Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta to reče, koliki su budžeti Žalgirisu i Broseu?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Klasicno zamajavanje javnosti od strane Covica.

      Comment


      • Ko ce da mi nabroji igrace iz nase skole koji igraju 1na1, koji imaju dribling, fintu, zavrsnicu na obrucu ili makar krsten ulaz. Kakva je ovo robotika, driblanje iz desne u lijevu ruku a pri tome ostanes u mjestu, i da se sutira preko centra kad ostane na swtichu?! Ko uci tu djecu majko bozija, sta je ovo i hrkljus od kosarke?! Blagi ocaj od turnira, nikad veceg razocarenja, fuj.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Ko ce da mi nabroji igrace iz nase skole koji igraju 1na1, koji imaju dribling, fintu, zavrsnicu na obrucu ili makar krsten ulaz. Kakva je ovo robotika, driblanje iz desne u lijevu ruku a pri tome ostanes u mjestu, i da se sutira preko centra kad ostane na swtichu?! Ko uci tu djecu majko bozija, sta je ovo i hrkljus od kosarke?! Blagi ocaj od turnira, nikad veceg razocarenja, fuj.
          Kod nas se sve svodi na fizikalije i tu fizicku dominaciju. Da bude visi i jaci. A tehnika jedna velika O. Pa nisu ludi Amerikanci sto su im na koledzima najbolji treneri. Kod nas su treneri likovi koji su jedini ozbiljan basket igrali ispred zgrade.

          Comment


          • Ovaj Lakijev Paunović dominiše, šut 5/14.[emoji41]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Što je moj?
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ovaj Lakijev Paunović dominiše, šut 5/14.[emoji41]
                Spavas li mirno Rasele Vestbruce????

                Comment


                • Ti si ga prizivao u prvi tim.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Najebo bi mu se Laki mame da je odigrao 2 meca u prvom timu.
                    To bi bila horor prica na sta bi on u ovom momentu licio u seniorskoj kosarci

                    Comment




                    • Zajebano pitanje.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Paunovic je takva stetocina da Feldin crveni zbog njega...majko mila ko njega proglasi talentom i ko mu dade ovoliku slobodu u igri....Lakic i donekle Popovic su jedini u ovoj generaciji koji bi mogli da imaju fine karijere

                        Comment


                        • Originally posted by Gudura View Post
                          Paunovic je takva stetocina da Feldin crveni zbog njega...majko mila ko njega proglasi talentom i ko mu dade ovoliku slobodu u igri....Lakic i donekle Popovic su jedini u ovoj generaciji koji bi mogli da imaju fine karijere
                          kako ko ...pa kojedini forumasi strucnjaci ..vec su mu prognozirali vrhunsku seniorsku karijeru ...strasno

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            kako ko ...pa kojedini forumasi strucnjaci ..vec su mu prognozirali vrhunsku seniorsku karijeru ...strasno
                            Da, to je upitno sigurno ali nije nemoguce. Dok je neko i predvidjao nekim trenerima veliku trenersku karijeru ....Pogrese ljudi...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Da, to je upitno sigurno ali nije nemoguce. Dok je neko i predvidjao nekim trenerima veliku trenersku karijeru ....Pogrese ljudi...
                              Znači forumski stručnjaci su već završili sa Paunom ...bravo majstori

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Ja licno ne da nisam vidio talenta, vec nikakvog sistema rada. Previse se juniorska kosarka svela na sablone i kopiranje seniorskih kretnji a njihova tijela su jos u razvoju. Nenormalno mi je da jedan junior bek, sutira preko ruke centra umjesto da iskoristi dribling i pretrci ga. Pola njih nema osjecaja u lijevoj ruci, airball situacije... A to samo nakon dvije odgledane utakmice. Cemu pritisak u njima? A ozbiljno za malog Paunovica... Pa kakva je ono statistika? Ne kazem da niko od njih nece biti igrac ali nacin na koji igraju sad mene ni malo ne ohrabruje

                                Comment

                                Working...
                                X