Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baš i ne. Jedini periodi kada smo igrali pnr (pnp nije davao rezultat zbog katastrofalnog šuta, ali ne može se optužiti plej što neko maši otvoren šut) su bili kada je Filip bio na terenu.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      To ni ne treba naglašavati, na prvoj utakmici nije imala gde šibica da padne a viđena je prava, gospodska atmosfera, mada ni ne čudi. Slično je bilo i u Zagrebu i te dve utakmice su za ponos ne samo regionalne već i evropske košarke, nadam se da će oba tima uskoro biti zajedno i u EL jer su jedine ekipe iz regiona koje zaslužuju da se tamo nađu.
      Upravo tako, nase igrace su gadjali sinoc , vredjali porodicu, danas se Renfro i Lendejl sprdaju sa Maikom , nije da nije sam kriv ali se nadam da ce ih sve to motivisati .

      Comment


      • FC3 je level FMP 20 minuta...i to sto ima previse samopuzdanja zbog tate..inace smece igrac, ko god kaze da je igrac zs kkcz..taj veze sa kosarkom nema..kao i posle prve tekme sam rekao cirkus od tima i navijaca..to sto imamo srece da ni ostali nisu bolji..Trener da se poredi sa DR.. ko je gledao onu seriju i ovu..i ako zna ista o kosarci, ne treba da se blamira, dovoljan blam je podrska Cokiju .
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          FC3 je level FMP 20 minuta...i to sto ima previse samopuzdanja zbog tate..inace smece igrac, ko god kaze da je igrac zs kkcz..taj veze sa kosarkom nema..kao i posle prve tekme sam rekao cirkus od tima i navijaca..to sto imamo srece da ni ostali nisu bolji..Trener da se poredi sa DR.. ko je gledao onu seriju i ovu..i ako zna ista o kosarci, ne treba da se blamira, dovoljan blam je podrska Cokiju .
          Ti ili ne znaš da čitaš ili ne razumeš napisano?

          Bolje me obiđi danas , nisam baš raspoložen za tvoje umotvorine [emoji34]

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • DR je titule uzeo sa duplo boljim timom od protivnika. Prvu titulu je izgubio od ekipe koja je imala dva igrača.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              FC3 je level FMP 20 minuta...i to sto ima previse samopuzdanja zbog tate..inace smece igrac, ko god kaze da je igrac zs kkcz..taj veze sa kosarkom nema..kao i posle prve tekme sam rekao cirkus od tima i navijaca..to sto imamo srece da ni ostali nisu bolji..Trener da se poredi sa DR.. ko je gledao onu seriju i ovu..i ako zna ista o kosarci, ne treba da se blamira, dovoljan blam je podrska Cokiju .
              Previše infantilan komentar da bi se bilo šta drugo napisano komentarisalo. Nauči da diskutuješ: dakle, ako imaš suprotno mišljenje ponudiš razloge/argumente/činjenice za to mišljenje. Stav "ko ne misli kao ja nema pojma o košarci" je na nivou deteta od 7 do 9 godina starosti. Bookmarkuj ovaj moj post i pročitaj ga svaki put kad poželiš da se suprostaviš bilo čijem mišljenju.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ne citiram te..niti vrsim dialog sa tobom..Nema neke potrebe..

                Momire..duplo bolji tim? Hmmm Kako bi nazvao sadasnji raspored snaga..gde je jedan Lebranko skuplji dosta od njihovog najboljeg igraca.

                Drugo, te godine je Coki doveo zamenu za Silba..Lipovija..jeste kiks, ali covek ima toliko uspeha i tituls u razlicitim zemljama..da je kupio stan sam9 za njih..Coki ne zna de bije bez Deja..cak i f8 EC deluje previse..Ovaj PO sad je cista kocka i nista vise..posle zadnja tri derbija svima je jasno. I ako izgubi, treba biti mazohista i dati mu podrsku..i prvi mec smo dobili na povuci a malo me potegni..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Momir View Post
                  DR je titule uzeo sa duplo boljim timom od protivnika. Prvu titulu je izgubio od ekipe koja je imala dva igrača.
                  Ma sta duplo, minimum troduplo bolji timovi... I za Evropu je imao nadmocan tim, da je malo bollji trener osvojio bi EL.

                  Uzgred, od koja to dva igraca je izgubio prvu titulu?

