Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Isto kao i diskusija tvojih neistomisljenika.
    Diskusija je uvek poželjna, a stanje na terenu uvek nepogrešivo pokaže ko je bio u pravu.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Diskusija.
      pre diskus hernija...al ajde.

      Comment


      • Originally posted by Wingwalker View Post
        pre diskus hernija...al ajde.
        Izvini ako ti je čitanje mojih postova izazvalo toliko muke. Znao sam da sam težak al baš toliko... Jbg, izvini.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Sta si to bio u pravu...rekao sam pre serija 1-3 ili 3-2..Nista ti nisi bio u pravu, sem da je ovog malog posralo u Pioniru i da ce nas sad jahati jos godinu dana zbog toga...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Evo pogledao opet utakmicu i prosto za nepoverovati sta smo im uradili.

            Bez Dzoa, Stratosa ovaj nivo penetracije

            Dobili smo najskuplji tim Aba lige ikada sa domacim igracima koji vecinu sezone nisu bili u prvom planu i strancima koji su poprilicni anonimusi, pred penziju su ili se vracaju iz povrede.

            Generalno dobili smo ih na onom turniru, dobili ih u ligi, kada je trebalo da prelomimo prvu poziciju opet ih ugazili. Sa jednom, drugim trenerom, sa jos nabudzenijim timom otkinuli smo ih.

            Ima tu raznih faktora ali ovo je definitivno jedan od vecih rezultata. Samo poslednja utakmica, 97:54 finale, majstorica. Pa da su Karpos Sokoli puno je.

            Tomic je dosta dobrog uradio, izmesao karte i uzeo ovo. Svidja mi se i ona postava sa Fajeom i Simanicem...e sada zadrzati te neke igrace, produziti ugovore pada vidimo kako to izgleda na jednom skroz drugom levelu.

            Nama ce trebati jako sirok roster, pored El, Aba ce ove sledece sezone biti jos jaca. Cedevita standardno, Buducnost takodje, Partizan ce nam biti najveci konkurent tako da jedva cekam oktobar.

            Da budem iskren, naravno da bih voleo da uzmemo KLS, ali glavni cilj je ispunjen.

            Comment


            • KLS je bitan zato sto nam beze 2 ili 3 titule, treba ih prestici u aba je 4-6 isto....a i Tomicu je bitan taj trofej da potvrdi ABA titulu...i da dodatno podigne samopuzdanje...tesko bi mu ljudi oprostili poraz od partizana..kad dobije, moze da uziva u sledecoj sezoni..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Za mene KLS nije toliko bitan... minimalni cilj ove sezone je ostvaren. Samo ne treba zaboraviti da smo pobedili pretposlednji tim Evrolige i to na svom terenu, pa ako zelimo da budemo konkurentni naredne sezone, moramo jos vise da se potrudimo. Ja bi pruzio sansu najvise ovim domacima da vidimo sta mogu, a da bi se sagledalo da li i koliko na njih moze da se racuna naredne sezone. Ako osvoje super, a ako ne nema veze.

                Comment


                • Sto je babi milo, to joj je i snilo. Nema za vas titule ove godine..sem kupa dakako..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Trazis kavgu i kaznu?

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Izvini ako ti je čitanje mojih postova izazvalo toliko muke. Znao sam da sam težak al baš toliko... Jbg, izvini.
                      ne baš toliko...ali umeš.
                      Last edited by Wingwalker; 25-04-19, 00:26.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        KLS je bitan zato sto nam beze 2 ili 3 titule, treba ih prestici u aba je 4-6 isto....a i Tomicu je bitan taj trofej da potvrdi ABA titulu...i da dodatno podigne samopuzdanje...tesko bi mu ljudi oprostili poraz od partizana..kad dobije, moze da uziva u sledecoj sezoni..
                        Ma svaki trofej je bitan, nego vise sam mislio na to da necu toliko strepiti kao protiv Buducnosti. Emotivno sam ispraznjen

                        Comment


                        • Bitan je, ali manje bitan
                          Sta vise, ako bi domaci igraci koji do sada nisu imali prilike da igraju opravdali sansu, a sa druge strane isplivali nedostaci ovog rostera koji bi mozda ostali zaboravljeni nakon ABA titule, a koji bi bili znak da je neophodno izvrsiti odredjene promene....ne bi mi toliko palo tesko i da ne osvojimo KLS.

                          Comment


                          • Ja sam još uvek drčan što se tiče trofeja. A i mora ova priča da se završi valjano, nikako ne bih voleo da izvisimo za trofej u našoj ligi.

                            Comment


                            • Originally posted by From downtown View Post
                              Ma svaki trofej je bitan, nego vise sam mislio na to da necu toliko strepiti kao protiv Buducnosti. Emotivno sam ispraznjen
                              To je sigurno...Samo nekim pticama ne treba dati da polete i to je sustina price, a tu se coki i ja sigurno slazemo.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Mene brine sto nam roster za kls izgleda ovako: 1 plej, 2 cetvorke, 2 petice i 7 igraca na 2-3. U slucaju neke povrede na ovim deficitarnim pozicijama mi ne mozemo ni da se krpimo...

                                Comment

                                Working...
                                X