Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Uvek postoji sansa za nekom laksom ili tezom povredom pa da izostane, nije ni on od kamena.
    Kako nije? On je bre neunistiv.
    Mada mozda ga i treba odmoriti ipak je on kljucni igrac. Ne treba ga zamarati protiv laksih protivnika

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by ajkisloba View Post
      Dobig info da razgovaramo se Bronsonom Keningom i mozda dodje do zamene Apic Ristic.
      Dragic, KC Rivers, Kening, Apic............ do prelaznog roka bice jos imena sigurno sa istim rezultatom.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Uvek postoji sansa za nekom laksom ili tezom povredom pa da izostane, nije ni on od kamena.
        Pu pu daleko bilo. On je naš Novica, i više od toga.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • [QUOTE=Laza Kacanski;1924935]Kako nije? On je bre neunistiv.
          Mada mozda ga i treba odmoriti ipak je on kljucni igrac. Ne treba ga zamarati protiv laksih protivnika

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka[/QUO

          Ponekada i kamen pukne od napora, ali se nadamo da ce medicinskim tim uloziti nadljudske napore da ga osposobe za period koji sledi.

          Comment


          • [QUOTE=Šarac;1924940]
            Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Kako nije? On je bre neunistiv.
            Mada mozda ga i treba odmoriti ipak je on kljucni igrac. Ne treba ga zamarati protiv laksih protivnika

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka[/QUO

            Ponekada i kamen pukne od napora, ali se nadamo da ce medicinskim tim uloziti nadljudske napore da ga osposobe za period koji sledi.
            Ne unosi nemir na forum pricom da je Fica mozda povredjen.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • [QUOTE=Laza Kacanski;1924941]
              Originally posted by Šarac View Post
              Ne unosi nemir na forum pricom da je Fica mozda povredjen.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              Ja ocekujem ovde radost i veselje sa naznakom takve vesti, budimo cigani iako smo zvezdasi.

              Na drugom forumu postoje predlozi i za fizickom silom ne bi li se "povredio", tako da sve u rok sluzbe.

              Comment


              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                Are you sure?

                "KK Mornar has breached its financial obligations to Bronson Koening and now the player has filed a FIBA BAT to receive is LOC, I am told". Izvor Sportando.
                Ovo najvjerovatnije nije tacno. Znam da su Barani bili redovni, nemoguce da su bas njemu kasnili. Tako da indijanac ostaje bez kluba do juna.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Ovo najvjerovatnije nije tacno. Znam da su Barani bili redovni, nemoguce da su bas njemu kasnili. Tako da indijanac ostaje bez kluba do juna.
                  Moguće je da si u pravu. Naveo sam da je izvor Sportando. Nije baš da su tabloid. Inače, gledajući Mornar ove sezone, zapazio sam ovog igrača, pritom neznajući ko je on. Mada, nama trenutno uopšte ne treba igrač na njegovoj poziciji. Da nam fali, svakako bi bio pojačanje.

                  Comment


                  • Ma kakav Koening i ostale gluposti..Da su normalni u klubu trebali su pustiti momka da ode negde da igra, mislim tu na Ristica...Od pocetka sezone pricam da nije problem nista do 1/2 ABA onda smo sa ovim najebali...

                    Ove price da neko zeli da bije ili da se Fica od miloste povredi su stvarno jadne i nisu za ovaj forum ovakve bljuvotine pa cak i da su pisali na nekom drugom forumu...To samo mogu da pricaju bolesni ljudi...Kakav god da je on, on je obican tatin sin...nije nista lose uradio u principu on..vec trener i predsednik koji su ga tu doveli...ja da me neko sad zove,skinuo bi se...istrco dva puta, treci put do svlacionice..ali bi odigrao bar malo

                    Prestanite sa spinovima, niko ne zeli zlo nikom...najmanje nekom nasem igracu pa i clanu uprave...nek su svi zivi i zdravi..Stvarno Sarac prestani sa ovim insinuacijama i to tamo propagiraj na ''drugom'' forumu..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Keningu ovo nece proci. Otisao je batica na svoju ruku, drug iz Bara mi je rekao da ih je bukvalno molio da ide, ovi ga nisu pustili, i onda je on sturnuo. Bez kluba do juna mu ne gine.

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Kako nije? On je bre neunistiv.
                        Mada mozda ga i treba odmoriti ipak je on kljucni igrac. Ne treba ga zamarati protiv laksih protivnika

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        Originally posted by Šarac View Post

                        Ponekada i kamen pukne od napora, ali se nadamo da ce medicinskim tim uloziti nadljudske napore da ga osposobe za period koji sledi.
                        https://www.youtube.com/watch?v=ENjTj82pt8o
                        Last edited by Laki21; 07-12-18, 22:04.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ma kakav Koening i ostale gluposti..Da su normalni u klubu trebali su pustiti momka da ode negde da igra, mislim tu na Ristica...Od pocetka sezone pricam da nije problem nista do 1/2 ABA onda smo sa ovim najebali...

                          Ove price da neko zeli da bije ili da se Fica od miloste povredi su stvarno jadne i nisu za ovaj forum ovakve bljuvotine pa cak i da su pisali na nekom drugom forumu...To samo mogu da pricaju bolesni ljudi...Kakav god da je on, on je obican tatin sin...nije nista lose uradio u principu on..vec trener i predsednik koji su ga tu doveli...ja da me neko sad zove,skinuo bi se...istrco dva puta, treci put do svlacionice..ali bi odigrao bar malo

                          Prestanite sa spinovima, niko ne zeli zlo nikom...najmanje nekom nasem igracu pa i clanu uprave...nek su svi zivi i zdravi..Stvarno Sarac prestani sa ovim insinuacijama i to tamo propagiraj na ''drugom'' forumu..

                          Kao sto smo u pp pisali da se obojica slazemo oko ovoga, ali zarad istine i da sebe operem da ne spinujem samo zaradfilip.jpg

                          Ako je zabranjeno kaciti sa drugih foruma vi obrisite.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Kao sto smo u pp pisali da se obojica slazemo oko ovoga, ali zarad istine i da sebe operem da ne spinujem samo zarad[ATTACH=CONFIG]16428[/ATTACH]

                            Ako je zabranjeno kaciti sa drugih foruma vi obrisite.
                            Nema potrebe, ionako se ništa ne vidi.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Jesam li jedini koji misli da ce doci igrac na PG?

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Jesam li jedini koji misli da ce doci igrac na PG?

                                Sta te briga ako dodje PG uvek mozes reci da si bio JEDINI i to ti niko nece osporiti.

                                Uzivaj u tituli !

                                Comment

                                Working...
                                X