Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Чуди ме да се нико из клуба није огласио до сад, можда су и укапирали да нема ефекта јер је у питању борба са ветрењачама.

    Comment


    • Originally posted by poacher View Post
      Чуди ме да се нико из клуба није огласио до сад, можда су и укапирали да нема ефекта јер је у питању борба са ветрењачама.
      Mozda zato sto se komentarisanje sudija i sudjenja kaznjava novcanom kaznom?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Прежалићемо, за шта смо све били кажњавани

        Comment


        • Ja ne znam sto se tripujete oko sudija, ja verujem da je i sam NC trazio da nam ovi sude u Bgd, bolje ovde da "sude" nego dole.
          Videli smo i sinoc koliko im je dozvoljeno bilo da sude i kako je publika reagovala. Ista ekipa ljudi ce i sutra vece biti u hali i verovatno nema coveka koji prati KKCZ da nije upoznat sa minulim radom sutrasnjih sudija.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ja ne znam sto se tripujete oko sudija, ja verujem da je i sam NC trazio da nam ovi sude u Bgd, bolje ovde da "sude" nego dole.
            Videli smo i sinoc koliko im je dozvoljeno bilo da sude i kako je publika reagovala. Ista ekipa ljudi ce i sutra vece biti u hali i verovatno nema coveka koji prati KKCZ da nije upoznat sa minulim radom sutrasnjih sudija.
            Sinoc je sudijama jasno stavljeno do znanja da pljacka nece proci. Ono sto su radile u 1 cetvrtini je kriminal.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Sinoc je sudijama jasno stavljeno do znanja da pljacka nece proci. Ono sto su radile u 1 cetvrtini je kriminal.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              Zato i kazem, ovde publika moze i da reaguje kao i sinoc, u PG dobice ovacije za svaku losu odluku na nasu stetu.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Ja ne znam sto se tripujete oko sudija, ja verujem da je i sam NC trazio da nam ovi sude u Bgd, bolje ovde da "sude" nego dole.
                Videli smo i sinoc koliko im je dozvoljeno bilo da sude i kako je publika reagovala. Ista ekipa ljudi ce i sutra vece biti u hali i verovatno nema coveka koji prati KKCZ da nije upoznat sa minulim radom sutrasnjih sudija.
                Prvo je i meni to palo na pamet ali sledeće nedelje se igra PO EL, tako da nisam baš siguran da bi baš ovi išli u Podgoricu . Ne sviđa mi se izbor sudija ali se nadam da im mećemo dozvoliti da suđenjem poguraju Budućnost do pobede .Naravno , do granice dozvoljenog
                Last edited by Samo Zvezda; 13-04-19, 14:45.

                Comment


                • Ocekujem reakciju Buducnosti. Odlican su tim. Mi moramo uci sa jos vecom energijom.
                  Samo jaka odbrana i ne dozvoliti im lake suteve i poene iz kontri i tranzicije.
                  Vreme je da Stratos i Rivers povuku malo vise.


                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Kakav odličan, kurtonski su tim. Svako igra samo za sebe.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • BB a naš [emoji1]

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Jbg, nisu bas kurtonski tim. Juce su sve promasili. Nije da nisu imali otvorene suteve. Mogla je utakmica vrlo lako da ode u drugom smeru. Mi smo bolji, al’ ne bas toliko da ih treba otpisati.
                        Last edited by Storm; 13-04-19, 18:08.

                        Comment


                        • Prva runda je dobijena ide druga.

                          Ne mora biti sut za 2 poena 60%, niti 50% za 3 poena da bi ih dobili. Igramo momacki, u kost. Jaka odbrana, dobar skok svi su u utakmici, dobra spustanja na centra, bolji protok lopte, 11 igraca u rotaciji plus ludnica sa tribina znaci ne bi nas dobili nikad. Ipak, sudijska trojka je katastrofa. Bilo kakva neizvesna zavrsnica i oni ce presuditi.

                          Znaci, ako odemo na 2:0 to je kraj i oni to znaju. Tako da sutra na svaku kradju odreagovati prikladno. Par brzih faulova Biliju ili Oju moze dosta toga zakomplikovati. Tako da se nadam da ce momci uci jako u utakmicu a da ce tribine odraditi svoje.

                          Samo jako i bez respekta oni ce uci u sutrasnju utakmicu dosta nalozeniji. Tako da se nadam da ce ovaj dan d biti u nasu korist.
                          Last edited by From downtown; 13-04-19, 18:10.

                          Comment


                          • Nadam se da je vijest da su čelnici ABA lige odsjeli u istom hotelu u BG kao i košarkaši Budućnosti lažna.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Ocekujem reakciju Buducnosti. Odlican su tim. Mi moramo uci sa jos vecom energijom.
                              Samo jaka odbrana i ne dozvoliti im lake suteve i poene iz kontri i tranzicije.
                              Vreme je da Stratos i Rivers povuku malo vise.


                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Definitivno je vreme da Rivers pokaze klasu. Od njega ocekujem da sutra bude x faktor.

                              Comment


                              • Samo budala ili neznalica apsolutna moze reci da ovaj tim Buducnosti nema sansu. Takav spoj stranaca nije imao nikad ni jedan tim. Sve instant kvalitet e sad sto nisu tim to je druga stvar. Opet, ima toliko individualaca dovoljno je da dva udju u ritam i gotovo.

                                Comment

                                Working...
                                X