Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Ova iznenadna pojacanja u vidu neigranja Ficka i Vojvode nam daju za pravo da se nadamo sutra.
    Valensija kurate sreće...Zvezda prvi put gostuje bez hendikepa.

    Comment


    • Dobrić kapiten do povratka Lazića

      https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...91512357888000

      Comment


      • Umesto, magnetnu da iskoristite, kao izgovor svih brljotina do sad, uvaljujete, Ognjenu cajper. Bravo, majstori!

        Comment


        • Danas ocekujem poraz , pre svega Valensija je klasicna domacica, drugo izgubili su kuci ove godine samo od Barse 1+ i Reala sa 15+ mislim, sve ostalo su dobili sa 8+razlikom. Imaju sirinu sa rotacijom, svi sutiraju trojku, vecina igra i sjajnu odbranu. Bukvalno tim dobro sutira za dva i za tri i imaju dobru odbranu.Sve je to dobro za odredjeni nivo takmicenja, homogeni su, igraju timski..Moze trener da sara do sutra dok ne nadje pravu petorku...

          IMaju skoro 60% za dva, 40za tri..dobro i bacanja sutiraju, bas onako timski igraju i svi znaju kosarke i preuzimaj odgovornost a kuci imaju dodatnu energiju, na strani su vec mnogo ranjiviji. Znaci nama je da ne izgubimo puno i da se drzimo,ako se nsto otvori sto da ne mada mislim da ce nas rutinirati..Bas disciplinovan tim, raznovrsan..i mozda trenutno najbolji tim u EC. Mi smo roviti, nema nam Filipa na strani nismo pokazali neku jacinu u Evropi, ovi su fizicki jaki, igraju apmetnu kosarku sto nama i neodgovara bas..svakako bi bio iznenadjen da ih pobedimo..

          Nemamo cak ni match up-ove da im napravimo prednost, nisam pesmista vec realista..cenim pobeda Valensije sa+5 razlikom, mozda ako ih krene sut ode i na znatno vecu razliku itd...ali opet nisu neoguca ni iznenadjenja samo moram odigrati 100% mec..a ni na nizem niovu sto je bas tesko..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Apic navodno u Lokomotivi Kubanj Covke kad nanjusi pare samo vice daj ko i Dr.Terza u fudbalu.
            Taman sam mislio kako bi nam Apke dobro doso sledece sezone u Evroligi.

            Comment


            • Originally posted by ajkisloba View Post
              Apic navodno u Lokomotivi Kubanj Covke kad nanjusi pare samo vice daj ko i Dr.Terza u fudbalu.
              Taman sam mislio kako bi nam Apke dobro doso sledece sezone u Evroligi.
              Pa mora se imati u vidu i uloga koju on ima u FMP, kako su izgledali Nenadic i Covic npr. Drugacije je kad se igra za Zvezdu i kad si bekup ili cak i treca opcija, pogotovo ta slabija odbrana biva vidljiva kad se igra protiv centara iz EL a i napad bi bio nesto slabijeg ucinka. Tako da Apic jeste dobar ali da je nesto narocito koristan zq EL i nije. Ako ga uvaljamo rusima bice to dobar posao jer Rile ima potencijal i kefalo iako sad izgleda prilicno lose, nista sto dobre pripreme preko ljeta ne mogu da poprave.

              Comment


              • Dobar transfer Apica, trebalo bi da je masno obestecenje, elem od tih para jedina nada za neko pojacanje, slazem se sa Losmijem veceras nista ne ocekujem , bar nek se bore, pa da kuci sa Malagom i Valensijom eventualno pokusamo da izadjemo iz grupe, ali ponavljam akcenat je Aba liga .

                Comment


                • Veceras takodje ne ocekujem pobedu. Nije da ne mozemo da pobedimo, ali nisam optimista. Poslednja gostovanja nam ne daju pravo na optimiziam. Previse smo jalovi i smuseni kad igramo u EC na strani. Jos ako se pocne u grcu gde poradjamo kos, onda gledaj da steta bude manja. ako vec ne moze pobeda, izgubiti sa sto manjom razlikom i to nadoknaditi kod kuce (+ pobeda kod Limogesa kad njima to nista ne bude znacilo jer ispadaju iz dobtine kombinacije za prolaz dalje).

