Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Koliko para toliko i muzike, nemamo mi tim za dva fronta, jednostavno je. Momci su se borili i to je to, Tomic najavio promene, nadam se u igrackom kadru .
    Nadamo se svi, ali je verovatnije poenta u 'klupiranju' pojedinaca... Ne bi islo da Milance posle toliko puta ponovljene price da nam niko ne treba, sada odjednom promeni plocu... Mada ako se gazdi upalila lampica, ko zna

    Comment


    • Ja sam gotovo siguran da promena neće biti u smislu dovođenja igrača, već da će neki imati veću minutažu, neki manju (tipa Cirbes-Ristić, Boriša-Faje). Neće on da uvredi tatka Čoa i da mu menja strategiju.

      Edit: Grof brži.

      Comment


      • Originally posted by Czbg9 View Post
        Ono sto je filip u odbrani ponudio ponistilo je sve sto je u napadu uradio...ocajna utakmica sinoc, nisam fan niskih kosarkasa, regland je nesto i igrao ove sezone, ali odbrana osvaja prsten, a mi odbranu sa ovako niskim igracima (regland, covic i beron) kao i sa ovako teskim peticama ne mozemo da igramo
        Sinoc je odigrao korektno i u odbrani (i naravno da nista nije "ponistio"). Nista posebno odigrano sta ne sme da se ocekuje od igraca u EC, ali korektno. Ne treba padati u trans zbog njegovog exploita sinoc, ali mislim da gresis sto se tice njegove odbrane sinoc. Gori je bio Regland ili nasi centri. Tamo smo primili mnogo vise koseva nego protiv Filipa. Uostalom i on ima pravo na gresku-dve u odbrani. Kad bismo igrali bez greske nikad ne bismo primili kos.

        Comment


        • Филип је конкретнији синоћ био и од Регланда са обе стране терена. Регланд је одавно ван форме а кад се сетим како он уме да одигра,тад у нападу иду аситенције на све стране.
          Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Ja, koji sam jedan od najvećih pljuvača Filipa Čovića, se potpuno slažem da je sinoć odigrao veoma dobro i iznad svojih mogućnosti. Čak se i u odbrani trudio i nije zabijao u blokove, bio agresivan na prenosu lopte, naročito kada je Diot bio u igri, jednom sprečio lake poene Tomasa sekiricom, stvarno se trudio. Jbg, jeste skraćen, inferioran fizički, ali nije toliko loš bio sinoć. Regland je igrao odbranu sa teškom kurcoboljom. Samo je gledao kako ga prolaze protivnički bekovi. Nije se ni trudio da ih isprati. Slažem se takođe da je Valensija možda i najteži protivnik protiv koga smo igrali u dosadašnjem toku sezone, ali to nije izgovor da se svi ne potrude, kao npr. Faje, koji je "ginuo" u odbrani. Nije problem poraz, već zalaganje i igra koju nismo imali sinoć. Da ne beše starca Perpera, bilo bi to laganih 15-20 razlike za njih.

            Comment


            • Ma kakve promene u igrackom kadru? Nista od toga.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Odmoriti Cirbesa, ako treba i mesec dana. Da bude na posebnom režimu treninga i da igra tu i tamo u ABA, čisto da ne izađe iz takmičarske forme.
                Ipak je on naš prvi centar i ne treba dići ruke tek tako. Cirbes u fullu donosi titulu. Jako nam fale poeni iz reketa, ili bar pretnja iz istog, da bi raširili igru. Bez upotrebljivog centra nemamo šta da tražimo, makar sutra došao backup plej.

                Comment


                • Gde je, šta radi, mamojeb polučovek-poludistanca Tarens Kinsi?

                  Comment


                  • Originally posted by drakon1 View Post
                    Sinoc je odigrao korektno i u odbrani (i naravno da nista nije "ponistio"). Nista posebno odigrano sta ne sme da se ocekuje od igraca u EC, ali korektno. Ne treba padati u trans zbog njegovog exploita sinoc, ali mislim da gresis sto se tice njegove odbrane sinoc. Gori je bio Regland ili nasi centri. Tamo smo primili mnogo vise koseva nego protiv Filipa. Uostalom i on ima pravo na gresku-dve u odbrani. Kad bismo igrali bez greske nikad ne bismo primili kos.
                    Uh ako mislis na one tripove u drugoj cetvrtini onda se varas, previse je nizak, plejmejkeri valensije koliko god ih on pratio i trudio se imaju odlican pregled igre jer su za glavu visi...mozda se i desi da zaustavi kojim slucajem van rosoma da ne poentira, ali je bilo milion povratnih pasova preko njega kao da su sami maltene...ne samo preko njega nego i preko reglanda, jednostavno igraci sa tom visinom su automatski igrac manje u odbrani, sem ako nisu kris pol kojim slucajem...nije radonja bio lud kad je plejmejkere branio sa dangubicem, lazicem pa i u par navrata simonovicem...nije poenta ukrasti 1 loptu, nekako je iscackati i kao dobra odbrana ako ces da useres 30p posle...nisu njegovi igraci mozda direktno preko njega postizali poene ali su lagano delili povratne pasove i tako su nas useravali u sutu za 3....drugo kritikuju se centri, sta moze cirbes u odbrani pnr kad van rosom lagano probije jer se 2 midzeta zakucaju u blok? Ako ne izadje na njega cirbes onda ce van rosom lagano da poentira, ako izadje ostaje sam dubljevic i jbg...da smo zadnji napad branili sa visom petorkom, a ne sa midzetima mozda bi se i deugacije zavrsilo...covic nije za kosarku i tacka, nema visinu, nema pregled igre, nema osecaj za asistenciju, odbranu i da hoce da igra ne moze jer je limitiran...regland sa druge strane je bolji mozda u 2-3 segmenta od covica, ali razlika je ta sto je regland kosarkas, a covic to nije jer da jeste ne bi ga oterali iz vojvodine...nama je potreban plej visi od 190cm...a da ume i da asistira, nije lud radonja sto je odbijao pulena

