Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Samo da pozdravim sve s kojima je bilo lepo diskutovati ove 2 godine na forumu. Bilo je dobro zezanje, imalo je i sta da se procita.

    To bi bilo to od mene na SK forumu. Preovladali su pojedini retardi koji su postali centralna atrakcija ovog cirkusa, i nema svrhe biti deo toga vise.

    Hasta Luego.
    Gde god covek ide budale su okolo. Nije resenje u bezanju od njih, vec u sposobnosti da ih ne primecujes kao crnu mrlju na crnoj pozadini. A forum je cak olaksao tu mogucnost sa opcijom ignore.

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Samo da pozdravim sve s kojima je bilo lepo diskutovati ove 2 godine na forumu. Bilo je dobro zezanje, imalo je i sta da se procita.

      To bi bilo to od mene na SK forumu. Preovladali su pojedini retardi koji su postali centralna atrakcija ovog cirkusa, i nema svrhe biti deo toga vise.

      Hasta Luego.
      Nije da nije ocekivana reakcija. Sve najbolje i vrati se kada te prodje.

      Comment


      • Ne znam ko te je naljutio ali se nadam da ćeš da preispitaš svoju odluku.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Ne znam ko te je naljutio ali se nadam da ćeš da preispitaš svoju odluku.
          Paralija.

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Samo da pozdravim sve s kojima je bilo lepo diskutovati ove 2 godine na forumu. Bilo je dobro zezanje, imalo je i sta da se procita.

            To bi bilo to od mene na SK forumu. Preovladali su pojedini retardi koji su postali centralna atrakcija ovog cirkusa, i nema svrhe biti deo toga vise.

            Hasta Luego.
            E jbg
            Ko ce sad da kaci snimke igraca koji su ispod radara. Pa onda ja kao nesto gledam i analiziram. Pa kao kombinujem a ustvari pitam se kao i ....

            Vrati se kad te prodje.
            Samo da znas IL je keva. Mnogo se zivaca tako ustedi
            Doduse vole ljudi da citiraju, ali kad procitas samo dobijes potvrdu zasto si nekog stavio na IL

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Paralija.
              Vidi, ovo je veoma nisko. Ja i ako sam imao sa njim nekih problema, sveo sam to na kosarku. Nista vise, nikada vredjao. Napisao sam mu poruku da ne treba da ode ako je zbog mene ida je ovo forum gde ljudi imaju razlicita misljenja. Da svi imao ista, forumi ne bi ni postojali..kad bi svi pisali..e jes tako je..ma da..potvrdjujem itd...

              Malo je temperamentan, mislio sam da zna to da kontrolise...Pa mene napadaju evo vec 6-7 godina odredjeni ljudi, pa nista..Izlazim samo jaci, nazalost po njih..

              To je forum, Deal with it!!

              Da ti ovako ne zakuvavas,ne bi ni bilo problema. Nikad nisam nikog licno uvredio, ma ni u RL..Evo sutra mi dolazi u goste jedan sezonac, kupi vec kartu ali smo ko braca..:P gledanje drugacije na stvari ne znaci da treba da postoji netrpeljivost.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Vidi, ovo je veoma nisko. Ja i ako sam imao sa njim nekih problema, sveo sam to na kosarku. Nista vise, nikada vredjao. Napisao sam mu poruku da ne treba da ode ako je zbog mene ida je ovo forum gde ljudi imaju razlicita misljenja. Da svi imao ista, forumi ne bi ni postojali..kad bi svi pisali..e jes tako je..ma da..potvrdjujem itd...

                Malo je temperamentan, mislio sam da zna to da kontrolise...Pa mene napadaju evo vec 6-7 godina odredjeni ljudi, pa nista..Izlazim samo jaci, nazalost po njih..

                To je forum, Deal with it!!

                Da ti ovako ne zakuvavas,ne bi ni bilo problema. Nikad nisam nikog licno uvredio, ma ni u RL..Evo sutra mi dolazi u goste jedan sezonac, kupi vec kartu ali smo ko braca..:P gledanje drugacije na stvari ne znaci da treba da postoji netrpeljivost.
                Da si samo ti u pitanju, ovaj forum bi imao samo jednog člana - tebe. Jednostavno si nenadjebiv u raspravama, jer tvoja mora da bude poslednja. Manny je super lik, dosta zna, voli da podeli sa drugima, ali ne dozvoljava da ga drugi podjebavaju, pa zato i ide sa foruma.

                Comment


                • Raduje potpis Brauna, kakav god bio. Posebno raduje čunjenica da smo u junu dobili ovakav potpis i time jasno pokazali namere i ambicije za narednu sezonu.

                  Comment


                  • Mene brine defanzivni potencijal tima.
                    Isuvise je to tanko.

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Mene brine defanzivni potencijal tima.
                      Isuvise je to tanko.

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                      Nemoj se ljutis, ali mi cemo vise poradjati koseve nego sto cemo imati problem odbranimo kos. Sem Berona i FC3 koga ti imas da je defanzivno los. Pa jel hoces 12 igraca u rosteru koji su sa napadom na vi a pozadi da igraju klizeci u koleno.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Nemoj se ljutis, ali mi cemo vise poradjati koseve nego sto cemo imati problem odbranimo kos. Sem Berona i FC3 koga ti imas da je defanzivno los. Pa jel hoces 12 igraca u rosteru koji su sa napadom na vi a pozadi da igraju klizeci u koleno.
                        DD, Dobric, Beron, Odzo, Stratos su ispod prosecni defanzivci
                        EL je 3 nivoa iznad EC
                        Naravno sve se da popraviti ali meni ovo defanzivno vrlo tanko deluje.
                        Ukoliko KC ostane opet imamo problem organizacije jer ce Filip biti bek ap.

                        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          DD, Dobric, Beron, Odzo, Stratos su ispod prosecni defanzivci
                          EL je 3 nivoa iznad EC
                          Naravno sve se da popraviti ali meni ovo defanzivno vrlo tanko deluje.
                          Ukoliko KC ostane opet imamo problem organizacije jer ce Filip biti bek ap.

                          Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                          Imamo mi zadnjeg veznog.

                          Comment


                          • O cemu da pricamo, kad smo od ovakvog Partizana primali preko 90 poena?
                            Neki navijaci opasno precenjuju mogucnosti ekipe zbog ubedljivih pobeda u PO.

                            Comment


                            • Pre sam za to da umesto KC dovedemo kombo beka koji bi pomagao i u organizaciji igre uz pleja.


                              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                DD, Dobric, Beron, Odzo, Stratos su ispod prosecni defanzivci
                                EL je 3 nivoa iznad EC
                                Naravno sve se da popraviti ali meni ovo defanzivno vrlo tanko deluje.
                                Ukoliko KC ostane opet imamo problem organizacije jer ce Filip biti bek ap.

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                                Odmah predlozi nove igrace umesto ovih koji su defanzivne zveri u odnosu na njih i sve potpisujem sto si napisao.
                                Znaci ovih 5 out daj novih 5 od cega moras dva domaca naci/

                                Comment

                                Working...
                                X