao neki stranac iz Zemuna a ne bivši evroligaški igrač.

                    Preko noći se izbrisalo iz sećanja ko je zadnjih godina stizao u Partizan kao pojačanje. Koliko je samo promašaja i nebitnih košarkaških likova prodefilovalo klubom. Gubili smo od svih i svačega, ličili na razbijenu bandu koja prosto zalutala noseći crno-belu opremu. Sada kada konačno ličimo na nešto nalik trofejnom klubu, traži se igla u plastu sena. Mnogo puta se zapitam šta zapravo "realni" Grobar želi. Dal je samo uspeh i trofejni put merilo ljubavi i zacutanosti prema omiljenom sportskom kolektivu.

                    Realno svuda imamo prođu, finu situaciju. Al ne. "Realni" Grobar pizdi na Gordinu prodanu loptu. Jankovićev promašen zicer ili bacanje. Zagorovo zabijanje u čuvara... Došlo se do mere imbeciolnosti da pojedinci sebi daju za pravo, bez sramote i blama, da više žele da Reding bude promašaj nego da proradi u bude neki X faktor u borbi za trofeje i visok plasman.
                    Ček evo ti si Grobar, nisi ostrascen kao mi. Reci sad iskreno, na ovaj budžet, sina, 6 igrača koji mogu igrati PF, imena znaš sve bolji od boljeg, ti dovodi MJK?! Jel ti ne bi popizdio a sam vidiš da je trener + plej problem.
                    OK jeste Covic obezbedio uslove i pare ali isto tako ima ogroman uticaj na sportski sektor čim mu sin najgori igrač u timu ima preko 10min
                    Last edited by Victor BG; 18-12-19, 16:30.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Umesto ovih vasih igraca u samo zameniti sa par nasih imena i sve isto. Naravno, #nismoisti vi imate trenera od imena , mi imama trenera od 'imena' dok su neka druga pravila vazila u kosarci, plus igranje sina.

                      Tako da su vase frustracije morale biti na mnogo manje nivou nego nase.
                      Da gvirneš Šarac čega se ja sve nagledam i šta pročitam. Bljuvotine na svakom koraku.

                      Kritika je iz raja izašla, treba je pisati kada je vreme za nju al tražiti najminimalniju grešku ne bi li se opljuvalo na sve strane ne mogu razumeti i to je za mene bolest.

                      Comment


                      • @rpz
                        Lepo zapazanje.
                        Mislim da ljudi nisu svesni koliko su nerealni ovi budzeti samim tim i rosteri ekipa. Koliko je to sve odrzivo i realno pokazace vreme tj neki novi DV, PSD ili A. P. R
                        Kod vas je bolja situacija jer se dosta ljudi zbrinula u i oko kluba i uziva u blagodetima Ostojinih ekonomskih carolija. Ali neki novi Vrapci cekaju iza coska kao i Kuridze.

                        Comment


                        • Ajde RPZ ne mlati praznu slamu. Sta pises ti???? Evo vam Felipe..daj nama kog god oces vaseg pleja..i resen problem..dacemo vam i Brauna gratis...nemoj ale da bacas...

                          Ima samo jedan razlog za nezadovoljstvo, bar meni..a to nisu rezultati!!!! Jasno je ovde da se prica o Bibu Baginsu...te tvoje price su suvisne...

                          Naravno damali ne bi ljudima smetao da nema losih rezultata, to me i nervira...al sta je tu je...

                          Cak se ne slazem ni sa makedonskom kobrom da je tu Nesha kriv...licno u zivotu mi ne bi palo na pamet da radim to sto on radi..oterao bi i caleta i sve u qrac...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Ček evo ti si Grobar, nisi ostrascen kao mi. Reci sad iskreno, na ovaj budžet, sina, 6 igrača koji mogu igrati PF, imena znaš sve bolji od boljeg, ti dovodi MJK?! Jel ti ne bi popizdio a sam vidiš da je trener + plej problem.
                            OK jeste Covic obezbedio uslove i pare ali isto tako ima ogroman uticaj na sportski sektor čim mu sin najgori igrač u timu ima preko 10min
                            Digresija mala. Jesam itekako ostrašćen, Partizan mi je sve, al znam da kudim i pohvalim kada je vreme i mesto za to.

