Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo magije:


    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Luka Kapiten u jednoj tvter raspravi o dr Markusovim pasovima

      https://twitter.com/mitar_mitar9/sta...71621759758337

      Comment


      • kada se pustaju karte za Futuru u prodaju?

        http://www.kkcrvenazvezda.rs/#

        Comment


        • Evo veceras prilike za predstavnike sedme sile da na novogodisnjem koktelu u Crown Plazi priupitaju NC i Tomica o planovima za nastavak sezone. Neka malo manje vise oko svedskog stola i shanka a vise se posvete iscackavanjem informacija koje armija navijaca je zeljna da cuje.

          Nisam ocekivao ove cene za Aba ligu i EC, obe utakmice tretiraju u istom rangu kao i sve prethodne.
          Videcemo reakciju "verne" publike.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Evo veceras prilike za predstavnike sedme sile da na novogodisnjem koktelu u Crown Plazi priupitaju NC i Tomica o planovima za nastavak sezone. Neka malo manje vise oko svedskog stola i shanka a vise se posvete iscackavanjem informacija koje armija navijaca je zeljna da cuje.

            Nisam ocekivao ove cene za Aba ligu i EC, obe utakmice tretiraju u istom rangu kao i sve prethodne.
            Videcemo reakciju "verne" publike.
            Sarac saljem pitanja koja ces postaviti[emoji23][emoji23][emoji23]

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Sarac saljem pitanja koja ces postaviti[emoji23][emoji23][emoji23]

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              Pucaj.....


              pre nego sto pitas, FC3 nece izgleda jos dve nedelje biti u rotaciji ali ajde to i nije bitno vise.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Pucaj.....


                pre nego sto pitas, FC3 nece izgleda jos dve nedelje biti u rotaciji ali ajde to i nije bitno vise.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Sto se tice nas. Sve je super, ali pod uslovom da ode FC3..i da se dovede back up..ima se 12-0 treba da sitna promena i da se igra...vidite..Gordic+Kol..kad se uigraju mozemo igrati 5 meceva necemo ih dobiti na tri..Nemamo mi ozbiljne igrace za titulu sigurnu sem Perpera i eventualno Reglanda..ovi ostali mogu da trokiraju..nece ruka vise biti opustena itd...

                  Deluje to sad sve dobri, ali taj mali zacin nam fali. Mora se, cak sam i nacuo da smo se i mi interesovali oko Kola, ali nece to niko priznati...Svakako mislim da cemo dovesti igraca i ako nemam neki konkretan izvor za tako nesto. I nema tu sta Regland da se ljuti..ja igram 30minuta..covek dobija pare da uzmemo titulu a ne on da igra 30 minuta...i da radi sta hoce, on je u klubovima gde je igrao bio bez neke pomoci pa je na kraju svaku sezonu izduvao...cak i sa EL timom..ako se dobro secam...

                  Simanic konacno igra nesto, skidam kapu ako nastavi da se razvija.. Dobric bi morao igrati al ajde imas 12-0neka mu...Ok je i sarati, samo mora znati da ce u PO biti sve drugacije
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Pucaj.....


                    pre nego sto pitas, FC3 nece izgleda jos dve nedelje biti u rotaciji ali ajde to i nije bitno vise.
                    Pitaj hoće li prestati šiljenje patke na Dobriću.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Oće, kad nauči da vodi loptu duže od tri sekunde.
                      Last edited by dekkard; 26-12-18, 21:36.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Oće, kad nauči da vodi loptu duže od tri sekunde.
                        Lazic like this
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Lazic like this
                          Verovatno pojma nemas sta Lazic donosi ekipi pa igra kod svakog trenera a jadni Dobric Jordan a niko ga ne koristi .. Urazumite se ljudi postoje strucniji ljudi od vas koji su placeni za to i naravno da postoji razlog sto kod 3 razlicita trenera Dobric ima istu ulogu .

                          Comment


                          • Pritom, pored uobičajenih svojih defanzivnih asseta Lazić je ponovo postao upotrebljiv u napadu posle dugo vremena.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Netz View Post
                              Verovatno pojma nemas sta Lazic donosi ekipi pa igra kod svakog trenera a jadni Dobric Jordan a niko ga ne koristi .. Urazumite se ljudi postoje strucniji ljudi od vas koji su placeni za to i naravno da postoji razlog sto kod 3 razlicita trenera Dobric ima istu ulogu .
                              Kad probas da udjes u raspravu bolje se malo pripremi. Prva Dobriceva sezona je prva posle KLS-a...DR mu je dao KLS da se dopuni..u drugoj je imao nesto manje minuta od Lazica ali bio dosta korisniji..Lazic je prosle godine bio uzasan kako u odbrani tako i u napadu...mnogi pominju zicer Lesora, a niko eurostep Lebranka npr..pa tabla...ili odbranu nad Gordicem itd..

                              Ova sezona po minutazi Dobric nije ispod njega ali manje utakmica, sto je verovatno deo neke vaspitne mere, ali Lazicu cemo dati orden sto je uvalio Bresi 10+poena.

                              Za Lazu bzvze pricate meni, posto jedino njegov dres imam i cenim ga jako, samo njegovo vreme je proslo i relativno ga dobro koristi Tomic,dozirano...Apsolutno Dobric nema istu ulogu kod tri trenera, ali dobro.. Dobric je imao finu minutazu u PO prosle godine i nastavio je tako ali ocigledno se nesto desilo...i kvak...U prvoj sezoni je bio vodonosa i dobio ulogu u KLS, prosle sezone je bio 2/3 ili 3/2 kako god sa ozbiljnom ulogom i minutazom kako se prvenstvo zavrsavalo,sad je krenuo slicno ali ocigledno da se ta uloga Tomicu ne svidja i da zeli nesto drugacije, mada iskreno ne znam sta...

                              Znam da postoje ljudi strucniji od mene ili nas, pa ajde zatvori forum i da citamo novine i da niko nema drugacije misljenje...kao i prosle godine Alimpije trenutni stanovnik Sibira je bio novi Zoc..i onda isto tako, doveo ga je Cova, preporucio Pesic, Zoc itd...

                              Ovo je forum, postuj tudje misljenje, manje pricaj ljudima to pojma nemas..moras ici od sezone do sezone...mozes napisati sta je to Laza donosio prosle sezone npr....itd...

                              Mogu razumeti da Laza igra jedino sto sto su ostali bekovi defanzivno osakaceni, i to je to..sve ostalo nema smisla..Dobric ce imat dosta bolju karijeru od Lazica i vec sada je kvalitetniji igrac..i to dosta..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Netz View Post
                                Verovatno pojma nemas sta Lazic donosi ekipi pa igra kod svakog trenera a jadni Dobric Jordan a niko ga ne koristi .. Urazumite se ljudi postoje strucniji ljudi od vas koji su placeni za to i naravno da postoji razlog sto kod 3 razlicita trenera Dobric ima istu ulogu .
                                Dobric je prosle sezone bio deo redovne rotacije, tako da nije tacno da mu je sada uloga ista - manja je.

                                Originally posted by dekkard View Post
                                Pritom, pored uobičajenih svojih defanzivnih asseta Lazić je ponovo postao upotrebljiv u napadu posle dugo vremena.
                                Uz svo postovanje prema njemu, Lazic tesko da je ikada bio upotrebljiv u napadu, pa tako nije ni sada kada je u losijoj formi nego pre 2-3 sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X