                  Comment


                  • Iskreno zateklo me ovo oko Apića.
                    Smeo sam baciti opkladu kako će Dragan zaista u Zvezdu.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Obestecenje je toliko da je pokrilo godisnje troskove FMPa a ruku na srce niko od vas ovde ne bi sada prihvatili da Apic igra umesto Zirbesa/Oja.

                      Ako se udje u EL Apic bi opet bio treci centar u svim planovima, imao je oko 40 k godisnje ugovor sa KKCZ, ne znam detalje ugovor sa Lokomotivom ali uslovi su takvi da vec danas leti za Kuban.

                      Comment


                      • Kako si @Sarac?

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Kako si @Sarac?
                          Tvoje pitanje je u kom kontekstu? Brines se za moje zdravlje, ili nesto drugo je u pitanju, Jel ovo forum ili chat?

                          Comment


                          • Prvo i osnovno nije on igrac FMP-a vec CZ... drugo i jos osnovnije prodaju igraca dok se bore za opstanak i to najboljeg...Trece, koliko je to obestecenje za igraca koji vredi 40k godisnje i na pozajmici je u FMPu...daj tu brojku? Mislim dakle ne razumem

                            Prodaj Covicu Filipa...sve zivo je covek prodao i to je ono zalosno...da sad bilo ko ima ponudu proda bi ga...to nije put kojim treba da ide CZ..Nisam siguran ni da mu je to dobra odluka u karjeri gde ni on to nece odluciti...Moze neko da mi kaze sta nije na prodaju u CZ, od koseva, grba, igraca..sta nismo prodali zadnjih 20 godina...

                            Po meni smesno +sto sumnjam da je bas imao 4k ali ni to nije bitno, koliko da je ovaj sistem smesan...

                            Drzava mora ali nece..da ucini nesto ..svi odose iz ove bedne zemlje sem sendvicara i politicara, njima je ovde najbolje..zalosno..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Tvoje pitanje je u kom kontekstu? Brines se za moje zdravlje, ili nesto drugo je u pitanju, Jel ovo forum ili chat?
                              Brinem, naravno.
                              Sta ima lose u tome sto pitam i privatizujem forum na 1-2 posta, pogotovo sto je na jednoj temi ispisano xyz smeca od postova.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Prvo i osnovno nije on igrac FMP-a vec CZ... drugo i jos osnovnije prodaju igraca dok se bore za opstanak i to najboljeg...Trece, koliko je to obestecenje za igraca koji vredi 40k godisnje i na pozajmici je u FMPu...daj tu brojku? Mislim dakle ne razumem

                                Prodaj Covicu Filipa...sve zivo je covek prodao i to je ono zalosno...da sad bilo ko ima ponudu proda bi ga...to nije put kojim treba da ide CZ..Nisam siguran ni da mu je to dobra odluka u karjeri gde ni on to nece odluciti...Moze neko da mi kaze sta nije na prodaju u CZ, od koseva, grba, igraca..sta nismo prodali zadnjih 20 godina...

                                Po meni smesno +sto sumnjam da je bas imao 4k ali ni to nije bitno, koliko da je ovaj sistem smesan...

                                Drzava mora ali nece..da ucini nesto ..svi odose iz ove bedne zemlje sem sendvicara i politicara, njima je ovde najbolje..zalosno..
                                Da


                                300 k eura je obestecenje.

                                Ti ces nam sigurno objasniti da je Apic El kalibar i da bi sigurno obezbedio mesto kao startna petica u KKCZ sledece sezone?

                                Fmp ce obezbediti svakako opstanak i dete KKCZ dobija prostora da odigra vise minuta a zove se Djordjevic.

                                Ako i ne obezbedi opstanak, bas steta igrace aba 2 i ovako je po tvojim recima sprdnja da Radnicki Basket igra istu ligu sa FMPom jer KKCZ ne postoji. Tako da svi zadovoljni, decko otisao za platu koji ovde ne bi u zivotu dobio, Radnicki Basket je pokrio svoj budzet za ovu godinu da ne opterecuje budzet kluba sa Malog Kalemegdana.

                                Nije nudjen APic nego je bila potraznja jer su ostali bez svoje petice.

                                Comment

                                Working...
                                X