Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo je lakše posle ove utakmice. Ogroman je pritisak kad ti u glavi šeta misao da u slučaju poraza ispadaš. Ovako ako i izgubimo imaćemo utakmicu pred našim navijačima. Tomić većim delom tutubanski vodio utakmicu. Natenane počeo Trinki da ga drobi u drugom poluvremenu a onda su se pojavili Davidovac, Čović i Dobrić i spasili mu dupe. Na kraju ih Bili majstorski dotuk'o.

    Comment


    • Да смо имали стрпљења за младог тренера Душана Алимпијевића који је веровао у младе играче (Добрић, Давидовац) и ове године би добио Боришу и потенцијално Апића, са Човићем који је сад ту могли би да имамо јако интересантну домаћу петорку, а не да се ослањамо на Фајеа, Перпероглуа и сличне јер нико боље не схвата шта навијачима значи та победа у дербију од наше деце. Надам се да ће Регленд бити спреман за 2. меч барем да одмори Филипа уколико није 100% фит.

      Comment


      • Pancev nemoj da kenjas, jer je ovo sramota sto mi igramo. Tri egal utakmice sa grupom gradjana. Tomic bi i Karija pokvario kakva je neznalica.
        Last edited by Storm; 23-03-19, 20:51.

        Comment


        • Dobro je što vodimo 1:0, uprkos slaboj igri i ponovo očajnom vodjenju Tomića. Loše je što je Reglend povredjen, pa će mališa da dobija mnogo nezasluženih minuta, jer nemamo zamenu za prvog pleja. Jeste danas imao par dobrih poteza i izmišljao poene, ali isto tako je standardno šutirao kad ne treba i zavlačio se medju odrasle, ispod koša. U odbrani krater. Ništa nije mogao da stigne, zaglavljivao se u blokove. Srećom, Davidovac i Beron su pokazali klasu i rešili meč. Stratos podhitno da se probudi, treba nam kao 'lebac. Dobrić mora da ima više minuta, ali meni izgleda kao da je on kolateralna šteta, iako je odlično odigrao svojih par minuta danas. Faye pogubljen. Boriša nije došao na utakmicu. Cirbes dobar. Idemo na 2:0.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Pancev nemoj da kenjas, jer je ovo sramota sto mi igramo. Tri egal utakmice sa grupom gradjana. Tomic bi i Karija pokvario kakva je neznalica.
            Cemu ovo, kada je cela utakmica protekla u fer atomsferi i navijanju?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Pancev nemoj da kenjas, jer je ovo sramota sto mi igramo. Tri egal utakmice sa grupom gradjana. Tomic bi i Karija pokvario kakva je neznalica.
              grupa gradjana sa nekoliko reprezentativaca ,El igracem i El trenerom ...? koji kosta kao nasa 3 Tomica ...o cemu pricas ....

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Cemu ovo, kada je cela utakmica protekla u fer atomsferi i navijanju?
                Nista licno. Ja stvarno mislim da ste vi 2 klase ispod nas, ali da imate trenera 3 klasa iznad.

                Comment


                • OCAJNA UTAKMICA
                  KOLIKO BI KOSEVA PRIMILI DA TOMIC NE INSISTIRA NA JAKOJ ODBRANI?????
                  Igraci se vuku ko prebijeni kerovi po terenu, boli ih kurac za odbranu.
                  Mi igramo basket, bez bilo kakve organizacije, odgovornosti.
                  U napadu apsolutno sve se svodi na igru 1 na 1.
                  Pobeda je tu ali ovo sto igramo je go kurac

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Komšije, ima vas ( ne ti komšo) treba da naučite pravila i šta se sudi kao neportski faul. Sva tri suđena su nesportski faulovi, to je nešto sa čim je Trinki kalkulisao.
                    Nije dozvoljavao lake koševe već nas je terao na teške (što teže) šuteve a ako prođemo na liniju slobodnih bacanja po svakku cenu.
                    Naši sa pominjanjem Novice nisu bili na potrbnom nivou a ni sa onim flašicama (i šta su još bacali).
                    Da dodam, Trinki je nadmudrio Tomića taktički ali ste slabiji i pored toga.
                    Filip je usrao sve dobro što je uradio sa onim šutem za tri poena, nadam se samo da je Džo lakše povređen inače kukala nam majka.
                    Trinki nas je radio u drugoj i trećoj četvrtini sa pikom pa nas je razvaljivao, konstantno smo bili sa bekom na centru u reketu...a Odžo kao june čim vidi pleja preuzima. Tomić to nije rešio 20 minuta.
                    Sve od reči do reči kao da sam ja napisao.

                    Comment


                    • Samo da naglasimo da Delije ne idu na ABa ligu. Ni individualno. Znam i gde su gledali pa zatoi kažem. Koga sad okriviti za varvarizam? Svi smo mi govna samo nas etikete dele. Huligan, ne huligan, isti k, partizanovac, zvezdaš...

                      Čak je košarka najgora i najgori su košarkaški navijači. Nisam čuo da se u fudbalu skandiralo pogrdno igračina tipa sisaj Saša Iliću ili Vujadine.

                      Comment


                      • Aman, Urose.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Zvezdaši su to skandirali u čemu je problem. Ne mogu da se odvajaju po volji, a kad im nije volja da budu delije.

                          Znaš kao oni su gospoda huligani kvare sve, evo nema huligana video sam na tv kako se ponašaju.

                          Comment


                          • Uzasno je zaista bilo ono skandiranje Novici, posebno dok lezi povredjen...Iskreno, ja njega nikad nisam cuo da negde pljuje po Zvezdi, covek samo voli svoj klub malo vise od ostalih i to pokazuje...nista lose nema u tome...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Sramota velika tzv zvezdaša tog poštenog kora koji navija za Zvezdu. Nisam očekivao to jer je ružno jako jako jako jako i nije gospodski.

                              Protivnik povredjen a ti pljuješ ko stoka.

                              Comment


                              • Idu Delije i na ABA ligu samo nema organizovanog navijanja. Pojedine vođe su često u hali. Skandiranje Novici dok je povređen je debilno. Pojedinim likovima je mržnja spržila mozak, ne vredi ni objašnjavati im neke stvari. Ponašanje igrača večeras je bilo odlično, sve je bilo u granicama normale.

                                Comment

                                Working...
                                X