Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Ti se razumes? Potcenjujes tooiko Partizan kao da su amateri a imaju trenera koji je u Evroligi duze negi nego Peperoglu. Vidim uostalom i za kup si pogodio.
    Nemaš pojma o košarci, i tiću molim te.
    Ne brukaj se više.

    Comment


    • Originally posted by Sir Oliver View Post
      Tomic na potpuno isti nacin gubi utakmice , nadje raspolozenu petorku i forsira je dok igraci ne ispuste dusu , cedi ih dok ne pocnu da prave pocetnicke greske , a onda obicno vise nema vremena za preokret. Tako je bilo u kupu sa Reglendom , a veceras sa Cirbesom. Cirbes koji je odlicno odigrao veceras u odnosu na njegove ovosezonske partije , na kraju nam je prodao utakmicu jer je igrao skoro celo drugo poluvreme , a cele sezone ima problema sa fizickom spremom. Odmori ga covece odbranu-dve , da dodje do daha. Neverovatno. Sta se desava u mozgu naseg trenera stvarno je tesko dokuciti.
      Istina
      U trenutku kada Partizan igra pik jer su na terenu polu mrtvi Cirbes i tatino mezimce Tomic kao retard ostavlja njih dvojicu. Zasto nije uveo Fajea, Lazica da branimo nesto?

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Ja ne znam sta vi ocekujete od Milana koji ima prvu sezonu kao prvi trener naspram Trinkijerija koji ima 10?!. Ajde malo realnosti, oni su pravljeni za titulu to je i Ostoja nanavljivao , vrlo dobar tim i dobar trener.

        Comment


        • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
          Nemaš pojma o košarci, i tiću molim te.
          Ne brukaj se više.
          U pravu si izvini, Partizan je amaterski tim koji treba da binemo 20 razlike i igraju za stipendije.

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Ja ne znam sta vi ocekujete od Milana koji ima prvu sezonu kao prvi trener naspram Trinkijerija koji ima 10?!. Ajde malo realnosti, oni su pravljeni za titulu to je i Ostoja nanavljivao , vrlo dobar tim i dobar trener.
            Svaka prica da Partizan ima bolji tim je smesna.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • U najboljem slucaju izjednacen tim ali boljeg trenera .

              Comment


              • Ja mogu da progledam kroz prste glupost nekom momčiću, ali jednom iskusnom igraču kao što je Stratos, vala jok. Pa de je mozak druškane? Ako si umoran traži zamenu i izađi. Cirbes je stvarno bio odličan do finiša, kod njega su gluposti i posledica umora, nije imao ni koncentracije na kraju da uhvati skok. Inače, mislim da ona blokada nije bila čista i da je bilo po ruci.

                Comment


                • Najveci problem je kriminalna fizicka sprema.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Arčimo dve sezone sa početnicima na klupi.
                    Onaj mali možda i postane nekad neki trener.
                    Ovaj deda-početnik. NIKAD.
                    To će nas koštati drugu sezonu zaredom ABA lige.

                    On nema ni za jednu utakmicu drugo ili treće rešenje.
                    Ako nas krene šut onda je najebao i GSW.
                    Ako šutiramo kao večeras, onda nas protivnik pregazi.
                    Mi smo večeras ostali sve vreme u igri samo zato što oni nisu ništa.
                    Njima je najjača snaga trener i tribine.
                    Našu prednost ovaj trener ne ume da prepozna.

                    Kada tim divlja u šutu za tri poena već nekoliko poslednjih derbija,
                    to znači da trener ima autoritet koliko i domar u hali.

                    Šut je kvarljiva roba.
                    Posebno kad ne ide.
                    Last edited by Jaqen Hghar; 30-03-19, 20:35.

                    Comment


                    • Ona dva idiota sa O2 televizije nisu ni provalila da je Stratos isključen zbog dve nesportske.

                      Comment


                      • Ko je prenosio.
                        Šaranović?
                        Ko im je drugi komentator?

                        Comment


                        • Jbga, moras imati pravog rezervnog pleja, ako je vec verovao toliko FC3 trebao je da mu da sansu i na kraju..Totalno bez kreacije i ritma i jedino FC na veliku zalost moze da odradi pick..KC Rivers skroz nepotreban..dosao je posle pola godine van basketa u jbnu situaciju...

                          Ne znam sta je sa Reglandom ali bez njega mi smo najebali i to treba svakom da bude jasno...ne mozemo ih rutinirati bez njega nema trika...tako da ce biti nesto slicno kao u zadnja tri meca...ko bude imao vise srece..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ono sto je takodje vrlo iritantno je sto ne postoji nikakav plan b u nasoj igri. Kad protivnicka ekipa nametne cvrsci kriterijum sudjenja i prebije nam Berona kao veceras , mi i dalje pokusavamo po svaku cenu da pravimo blokove za njega za ceonu poziciju za sut , ne uspevamo i tako ga sami eliminisemo iz igre. Bukvalno , ne smeta nam sto udaramo glavom o zid , nastavljamo do kraja utakmice.

                            Comment


                            • Ma provalo kasnije Saranovic za dve namerne Grka ili mu neko rekao

                              Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                              Ko je prenosio.
                              Šaranović?
                              Ko im je drugi komentator?
                              Onaj mali (nizak rastom), piskutavi, koji je vodio nekad sportske vesti na TV B92
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                                Arčimo dve sezone sa početnicima na klupi.
                                Onaj mali možda i postane nekad neki trener.
                                Ovaj deda-početnik. NIKAD.
                                To će nas koštati drugu sezonu zaredom ABA lige.

                                On nema ni za jednu utakmicu drugo ili treće rešenje.
                                Ako nas krene šut onda je najebao i GSW.
                                Ako šutiramo kao večeras, onda nas protivnik pregazi.
                                Mi smo večeras ostali sve vreme u igri samo zato što oni nisu ništa.
                                Njima je najjača snaga trener i tribine.
                                Našu prednost ovaj trener ne ume da prepozna.

                                Kada tim divlja u šutu za tri poena već nekoliko poslednjih derbija,
                                to znači da trener ima autoritet koliko i domar u hali.

                                Šut je kvarljiva roba.
                                Posebno kad ne ide.
                                I kakva su ti predvidjanja za majstoricu? Do sad za kup i ovo nisi pogodio?.

                                Comment

                                Working...
                                X