Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan9 View Post
    Auuuuuuu
    Sigurno ovo za ovu trojicu necoveka?
    Pa kojim sistemom su ovo birali?
    Koljensic em poslednji na listi em crnogorac a nema ni jednog srbina?!?! Ostao cuven po tome da nam u derbiju svira 6 tehnickih u samo jednoj utakmici?
    Gde je Belosevic koji je prvi na listi? Gde su Nikolic, Juras, Obrknezevic, Petek, Majkic?!?!? Bukvalno bilo ko osim ove trojice
    Evo da se citiram:


    Od ovih 5 sudija trojica sude nama sutra????
    Pa kako? Ne postoje trojica sudija koji vise mrze KKCZ i koji su cak i sudski dokazani lopovi

    Pa bolje je da nam sude milo, bokan i pajovic. Evo moze i milo, dulo i pajovic umesto ove trojice lopuza
    Ni sinoć nije bilo najsjanije suđene, na njima je ogroman pritisak. Igrači i stručni štab se moraju fokusirati na prabe stvari, prave probleme - teren i protivnika, tu je Nebojša da se bori sa alama van terena (nadam se) ipak nemojmo avansno da naričemo.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Alex Pato View Post
      Ovo bi bio faul u Podgorici [emoji848]

      Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
      Ја колико видим, ово јесте фаул.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Javor-Radovic-Koljensic[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
        Mogao je i Bokan da sudi

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by StefanPG View Post
          Ја колико видим, ово јесте фаул.

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
          Moraš mnogo bolje da pogledaš. Čista [emoji529]

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Javor-Radovic-Koljensic[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
            Mogao je i Bokan da sudi

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Bokan je delegat.

            Comment


            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
              Moraš mnogo bolje da pogledaš. Čista [emoji529]
              Cim sudija nije svirao onda je cista banana. Htjedoh jos jednom cestitati vam ali vidim da se opet prica o sudijama tako da ......sportski pozdrav.
              Last edited by Nemam_ti_kad; 13-04-19, 09:09.

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Cim sudija nije svirao onda je cista banana. Htjedoh jos jednom cestitati vam ali vidim da se opet prica o sudijama tako da ......sportski pozdrav.
                Hvala na čestitkama, iskreno! Priča o sudijama ima smisao kad se zna koliko zla su nam ova trojica naneli godinama unazad, to ne može da bude slučajno.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Cekamo Covicevo saopstenje o sudijama vrlo brzo.... A do tad... Na koliko smo mi potpisali Berona? Sezonu ili dve?

                  Comment


                  • Није за ову тему, али очигледан је ударац по руци, то се види у другом кадру, а то можете видјети јер после контакта Бориша прво што дира је рука Вилијамса, а не лопта. И да је дирао лопту, види се контакт са руком прво, тако дс је опет фаул.

                    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Cekamo Covicevo saopstenje o sudijama vrlo brzo.... A do tad... Na koliko smo mi potpisali Berona? Sezonu ili dve?
                      Sezonu

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Zatrovali su vas Boze me sacuvaj..Boki, Coki i novi Stoki..xD
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Sezonu

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                          Treba ga obavezno potpisati i za narednu. Pogotovo ako se plasiramo u El. Bili odlično koristi energiju koja dolazi sa tribina Pionira i odlično oseća šta znači igranje u kkcz

                          Već je ozbiljno zaslužio status ljubimca navijača.

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Treba ga obavezno potpisati i za narednu. Pogotovo ako se plasiramo u El. Bili odlično koristi energiju koja dolazi sa tribina Pionira i odlično oseća šta znači igranje u kkcz

                            Već je ozbiljno zaslužio status ljubimca navijača.

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Ne pamtim kada sam gledao u Zvezdi sutera kao sto je Beron.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Није за ову тему, али очигледан је ударац по руци, то се види у другом кадру, а то можете видјети јер после контакта Бориша прво што дира је рука Вилијамса, а не лопта. И да је дирао лопту, види се контакт са руком прво, тако дс је опет фаул.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              Mora malo da se pronikne u suštinu igre, u psihologiju igrača pre nego što se izvali ovakva glupost. Da li se igrač bunio da je fauliran prilikom bananiranja? Nije. Da li se bunio neko od njegovih saigrača ili trener? Nije. Case closed.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Sramotna odluka da ova trojica šarlatana nam sude sutra. Mene koji sam pošten seljak je sramota kada vidim koliko nemaju srama gospoda iz ABA lige. Pa di vam je obraz ološi? Đubrad, stidite se guzica kad obraza nemate. Nadam se da će nam i sreća sutra biti saveznik, trebaće nam.

                                Comment

                                Working...
                                X