Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva je sirovina ovaj Ojo...

    Comment


    • Pa Tomicu sto nisi odbranio desetak razlike, oni ne bi jurili. Sta si bre hteo sa sinom i Reglendom na parketu???!!!

      Comment


      • Valensija sa lakoćom tukla i Zvezdu i Unikahu.
        Teško je dole igrati, još kada im šut proradi gotovo su nepobedivi.

        Comment


        • Ove je Radonja gazio ko plitak potok. Cisto da se setite gde smo bili, a gde vise dugo biti necemo. Toliko...

          Comment


          • Vrlo zabrinjavajuce igre Zvezde. Ostavimo po strani Krke, Igokee i ekipu. Mi poslednjih dva meseca igra vrlo lose.
            Odbrambeno smo na nivou Alimpijeviceve Zvezde

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Valencia 2-0 +27
              Unicaja 1-1 -6
              Crvena zvezda 0-2 21

              Ako racunamo da ce Limoges da izgubi sve do kraja, ovo znaci da su mrsave sanse za prolaz. I bolje, ovo u gostima postaje blamiranje, sta cemo u daljem takmicenju gde majstorice igramo stalno u gostima? Kako igramo, nas ce i Limoges da dobije tamo.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • U ovoj tekmi su se videle sve mane nase ekipe, neatleticnost Cirbesa, zeleni Ojo, Covic no comment posebno na ovom nivou .... Medjutim onako losa odbrana na pocetku trece , kurcobolja cele petorke, pa se to posle nastavilo do kraja utakmice, nedopustivo , uzasno i za kaznu ... Prvo poluvreme ok i uz njihov dobar procenat podnosljiv minus ali drugo blagi uzas ... kao da su vec na poluvremenu digli ruke od meca, odvratno nepostovanje za sve nas sto smo napunili Pionir protiv Buducnosti i Limoza ... ako ovako misle da igraju plej of neka se jebu ... Sa dobrim pristupom dobijamo i KKP i Cedevitu, ali sa gore navedenim limitima bice pakleno tesko protiv Buducnosti ... jedino ako se samoubiju, ali se plasim da ce cak i raspali Repesa znati da iskoristi zicer ... treba nam to pojacanje na pleju za plej of, pa makar i rizikovali promasaj i spiskali pare, jer ovako ce biti mnogo zajebano , nece biti dovoljan domaci teren

                Comment


                • Eh, kad se samo setim da se samo nismo blamirali protiv Monaca sad bi igrali u grupi sa Rytasom, Partizanom i Albom. Umesto da normalno igramo prvu fazu, mi cemo sad kukati da imamo najtezu grupu iz koje necemo ni izaci.

                  Teranje Ennisa se sve vise pokazuje kao genijalan potez u trenutku kada tim vapi za jednim kombom. Ovo sto Covic igra nije ni za slabije ABA klubove, gledam kako ga pretrcava igrac i kako imaju 2v1 sa nasim (tromim) centrom, a onda Plavsic reaguje kada je junior u sledecem napadu dao nebitnu trojku.

                  Bukvalno idemo putem koji smo isli i prosle sezone, a ceka nas 4 puta jaca Buducnost.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21
                    Smrad tu.
                    Ne siri, nepotizam, Sarac kaze da smo OK...

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK
                      Rekao sam da se nenadate nicemu samo sam ispao glup pa nisam igrao na Valensiju ....ali dobro..ne mozes protiv srca Pregazice nas Buducnost 3-0 ako ostane ono cudo kao plitak potok...
                      Nece 3:0, ali ce biti ogroman pritisak da dobijemo obe u BG. Imaju trofej na tacni, ali za sada ni oni nisu ni za sta. Videce se u evroligi, tu ako do kraja budu imali 5-6 dobrih meceva znaci da su spremni za odbranu trofeja.

                      Uopste ne shvatam kako mi mislimo da dobijemo Valenciu kuci? Nisu ni oni neobavesteni, znaju da je svaka pobeda bitna ako hoce do kraja domaci teren. Samo nasa javnost misli da se igra na razliku ili da se igra f4. Nasa jedina sansa je da Unicaja izgubi jednu od naredne dve, a mi dobijemo u Limogesu, a kako igramo ne bih se kladio u to.

                      Vezano za filijalu, prodaja Apica znaci i FMP u ABA2, to je valjda jasno.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Danas sam zelio da napisem, da mi necemo odigrati tri lose utakmice za redom, gle cuda! Procitani smo, nista neobicno no se nadam da imamo spremnu akciju-dvije koju do sada nismo radili.
                        Igrali smo protiv boljeg-jaceg protivnika jos na strani. Poraz nekako ocekivan ali moze da boli nemoc pogotovo u fazi napada gdje su nam bekovi na 10-11m pod presingom, to je opasan znak nemanja ideje (otuda dva PG u igri).
                        Ne moze se napisati nista sto do sada nije receno. Ima Zvezda opasan tim ali je u malom padu forme.

                        Comment


                        • Ima Zvezda opasan tim, ali je u malomU pad!

                          Comment


                          • U meču sa Unikahom nas je razbio Lesor. Sinoć Dubljević i V. Tomas. Dakle, pokretne četvorke/petice, koje mi nemamo. Nije teško shvatiti da je greška napravljena u startu sezone, kada smo doveli tri teška i gotovo identična centra, od kojih je Odžu prva jača sezona, Ristiću prva sezona posle koledža, A Cirbesa boli kurac da se cima, došao je da jebe splavarke. To da FČ nema pojma, nema potrebe da se ponavlja, on je višak, pa je višak, ali nama najviše škripi na visokim pozicijama.

                            Comment


                            • Mi smo pre svega pali fizicki. Ono cega su se mnogi pribojavali. Odbrana ne lici ni na sta. Zbog fizickih limita spoljnje linije li redovno kasnimo u odbrani, vracanju u istu. I ajde znali smo te limite spoljnje linije. Ali centri su stravicno losi na obe strane terena. Vrlo tromi, ocajno gradjenje kosa, ispadaju na piku. Zaista ono sto su sinoc odigrali Cirbes i Odzo je blagi uzas

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Morace da bude doselekcije. Moze Tomic da prica sta god hoce. Njemu je ova sezona biti ili ne biti. Covek ima ambiciju da napravi trenersku karijeru i ne verujem da misli da cemo uzeti trofej u ABA sa ovim rosterom. AKo misli, onda je mazohista i ima potrebu da unisti sopstvenu karijeru, pa da dogodine zavrsi u nekoj drugoj grckoj ligi.

                                Comment

                                Working...
                                X