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Previše infantilan komentar da bi se bilo šta drugo napisano komentarisalo. Nauči da diskutuješ: dakle, ako imaš suprotno mišljenje ponudiš razloge/argumente/činjenice za to mišljenje. Stav "ko ne misli kao ja nema pojma o košarci" je na nivou deteta od 7 do 9 godina starosti. Bookmarkuj ovaj moj post i pročitaj ga svaki put kad poželiš da se suprostaviš bilo čijem mišljenju.
                    Dekkarde..pa ti si mazohista. Podrska fc3 i da.. zato sto su clanovi Zvezde..pogledaj sadasnje i bivse direktore..Ima nek9 od rodbine da ga nije zaposlio...Koja podrska..pre cu zapaliti 300e nego mu dati za SK...

                    Samo nek dobije partizan, ostalo me ne zanima....sta ce biti u finalu..ali ako postoj8 karma mi titulu necemo videti..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Nas View Post
                      Ma sta duplo, minimum troduplo bolji timovi... I za Evropu je imao nadmocan tim, da je malo bollji trener osvojio bi EL.

                      Uzgred, od koja to dva igraca je izgubio prvu titulu?
                      Šarić, Blesingejm... Ali nije bila moja namera da poredim Radonju i Tomića... samo hoću da kažem da uspeh može puno toga da promeni

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Licno Tomic ima moju podrsku, volim kad ljudi imaju takav prepotentan stav. Samo bih voleo da ga prvo zasluzi..Zna se sta mi jedino smeta, sko uzmemo titulu, nadam se da ce imati poziciju da pokaze svoj karakter...ABA titula mu je trenerdki ispit, samo iz razloga guranja fc3..sko je osvoji, skidam kapu..ako ne osvoji, zna se sta i kako..DA je posvecen mladi trener, ali preskakanje stepenica ne moze..zao mi ga je, iskreno, ali sta je tu je...iskoriscen je previse brzo..da bi neki mogli da kazu..ja sam boss a ne tamo neki Doktor..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Što se tiče te sezone, imali smo sreće da je Cibona odustala od EL, inače pitanje je šta bi bilo i sa Radonjićem, pritisak javnosti je bio preveliki da doživi sudbinu koju je svaki trener doživljavao i pre njega i nakon njega a koji nisu osvajali tirule u ABA. Ovako je igranje EL amortizovao taj deo javnosti koji su se istresali u već poznatom nam maniru psipanja govnima koji je aktuelan i dan danas i omogućio mu da nastavi da bude trener Zvezde.
                          Last edited by dekkard; 31-03-19, 14:50.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Šarić, Blesingejm... Ali nije bila moja namera da poredim Radonju i Tomića... samo hoću da kažem da uspeh može puno toga da promeni

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                            A Darko Planinic, igrac Makabija na pozajmici u Ciboni? Marin Rozic koji je odigrao 80+ utakmica u Evroligi sa tom Cibonom? Davor Kus sa skoro 150 utakmica u EL? Nije to bio neki sjajan roster, al' nisu bila ni dva igraca + amateri. Na kraju krajeva, ta Cibona je u finalu oduvala Cedevitu, ljudi imali odlicnu hemiju i odigrali turnir na maksimumu, za takav sistem takmicenja ti i nije potrebna ne znam kakva rotacija. Nije Radonjic izgubio plej of seriju protiv te ekipe, nego 1 mec.

                            Comment


                            • Tomic nije nimalo los obziromna prvu samostalnu sezonu. Ono gdje mi imamo problem je skauting - realizacija. Bog me ne moze ubjediti da im je receno da Jaramazu/Renfrou/Nikolicu idu iznad bloka a ne ispod. Da se Renfrou i Pejdzu ne zatvara lijevi ulaz, da se na Vanji radi switch... Tako te neke ocigledne stvari su prije lose koncentracije igraca na terenu nego li uputstva sa klupe. Tomic je rekao da se nisu odbrambeno pridrzavali dogovora iz svlacionice, nadam se da je na to mislio. Ne bojim se majstorice, mi smo bolji, samo malo vise pameti i mirnoce a iskustva za to imamo.

                              Comment


                              • Vi ocigledno niste svesni majstorice, koja je tu vaznost. Nije to pitanje nc i tomica, vec sudbina Zvezde na visok9m nivou kosarke. Mi ovakve resurse sl sezone necemo imati..Ovo nije stvar prestiza, vec prezivljavanja..Nikako ovo ne smemo izgubiti..Zato neka Pionir gori..i neka Zvezda pobedi..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X