                    Comment


                    • Originally posted by madafaka73 View Post
                      Odmoriti Cirbesa, ako treba i mesec dana. Da bude na posebnom režimu
                      ishrane i uvesti mu policijski cas, a i nanogicu kao dodatak

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        Ako ne izadje na njega cirbes onda ce van rosom lagano da poentira, ako izadje ostaje sam dubljevic i jbg...da smo zadnji napad branili sa visom petorkom, a ne sa midzetima mozda bi se i deugacije zavrsilo
                        Nisam gledao; da li je probao sa Fajeom na 5 i Borisom na 4 (msm u istoj petorci)?

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Nisam gledao; da li je probao sa Fajeom na 5 i Borisom na 4 (msm u istoj petorci)?
                          Ne

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Niko da pomene da je sinoć postojao ogroman problem u komunikaciji u odbrani, msm da smo dvocifren broj poena primili tako što se njihov bek prošeta kroz reket do obruča iz nekih blokova, dok se naši unutrašnji igrači ( msm Faje čak u tri navrata ) gledaju sa spoljnim, preužasno preuzimanje u više navrata.

                            Što se sinoćne utakmice tiče msm da je svima očigledno da ide na dušu trenera, igrači su dali sve od sebe i pored svega da smo u poslednjem napadu izveli ozbiljniju defanzivnu petorku msm da bi branili +1.

                            Jbg, život ide dalje, kao što neko napisa već zasrali smo mi pre ovog meča, u prvoj fazi sa skorom 7:7 ako se ne varam u onoj šeširskoj grupi gde sve ekipe bivaju silovane u ovoj drugoj fazi od strane timova iz ostalih grupa ( izuzev Andore možda i malo potcenjene ), pre svih Ulm, pa i Monako kao prvi u grupi tankuje, bije ih PKK u gostima na ime trenera.

                            Comment


                            • Nije ovde sporan poraz od sinoc koliko kriminalna igra u odbrani. To nam se desava vec mesec ipo, dva. Mecevi protiv Valensije, Unikahe, Monaka pokazali su sve slabosti tima. Ne zavaravajmo se mecevima sa Krkom, Cibonom i ekipom. Skor 16-0 u ABA ligi nista specijalno ne znaci. Ostaju ozbiljni problemi. Svaki tim koji nam je konkurentan u ABA ligi je vrsio ismene sto igraca i trenera. Sada Buducnost,Cedevita, Partizan izgledaju mnogo bolje. Jedan dobar igrac menja tim sto se vidi na primeru Renfroa, Kola, Pulena,.......
                              Debilna tvrdoglavost trenera koji pokusava da bude Amhelicar, madjionicar igrajuvi sa Filipom i Keseljem. Skor 16-0 nam je kratkorocno doneo euforiju a dugorocno ozbiljne probleme. Sada ti problemi izlaze na video. Jos gora stvar je sto se ponavljaju a spreciti se ne mogu. Zar neko missli da ce Stratos ubacivati 25 plus narednih 3 meseca.?
                              Primamo 83+ poena u Evrokupu??? Domaci teren nije nikakav faktor dok na strani ne postojimo. Moze li Tomic to preokrenuti, tempirati formu?? Mozda moze ali Filip ne moze igrati bolju odbranu, Regland takodje. Niti Regland, Filip, Beron mogu porasti za 3 meseca, Cirbes biti brzi, Ojo takodje. Moze tim bolje neznatno ali ne i onoliko koliko drugi timovi mogu rasti. Tu je problem.
                              Nama ce utakmica u Subotu protiv Cedevite biti pakleno tresko dobiti. Iskreno ovekujem prvi poraz.
                              Mi smo borci za Srpsku kosarku, necemo vise stranaca

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Kod nas u odbrani je veliki problem kod ispadanja iz pika, a uz to nema strane pomoci.
                                To mi nikako nije jasno, a nije da se prvi put desava da strane pomoci bukvlano nema.
                                Ovo sto je Stratos ubacivao sinoc nas je drzalo u zivotu, ali ako od njegove ruke zavisimo u ABA plej ofu, onda nam se crno pise.
                                Domaci igraci prvo imaju, pa izgube neku ulogu u timu i Tomic tu dosta rotira, a evo uskoro ce i KRK.

                                Comment

                                Working...
                                X