Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On je onaj najgori tip coveka, tvrdoglav i sujetan.

    Comment


    • Nije, samo je Čovićeva škola komunikacije, što je još gore. Ima on znanja, ali mu gazda ne dozvoljava da dođe do izražaja. Ima karakter kao Maja Gojković.

      Comment


      • Nama se izgleda desava ono vec cuveno obaranje forme sto se abe tice to je uredu prvi smo pa smo prvi i treba dobro pripremiti ekipu za plej of.
        Sto se Evrokupa tice treba postaviti cilj ili idemo do kraja ili otaljati posao to je pitanje.

        Comment


        • potpuno ocekivan poraz ,nista alarmantno ...mi ako ne motzemo da dobijemo Limoz tamo i u pioniru Unkahu 10 razlike ni ne treba da idemo dalje ...to je to
          bilo kako bilo ,nema sanse da kroz EC obezbedimo EL tako da sve karte treba da se bace na ABU ....slazem se da nam treba doselekciija ...Prodao bi Apica koji sa nama ima vazeci igovor i za te pare doveo korektnog iskusnog pleja ..mislim da je to dovoljno da se posibamo za ABU

          Comment


          • Kubanu dodati anex ugovora 50% diskaunt na Apića
            ako uzmu i jednog iskusnog bek-ap pleja pride - gratis.
            Pošaljemo im hajlajce sa stopedes zadnjih promena i kako sipa hemiju po saigračima ...ima da trnu.
            Last edited by Wingwalker; 17-01-19, 22:40.

            Comment


            • Da ne razbijamo glavu previše, treba dobiti sve tri do kraja ako hoćemo dalje. Ako hoćemo i ako možemo.
              EC svakako ne možemo osvojiti, prema tome dokle ćemo se mrcvariti u tom takmičenju je za mene nebitno.
              Lepu situaciju imamo u ABA, gde smo gotovo sigurni na prvom mestu pred plej-of i imamo dovoljno vremena da maksimalno proširimo rotaciju i uključimo sve igrače u takmičarsku košarku. Back up plej (najčešće pisana sinagma na ovoj temi ikada), ako dođe biće taj final touch. Ako ne dođe, biće napeto.

              Comment


              • Video Apića pre neki dan u jednoj piceriji gde sam klopao sa ortakom. Bio i Lazarević, još jedan lik koga ne poznajem i neka devojčica. Tada nisam znao da pali iz Srbije, vrv izveo ekipu da ih časti. Da sam znao, mogao sam da priđem dečku i poželim sreću u nastavku karijere. Tako da to činim ovom prilikom.

                Comment


                • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1495248


                  Pozdrav za LosmiSk, za kakvu bednu crkavicu je otisao. Ovde bi svakako na pritisak navijaca koji prepoznaju njegov kvalitet sigurno dobio ovakve uslove.

                  Comment


                  • Imas temu FMP pa pisi o njemu. Molim Kronosa da prebaci ovakve postove na FMP stranu, posto mi i KKCZ nemamo nikakve veze za kosarkaskim klubom FMP... Apicu zelim sve najbolje u karijeri...
                    Last edited by LosmiSK; 18-01-19, 15:41.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Jel ikome ovde cudno sto FMP prihoduje 270k a ne Zvezda pod cijim je ugovorom? Na stranu sto je ponuda koja se ne odbija i samo lud ne bi prihvatio.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Imas temu FMP pa pisi o njemu. Molim Kronosa da prebaci ovakve postove na FMP stranu, posto mi i KKCZ nemamo nikakve veze za kosarkaskim klubom FMP... Apicu zelim sve najbolje u karijeri...
                        Ozbiljno FMP i Zvezda nemaju nikakve veze? Ja sam cuo da ih povezuje Covic,samo ne znam i ne interesuje me koje je funkcije dodelio sebi,uglavnom moze da prebacuje igrace iz jednog u drugi tim jer ni on sam vise ne zna kad je u FMP-u a kad u Zvezdi.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Jel ikome ovde cudno sto FMP prihoduje 270k a ne Zvezda pod cijim je ugovorom? Na stranu sto je ponuda koja se ne odbija i samo lud ne bi prihvatio.
                          A nije ti bilo cudno kada je igrac FMPa Bolden koji ni sekundu nije proveo u dresu KKCZ i pri tom KKCZ prihoduje 650.000 $ na ime obestecenja , kako se tada navijaci Pantera nisu pitali na forumima sto njima pare a ne nama. CIji je on igrac bio?

                          Comment


                          • Sarac meni nesto prebacujes sto navijam za Bayern a tebi voda na usta kad se spomene FMP. Da ima zakona u zemlji i normalnih ljudi zna se kako bi se ovo radilo u zemlji,samo preko igrice...ali posto nema onda se radi tako kako se radi. Meni ne smeta. Kao navijacu KKCZ a ne i FMP-a, meni je u interesu da gledam Apica u Zvezdi..bas me boli patka sto je cova dobio 270k za njega..to nema veze sa KKCZ...

                            Imas temu FMP, aktiviraj se tamo i pisi..nema potrebe da gusis ovaj topik sa necim nebitnim za nas klub..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Aktuelnosti o drugoj ekipi na odgovarajucoj temi.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Ma nema sta da pisem na bilo kojoj vise, uzivajte !

                                Comment

                                Working...
                                X