Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    @antona

    Kada nesto jako zelis onda se mozda i ostvari.

    Ja ne kazem da se i ova nesreca dogodila zato sto su par random lika na par foruma to pisali "sta ako se povredi", kao sto bih ja sada mogao napisati da je ovo zelja bila NC da se povredi Joe kako bi njegov sin igrao prvog playa.

    Idealan scenario za branitelje lika i dela NC da eto nadju utehu sto nismo uzeli titulu jer nam se povredio prvi play bas u prvoj utakmici playoffa.

    Mislim sta li pisu navijaci Portlanda sada sto im se prvi centar povredio pred playoff, jer morali su imati zamenu na vreme u slucaju da slomije nogu.

    To nam je sto nam je , hteli mi to ili ne ali do kraja cemo gledati FC3, DeDu i Nenadica na playu, uz pomoc KCa.


    A i jedna dilema manje oko precrtavanje stranaca za KLS,

    one out two more to go.
    Šarac, ja želim da imam puno para(red veličina kao Mišković) ali nemam a stvarno želim to najviše i ta mi se misao vrzma u glavi stalno...remeti me u ostalim aktivnostima. Kako to?

    Da je tako kao što ti kažeš, da se mogu ostvariti mrače želje i prognoze nekih random navijača, pa pola lige bi u Endesi bilo sa slomljenim nogama ili rukom...Jednostavno dešava se nešto što niko ne želi ali ima njih (među kojima sam i ja) koji kada sagledavaju stvar gledaju prvo sve moguće probleme sa rosterom a zatim pozitivne stvari.
    I ti si sam tvrdio da se ne slažeš sa tim da je Junior drugi plej u raspravama sa forumašima ali nisi hteo da ga vređaš (ako se dobro sećam), ti i Samo Zvezda ste pominjali da se Nenadić sprema za tu ulogu ali je malo strpljenja bilo za njega (od strane trenera). Ja verujem da bi igrač tipa Nelson bio kompatibilan sa Reglandom i dao jednu novu dimenziju igri našeg tima, sada sa Juniorom mi imamo problem u odbrani.
    U prvoj utakmici se to osetilo ali ubeđen sm da nije eksploatisano do kraja (stvar je i mogućnosti igrača Partizana) ali Budućnost koja nas je i prošle sezone razvalila sa centralnim pikom to može i sada a imaju i ozbiljije šutere i igrače na poziciji 1.
    Nikako nas ne trebaju zavarati 3 ovosezonske pobede. Ako Ceda prođe mi ćemo imati problema sa Pulenom i opet sa centralnim pikom a sve to ako prođemo Partizan.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • partizan ce ovo bas da boli za dva dana. To je sustina, neka se Joe oporavi za finale...Ovo ce biti istinski samar za limarovu druzinu i navijace. Imace prednost neku kao, ali istinski i mnogo veci pritisak na treneru, igracima i navijacima..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Šarac, ja želim da imam puno para(red veličina kao Mišković) ali nemam a stvarno želim to najviše i ta mi se misao vrzma u glavi stalno...remeti me u ostalim aktivnostima. Kako to?

        Da je tako kao što ti kažeš, da se mogu ostvariti mrače želje i prognoze nekih random navijača, pa pola lige bi u Endesi bilo sa slomljenim nogama ili rukom...Jednostavno dešava se nešto što niko ne želi ali ima njih (među kojima sam i ja) koji kada sagledavaju stvar gledaju prvo sve moguće probleme sa rosterom a zatim pozitivne stvari.
        I ti si sam tvrdio da se ne slažeš sa tim da je Junior drugi plej u raspravama sa forumašima ali nisi hteo da ga vređaš (ako se dobro sećam), ti i Samo Zvezda ste pominjali da se Nenadić sprema za tu ulogu ali je malo strpljenja bilo za njega (od strane trenera). Ja verujem da bi igrač tipa Nelson bio kompatibilan sa Reglandom i dao jednu novu dimenziju igri našeg tima, sada sa Juniorom mi imamo problem u odbrani.
        U prvoj utakmici se to osetilo ali ubeđen sm da nije eksploatisano do kraja (stvar je i mogućnosti igrača Partizana) ali Budućnost koja nas je i prošle sezone razvalila sa centralnim pikom to može i sada a imaju i ozbiljije šutere i igrače na poziciji 1.
        Nikako nas ne trebaju zavarati 3 ovosezonske pobede. Ako Ceda prođe mi ćemo imati problema sa Pulenom i opet sa centralnim pikom a sve to ako prođemo Partizan.

