Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Videcemo. ;)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Zvezda mozda ima cilj za EC, ali partizan nema bas. Derbi je najbitniji, posebno onim okorelim navijacima..Bukvalno sve pada u vodu ako to izgube...Prelomni mec ove polusezone bar po meni. Svakako da pitas bilo kog igraca koji mu je bitniji mec, reci ce da je derbi. Niko nece povuci rucnu veceras, ali kazem da podsvesno misle na derbi...Svakako im treba skresati krila odmah u pocetku itd..
      Nikad , ali baš nikad , ne dovodim u pitanje važnost derbija , samo ne vidim razlog da zbog derbija ne odigramo na maksimumu večeras. Nisam baš siguran da kkp nema ambicije da se dokopa bar Top 16 faze. Zbog toga im je sutrašnja utakmica jedna od poslednjih šansi.

      Comment


      • Trener Valensije je dobio sansu jos sutra, ako ga izminiraju igraci mozda kkp i dobije. Ne kazem da nece igrati maks, mozda bude vise rotacije..To ti je iz ugla rezultata isto..Mada mozda gresim...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Trener Valensije je dobio sansu jos sutra, ako ga izminiraju igraci mozda kkp i dobije. Ne kazem da nece igrati maks, mozda bude vise rotacije..To ti je iz ugla rezultata isto..Mada mozda gresim...
          Mi se još nismo plasirali u Top 16 .Ako Ulm dobije a mi izgubimo , može da se zakomplikuje i to ozbiljno

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Braco, ako bi neko bio ljubazan da postavi neki link za tekmu bio bih mu veoma zahvalan.
            Hvala.

            Comment


            • Instaliraj Kodi sa dodatkom pa se ne moras zezati sa linkovima...

              I ja ocekujem da nastavi sa pruzanjem sanse Nenadicu... on ima ono sto treba ovoj ekipi. Upariti ga sa Dobricem i eto dobitne kombinacije.

              Comment


              • Ne očekujem izgaranje tima večeras radi pobede nad Andorom...preblizu je derbi, koji ima dodatnu dimenziju jer ga novi treneri prvi put igraju. Jedan ima pritisak da opravda preterano luksuziranje kluba koji se nada povratku iz kanala a drugi da u svojoj debitantskoj sezoni i na gostujućem terenu dokaže da trenira bolji tim.
                Nadam se da je Tomić sada već popustio sa onim svojim ,,stone cold" kurčenjem i da neće probati i Andrei da uvali Filipa fore. Ako ipak pošalje rekreativca na Nikolića i Gegića onda je vaistinu glup pored toga što je tvrdoglav.

                realnije je da će večeras opet probati Nenadića na jedinici,
                jer uz onaj pritisak na lopti koji je pružio Mornar, ne moš ni čašu plaknut.
                Last edited by Wingwalker; 20-11-18, 17:53.

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Mi se još nismo plasirali u Top 16 .Ako Ulm dobije a mi izgubimo , može da se zakomplikuje i to ozbiljno

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Nama je dovoljno samo jedna pobeda da bi bili u TOP 16 a to moze biti bilo koja od preostale tri utakmice, a najvece sanse da se ta pobeda ostvari je protiv Brese.
                  Ostali kandidati za 4 mesto imaju medjusobne susrete tako da teoretski samo jedna ekipa od tri kandidata za to 4 mesto (Bresa,Ulm, Galatasaray) moze da ima tri pobede do kraja. Ako bi pobedili po 2 puta , nama je opet dovoljno samo jedna pobeda jer imamo bolji skor od ULMA i Galatasaraya sem ako se tamo izgubi sa vise od 30 koseva razlike.

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Braco, ako bi neko bio ljubazan da postavi neki link za tekmu bio bih mu veoma zahvalan.
                    Hvala.
                    probaj na: http://balkantelevizija.net/exyu-tv-iptv-kanali/
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Nama je dovoljno samo jedna pobeda da bi bili u TOP 16 a to moze biti bilo koja od preostale tri utakmice, a najvece sanse da se ta pobeda ostvari je protiv Brese.
                      Ostali kandidati za 4 mesto imaju medjusobne susrete tako da teoretski samo jedna ekipa od tri kandidata za to 4 mesto (Bresa,Ulm, Galatasaray) moze da ima tri pobede do kraja. Ako bi pobedili po 2 puta , nama je opet dovoljno samo jedna pobeda jer imamo bolji skor od ULMA i Galatasaraya sem ako se tamo izgubi sa vise od 30 koseva razlike.
                      Postoji teorija gde mi ispadamo , malo verovatna ali postoji

                      Ulm- ( Monako , Andora, Breša) ...mogućih 6 pobeda

                      Galata- (Breša , Monako , KKCZ...isto 6 )

                      Andora - ako nas dobiju +6 imaju 5 pobeda i bolji h2h


                      Inače , ako završimo ka drugi , moguća grupa KKCZ , Cedevita , Uniks (Unikaha), KKP

                      Kao treči - Valensija , Uniks (Unikaha) , Limož (Tofaš)


                      https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...47876026028035
                      Last edited by Samo Zvezda; 20-11-18, 18:27.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Hvala.
                        Ziv bio.

                        Comment


                        • Nismo do sada izgubili nijednu utakmicu kada Laza pogodi trojku iz coska.

                          Comment


                          • Tomiću od opcija preostalo samo: ,,...idi Fićo i uvali nekako loptu Ojo-u."
                            Last edited by Wingwalker; 20-11-18, 19:23.

                            Comment


                            • Regland 3 faula, a Nenadic bez minuta...
                              Sramota.
                              Odbrana jako losa opet, sto je postao standard na gostovanjima.

                              Comment


                              • Ovo sto igramo u odbrani je kriminal.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X