Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    alo decko sa Budunosti imamo 2-0 tako da ne palamudi bezveze
    Pisi sta hoces, ali nemoj da me stavljas u citat. Sa ljudimo tvog recnika i mentalnog sklopa ne zelim da razgovaram.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Pisi sta hoces, ali nemoj da me stavljas u citat. Sa ljudimo tvog recnika i mentalnog sklopa ne zelim da razgovaram.
      Nema potrebe da mu odgovaras, banovan je. Da sam odmah video da se i tebi na ovaj nacin obratio kazna bi bila jos i duza

      Comment


      • Tomic,, Bice promena,,
        Novinar,, kada,,
        Tomic ,, kada ja kazem,,
        [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • 7-7 skor u evro cupu. ima li pojacanja?

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Tomic,, Bice promena,,
            Novinar,, kada,,
            Tomic ,, kada ja kazem,,
            [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            "Mogu da povećam plate i penzije, ali neću. Eto, neću."

            Comment


            • U ovakvom stanju forme i sa ovim svako-malo Perperovim vađenjem kestenja iz vatre kao taktikom,
              ne treba nam prolaz u EC i neko demoliranje po Evropi. Koga tamo da preveslamo sa ovom igrom.
              Reglend može i mora bolje...vratićemo Lazu do plej-ofa a Beron nije u padu forme već je po dvadeset i neki put na pogrešnom zadatku.
              Pale su maske i Milanu je, ako je razuman, sada najteže od dolaska u klub...ali ako ga i ovo ne trgne da zagrebe kod gazde da nešto dovedemo...onda teraj Tomiću jednako nadobudno, drži Čokiju alibi tim izlizanim izjavama, krpi novinare ali i bezecuj neko mesto pomoćnog u Arisu dok još nije pukla tikva.
              Last edited by Wingwalker; 23-01-19, 20:47.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Tomic,, Bice promena,,
                Novinar,, kada,,
                Tomic ,, kada ja kazem,,
                [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                Eto neke koristi od ovog poraza. Shvatio je sveznajuci Milan da nece moci ovako...

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Eto neke koristi od ovog poraza. Shvatio je sveznajuci Milan da nece moci ovako...
                  Ma nije se tu mislilo na pojacanja

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Kakve li ce bitke tek da vodi kad ga Buducnost pocisti u finalu, ako to cak ne uradi i Partizan u 1/2. Nije mi ga zao, ali cemo mi da budemo kolateralna steta. Ma nek’ ide....
                    Mislim da malo pretjerujete u kritikama. Ja sam.vidio dobru Zvezdu e sad poslo je na kraju na njihovu vodenicu jbg moglo je i na vasu.

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Mislim da malo pretjerujete u kritikama. Ja sam.vidio dobru Zvezdu e sad poslo je na kraju na njihovu vodenicu jbg moglo je i na vasu.
                      Kupere, napises li sto - smatracu to provokacijom.
                      Last edited by kronostime; 23-01-19, 20:56.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Sto se tice utakmice sve je receno .... kljuc nasih problema je inferiornost tandema Regland Covic u odbrani i odatle krece raspad timske odbrane i naravno kasnije nervoza u napadu .... Ono sto moze da raduje da ima dosta rezerve i u Ojo i u Risticu i u Simanicu i na tome treba graditi neke sledece poteze, veceras i Davidovac slidno odigrao par minuta pokazao da moze, onaj ulaz je bio vrhunski ... Na konferenciji delovalo da je Tomic bas popizdeo, i da bi moglo da bude odredjenih promena, ocigledno mu je bilo stalo da se prodje grupa u EC , ne deluje mi da je odglumeo ... Mislim da se ne treba stekati i igrati sa PO Aba lige , posebno sad kad smo verovatno ispali iz EC, treba pokusati osveziti tim i ozbiljno napasti ABA

                        Comment


                        • zvezda ce da dovede igrace jer mora..ekipa sa 16-0 u aba djeluje bas skromno u evropi

                          Comment


                          • Nama bi najbolje bilo da izgubimo od Cedevite i da izgubimo preostale dve utakmice u EC.. To bi moglo da natera arogantnog dupeuvlakaca Tomica da se dozove pameti

                            Comment


                            • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                              zvezda ce da dovede igrace jer mora..ekipa sa 16-0 u aba djeluje bas skromno u evropi
                              Deluje da iz postojeceg igrackog kadra ne mozes izvuci bolju odbranu, dok u napadu jos ima rezervi u ovim mladjim igracima ... ali bez jak odbrane tesko cemo do ABA prstena ... zato se ne treba kockati i treba dovesti pojacanje ali adekvatno da popuni to sto nam fali .... kao sto su i drugi u ABA uradili

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Mislim da malo pretjerujete u kritikama. Ja sam.vidio dobru Zvezdu e sad poslo je na kraju na njihovu vodenicu jbg moglo je i na vasu.
                                Nije uopste stvar u porazu. I da smo dobili, dobili bi zbog igre jednog igraca u liku i delu Stratosa Perperoglua i dobroj partiji Filipa Covica, od koga nismo ocekivali ovoliko, pa i ovo deluje vece nego sto jeste. Elem, prvi plej nam je uzasan vec neko vreme, prvi centar isto tako, prvi suter protiv jacih protivnika pocinje da lici na nasu nocnu moru Dzejmsa Feldina i na sve to trener uzasno vodi mec i pravi amaterske greske. Nema tu mnogo dobrog i iskreno bih bio zadovoljan da sam na vasem mestu, jer nas je lako procitati, sto ste vi vec negde i iradili dovodjenjem Bitadzea umesto tromog Omica. Mi nemamo resenje za centre koji se izvlace na sut i koji su pokretljivi. Na pleju kad vam se vrati Ivanovic, mozete da rotirate tri odlicna pleja i konstantno budete agresivni na Reglendu, koji ce igrati 35 minuta po mecu. Filip... Necu ni da komentarisem njegove sposobnosti. Mogu da nabrajam i dalje kakve su vam sve mogucnosti sa rosterom koji imate u odnosu na nas, ali ovo je vise nego dovoljno. Repesa nije Blat, ali nije ni dunster da ne iskoristi to sto ima.

                                Comment

                                Working...
                                X