                            Slažem se većinom šta pišete zadnje vreme. Bio bi veliki popizd sa moje strane da se u našem klubu trenutno slično odvija.

                            Problem je što veliki štrumf Nebojša misli kako je spasavši klub od totalnog potonuća umislio da može raditi sa njim šta mu volja. Samo zbog toga je ovo teranje inata sa navijačima i neki tihi rat u kome učestvuje.

                            Ali isto tako sam mišljenja da odstranjivanje Filipa nije jedini putokaz u bolje i da nisu ključevi uspeha samo u teranju njega.

                            Meni ste vi i dalje prvi favoriti, naravni, ako krenete igrati kako znati i ako skroz ispliva puni potencijal i kvalitet koji nesumnjivo posedujete.

                            Comment


                            • Čović stariji je u vođenju kluba došao do jednog nivoa koji nije baš mali, koji podrazumeva redovno učešće u EL, sasvim pristojne partije u tom takmičenju, isto tako redovno osvajanje regionalnog takmičenja i nacionalnog prvenstva uz manje - više prepuštanje kupa komšijama.
                              Šta bih ja, pretpostavljam i 100% pravih navijača želeo pored toga? Da se svake šibamo u PO EL, jednom u tri, četiri godine da dođemo do F4, jednom od 3,4 učešća na F4 da osvojimo titulu. Da li je realno očekivati tako nešto sa postojećim stanjem stvari? Naravno da nije, bilo ko da upravlja klubom, ako nemaš novac, nemaš ni rezultat. To je surova činjenica koju bi trebalo svi da prihvatite.
                              Da li bih bio spokojniji da neko drugi upravlja klubom i da postiže iste ovakve rezultate i da se dovode ovakvi igrači i treneri, jer za bolje jednostavno nema para? Potpuno mi je svejedno, meni je kao navijaču, i to navijaču koji prati Zvezdu 40+ godina, te pamti i period od 80-ih pa naovamo, bitno da ne idemo ispod ovog nivoa, koji čini mi se većina vas uzima zdravo za gotovo pa misli da se on podrazumeva. Ne podrazumeva se.
                              Većina nas bi volela da imamo neki kontinuitet, u smislu igrača i stručnog štaba, a to je nešto što ne uspevaju da urade ni klubovi sa mnogo više novca.
                              Ovo je prosto trenutna realnost, u svakom mogućem smislu i nema naznaka da će se nešto poboljšati, jer sve teže pratimo korak sa razvijenim zemljama i njihovim klubovima.
                              Srbija je ovo, shvatite, društvo je u problemu, ni sport ne može da bude izdvojen od svega toga.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ajde RPZ ne mlati praznu slamu. Sta pises ti???? Evo vam Felipe..daj nama kog god oces vaseg pleja..i resen problem..dacemo vam i Brauna gratis...nemoj ale da bacas...

                                Ima samo jedan razlog za nezadovoljstvo, bar meni..a to nisu rezultati!!!! Jasno je ovde da se prica o Bibu Baginsu...te tvoje price su suvisne...

                                Naravno damali ne bi ljudima smetao da nema losih rezultata, to me i nervira...al sta je tu je...

                                Cak se ne slazem ni sa makedonskom kobrom da je tu Nesha kriv...licno u zivotu mi ne bi palo na pamet da radim to sto on radi..oterao bi i caleta i sve u qrac...
                                Pa čekaj. Što slično nisi pisao i kudio kada je teklo med i mleko?

                                Tada je "veliki Štrumf" bio Bog, veliki vizionar.

                                Većina vas i nas se javlja kada je dogorelo do nokata. A kada se vide neke stvari u eri uspeha samo se zažmuri na jedno ili oba oka i pomisli kako će brzo proći.

                                Comment

                                Working...
                                X