        Sve 10/10 sto si napisao.

        Ne zelim nista ni da oduzmem ni da dodam na tvoj upis. Bravo.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Dobro bre Sarac, imas li ti dusu..Znaci mi smo krivi za karmu a ne Covara sto se zajebava i igra menadzera...Stvarno degutantno da je to neko prizeljkivao itd...

          Dobijao je i Filip Must PLay sa FC3 na celu partizane, pa moze dobiti i sa ovim gladijatorima...Sto se drugog 1/2 tice, da se molimo bogu da Cedevita prodje ako ne igra JR u finalu...to je sve sto imam da kazem...

          Bukvalno nema tog cigana na planeti koji bi voleo da se ispadne od partizana..ma koliko mu se sve ovo gadilo...ruzne reci stvarno, nicim ovo nismo zasluzili..

          Mada postoji sansa da igra, mislim da nije zavrsio sezonu sto se tice ABA lige itd..

          Ja mozda se nisam lepo izrazio pa ispada da su ti isti koji su ukazivali na mogucnost povrede da su to i zeleli, ali je cinjenica da je bilo takvog pisanja, kao i pisanja kada je FC3 bio povredjen da je zavrsio sezonu pa je bilo otvaranja sampanjca.

          Ti znas moj stav u vezi FC3 da se ne ponavljamo, ali da smo u problemu, jesmo, da li je resiv i da li mozemo do pobede, pa jbga svi valjda to zelimo i u tome ce pobeda ako se desi biti i uspesnija.

          Ja ne mogu da shvatim Trinkijerija koji je imao FC3 25 minuta na terenu da nije uspeo da to resi jer svi znamo njegove limite.Ne tvrdim da to nece uspeti vec u subotu, samo se nadam da ce Deda, Nenadic ili vec neko treci da nadju resenje ako do tog zatvaranja dodje.

          Comment


          • Nenadica staviti sad u postavu, sa minutima bi bilo pogubno..Nemam nista protiv decka ali to je opasno kockanje..fc 3 na pleja..ispomoc u KC i Davidovcu i sta bude bice...Licno ne bih dao minute coveku koji nije igrao celu sezonu...Treba zavrsiti to u Mordoru posto treci mec onda ce se prebaciti ogroman pritisak na nas...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ssarac, jel to sigurno da ne igra? Koliko ti je pouzdan info?

              Comment


              • Bice Regland OK

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Nenadica staviti sad u postavu, sa minutima bi bilo pogubno..
                  Kad je Radonja oterao Jovketa u svlačionicu protiv Reala a uveo Rebu , izgledalo je još beznadežnije ...onda ga novinar pita , ko bi igrao pleja da je Reba napravio pet ličnih , Ra odgovara , igrač koji bi ušao Situacija ni malo naivna ali ima u Zvezdi kvaliteta da se reaguje , pa šta bude ...

                  ti si sam tvrdio da se ne slažeš sa tim da je Junior drugi plej u raspravama sa forumašima ali nisi hteo da ga vređaš (
                  Valjda smo i to razjasnili konačno .Niko nije bio za to da Filip igra u kkcz , baš niko ...samo je razlika u izražavanju tog nezadovoljstva
                  Last edited by Samo Zvezda; 28-03-19, 11:48.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Bice Regland OK

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                    Eto ti sad, ne znam kome da verujemo tebi ili Sarcu

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Ssarac, jel to sigurno da ne igra? Koliko ti je pouzdan info?

