Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Alimpijevicu je otac koji je poslednjih godina bio bolestan umro juce. Malo je off topic ali kada mu se vec pominje familija.

    Simanic uopste nije bio kod nas u rosteru dok je Alimpijevic bio trener, nije da ga branim samo cinjenice #losmiskfacts
    Tako je, bio je u FMP-u prošle sezone, a kod Radonje je samo nominalno bio u rosteru, doduše tad je zaista bio premlad za neku značajniju ulogu i očigledno sa do kraja neizgrađenim karakterom.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment




    • Evo i Roč nas pozdravlja.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Alimpijevicu je otac koji je poslednjih godina bio bolestan umro juce. Malo je off topic ali kada mu se vec pominje familija.

        Simanic uopste nije bio kod nas u rosteru dok je Alimpijevic bio trener, nije da ga branim samo cinjenice #losmiskfacts
        Kad za nekog kazes da ni majka ne veruje u njega, akcenat je na njemu, a ne na njegovoj familiji. To sto ti radis je ruzno, al’ dobro. Moje saucesce Alimpijevicu za koga znam da je dobar lik, al’ sam isto tako video da nije trener za visok nivo kosarke.

        Comment


        • Kad Branko Lazić igra na ovaj način , meni puno srce .To znači da je ovo TIM .Sjajan završetak kalendarske godine ali cilj je još daleko .Svima sa foruma sve najbolje u ličnom životu .U navijačkom samo nama ciganima

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Kad Branko Lazić igra na ovaj način , meni puno srce .To znači da je ovo TIM .Sjajan završetak kalendarske godine ali cilj je još daleko .Svima sa foruma sve najbolje u ličnom životu .U navijačkom samo nama ciganima
            podsetio na Vanju Grbića i kam-bek iz reklama zbog poentiranja...jer ko će ?
            Last edited by Wingwalker; 01-01-19, 16:01.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Srećna vam Nova godina i na ličnom planu a i da nam se klub vrati na šampionsko postolje, uživajte u predstojećim praznicima!
              Hvala Ganac. I tebi sve najbolje u Novoj godini.

              Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Dragi moji cigani, želim vam svima sve najbolje u Novoj godini, a nama da se vratimo u elitno košarkaško društvo gde očigledno jedini pripadamo. Živeli!
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Zdravlja cigani...našoj Zvezdi zvezdane visine...

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Alimpijevicu je otac koji je poslednjih godina bio bolestan umro juce. Malo je off topic ali kada mu se vec pominje familija.

                      Simanic uopste nije bio kod nas u rosteru dok je Alimpijevic bio trener, nije da ga branim samo cinjenice #losmiskfacts
                      Nije juče, sahranjen je u prošli četvrtak, a umro je u prošli ponedeljak ili utorak.

                      Mada nebitno je to za ovu temu, no kad se pomenulo. Ja Duleta znam i lično, podržavao sam ga, ali da posao nije uradio kako treba je činjenica, jbg.

                      EDIT: Zaboravi. Srećna svima.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Nije juče, sahranjen je u prošli četvrtak, a umro je u prošli ponedeljak ili utorak.

                        Mada nebitno je to za ovu temu, no kad se pomenulo. Ja Duleta znam i lično, podržavao sam ga, ali da posao nije uradio kako treba je činjenica, jbg.

                        EDIT: Zaboravi. Srećna svima.
                        Pozajmio ti knjigu?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Srecna Nova Godina. Da bude zdravlja, bolja, bogatija i uspesnija od 2018.g. I nama i KK Zvezdi.

                          Comment


                          • Da se posibamo sa svima i u tom plej ofu ali pre svega zdeavlja i postene sportske borbe kolege zvezdasi..

                            Comment


                            • Podivljali Limoz dolazi u Pionir!!!

                              Trener Miling je par puta bio na pragu otkaza ove sezone ali je izdrzao nekakvim cudom koji se desio u Decembru i tim je imao u tom mesecu seriju 6-0 i izborio nista manjim cudom TOP16 EC...Cisto da se zna mi imamo seriju 7-0

                              Oni su na startu sezone imali dva problema. Jaiteh nije teo da igra vise tu i dosta vremena je proveo na klupi dok na kraju nije otisao u Torino...Perrentes je bio prvi plej, rizikovali sa G liga igracem i bio je bukvalno uzasan, znaci duplo golo i na kraju su ga otpustili i doveli Tejlora, koji je plej koji sve zna da radi ali nista previse dobro ili previse lose...

                              Nisam ih gledao previse ove sezone ali znam da su veoma mlad tim sa odlicnim francuskim mladim igracima...pre svega Dumbija 2000 godiste..NBA ce se otimati oko njega..Butcel i Butel ako se tako izgovara su im trenutno najbolji domaci igraca sa Hauardom koji je radio sa trenerom ranije u Tulonu ali tu je i iskusni Russele.Od stranaca pored Tejlora tu je Hardi mali mamojeb i jedan od lidera ekipe, Majls koji je dobro krilo, solidna evropska karijera, preiskusni Samjuels...

                              Sve u svemu oni igraju brzu kosarku, mislim da svi imaju porpilicno slobode u napadu, ne ceka se puno da se sutne, imaju jako dobar sut za tri poena, mislim da svi mogu dati trojku bez problema sem Buciele ali on da je ostao Jaiteh ne bi ni igrao previse ...imaju oko 40%, dole ne brane nista a mi smo valjda najbolji u tome u EC ove sezone ili medju boljima..Samjuels im je jedini dole sa nekim iskustvom i znanjem...Solidna ekipica i zeznuta ako ih krene sut ali to je jedino sto moze da ih drzi u igri.., sem ako se mi ne opustimo previse...Do skoro su imali sve poraze na strani pa su sad nesto vezali, u principu domacica i mislim da makximalno ovde mogu imati 1-2 pobede u grupi..dosta slabiji od ostatka timova, pre svega zbog odbrane i skoka po meni...tu bi trebala da je kljucna prednost nasa..
                              Last edited by LosmiSK; 01-01-19, 16:59.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Pozelimo tripletu ciganijo.

                                Comment

                                Working...
                                X