                      Kako ide pesma od D. Balasevica " ako lazu mene i ja lazem vas".

                      Meniskus je u pitanju, nema otoka, ide na terapije ali je vrlo upitno da li ce uopste moci da se oporavi bez operacije.

                      Ja koji samo operisao meniskus vrlo dobro znam koje su to muke,

                      Pravolinijski sve ok, ali ako je doslo do rupture meniskusa moze lako da zablokira koleno.

                      On je budala na svoju odgovornosti i zelju zeleo da igra drugo poluvreme, videli smo kako je to odigrao, jednostavno mozak reaguje na bol, i tu samo telo koci da se prave jaki pokreti.

                      Da li je sada ovo igra sada sa plasiranjem pogresnih informacija zbog protivnika, jbga ja se onda izvinjavam, ali da je u tretmanu jeste, ali po onome sto cujem nece igrati u subotu a i za dalje je pitanje.



                      @losmisk,

                      Mora Nenadic biti u 12 pa makar odigrao 3 do 5 minuta, ne mozes racunati u 12 Keselja ili Radanova da bi popunili broj do 12, i ja ocekujem DeDu i Fc3 da podele minutazu .

                      Comment


                      • Jel moze taj meniskus samo malo da se ocisti? Koliko traje oporavak minimalno?

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Jel moze taj meniskus samo malo da se ocisti? Koliko traje oporavak minimalno?
                          Ja sam radio operaciju meniskusa metodom atroskopije ( laserom) ali davnih 90 tih, dva meseca posle operacije tek sam poceo sa laganim trcanjem.

                          Doduse bilo je i slucajeva ( Lotar Mateus) koji je posle isto takve operacije zaigrao posle tri nedelje.


                          Znaci nije to operacija zuba pa posle par dana mozes zaigrati.

                          Naravno da pokusavaju ga osposobiti za igranje,ali operacije je neophodna samo je pitanje kada. Ako bi se danas operisao, nema sanse da zaigra u PO.
                          Last edited by Šarac; 28-03-19, 12:09.

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Kad je Radonja oterao Jovketa u svlačionicu protiv Reala a uveo Rebu , izgledalo je još beznadežnije ...onda ga novinar pita , ko bi igrao pleja da je Reba napravio pet ličnih , Ra odgovara , igrač koji bi ušao
                            Uzasan primer odnosa sa novinarima, koji je Tomic usavrsio na najveci moguci nivo.

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Jel moze taj meniskus samo malo da se ocisti? Koliko traje oporavak minimalno?
                              Hahahahahahaha, ovo me podsjeti na direktora nekog kad mu kazes da si grdan bolestan, ono 40 temperatura, a on ti kaze dobro ako padne na 38.5 ti slobodni dodji na posao [emoji23]

                              Ako je stvarno meniskus, jako tesko. Prije 2 nedelje sam ja koljeno tako cimnuo, i to je cak blaga povreda bila, 10-15 dana sam hodao kao na oblacima, samo da ne cimnem nogu u stranu, jer je to bol bas ostar i jak.
                              Zavisi od stepena povrede meniskusa, ali ako osjeca da boli, gotovo je beskoristan jer moze da igra sa 50% mogucnosti.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              Last edited by StefanPG; 28-03-19, 12:13.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Uzasan primer odnosa sa novinarima, koji je Tomic usavrsio na najveci moguci nivo.
                                http://i.imgur.com/mS8XDVw.gif


                                Mnogo ozbiljno shavtaš ovdašnje sportske novinare ...ima tamo svakakvih
                                Last edited by Samo Zvezda; 28-03-19, 12:16.

                                Comment

                                Working...
                                X