Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Kukaju grobari zbog tog iz Trebinja[emoji41]

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
    Ozbiljno? Gde kukaju?

    Comment


    • Originally posted by drakon1 View Post
      Ozbiljno? Gde kukaju?
      Po forumima [emoji3]

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Samo mi malo strci ovo oko centara. Zar im nije Lendejl prva i bolja opcija od Gagica...pritom on moze i da nas izvlaci napolje? Plus i Jankovic im pokriva tu poziciju (na nasu srecu) koji takodje izlazi van reketa. Ako Zirbes bude imao svoje zute minute, nece to biti toliko velika prednost.
        Landale je los u odbrani (blag opis). Njima je Gagic glavna opcija tu, bori se, dobro brani pick, skace. Samo ga ne krasi bas uvek donosenje najboljih odluka. Jankovic ce igrati na 4, oni imaju samo 7 igraca na 1-4, samo im jos fali Jankovic na 4.

        Mozda Trinchi pokusa to da bi izbacio tri nasa igraca jednim udarcem, ali se nadam da Tomic nije toliko blesav pa da drzi Fayea celo vreme. Neka ga Ojo razbije u reketu, pa ce vratiti Gagica u roku od odmah.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Po forumima [emoji3]

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
          Link ili objasnjenje zasto kukaju? Blagodarim unapred!

          Comment


          • Ovekujem danas da Covic izdominira

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Očekujem danas Filipa da uz ridanje napusti halu kada budu akademci pevali himnu "Čović Vesna **** se ko besna".
              Najveća pomoć Filipa bi bila da ne bude u rosteru.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ima i onih koji veruju u ove momke.Biće teško pred 6-7 k grobara ali verujem da smo bar malo bolji.


                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Zvezdi ova sezona zavisi od doprinosa domacih igraca, stranci ce tesko sami izneti, Dobric daje za sad neki doprinos, ostali mrka kapa..Zvuci mozda smesno ljudima, ali je tako..Tim se sastoji od 12 igraca, ne od 5-6 i to mora da se popravi tokom sezone. Za totalno nebitni EC mi suzimo rotaciju...gubimo vreme, Davidovac je najvise potreban a nema ga nigde...Povredjen ili sta..to mi nije jasno, nije on ne znam sta..ali dobijamo na visni, odbrane prostora itd...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Povreda je u pitanju, zvana chronical knee injury caused by filipitis

                    Comment


                    • Tomić pokupio virus:

                      ,,neće meni kafana da određuje koliko sekundi treba da igraju Nenad i David, ili kako se već zovu".
                      Last edited by Wingwalker; 24-11-18, 12:28.

                      Comment


                      • Vjerujem da dobijamo veceras i pored milionskog ulaganja prekoputa, ovaj tim kad se utegne i kad sa autoritetom izadje na parket, dobija utakmicu. Obzirom da je derbi, ja vjerujem da ce se to desiti. Idemoooooo

                        Comment


                        • Nadam se da Tomiću ne treba još jedna lekcija da sa ovom rotacijom igrača koju koristi,
                          ne možemo da dobijemo tvrde tekme, sa pritiskom na spoljnu, posebno ako sudije dozvole jači kontakt.

                          Partizan ne bi trebalo da računa na lake poene i nemaju više opcija od nas u napadu.
                          Ako ni u derbiju protiv tima koji ima jednu i po peticu ne ostvarimo prednost pod košem i ne probamo da nakon probijanja opteretimo njihove centre faulovima...onda do viđenja do neke nove Olimpije...Igokeje.
                          Last edited by Wingwalker; 24-11-18, 14:18.

                          Comment


                          • Originally posted by Wingwalker View Post
                            Nadam se da Tomiću ne treba još jedna lekcija da sa ovom rotacijom igrača koju koristi,
                            ne možemo da dobijemo tvrde tekme, sa pritiskom na spoljnu, posebno ako sudije dozvole jači kontakt.

                            Partizan ne bi trebalo da računa na lake poene i nemaju više opcija od nas u napadu.
                            Ako ni u derbiju sa timom koji ima jednu i po peticu ne ostvarimo prednost pod košem i ne probamo da nakon probijanja opteretimo njihove centre faulovima...onda do viđenja do neke nove Olimpije...Igokeje.
                            Dogodi se da i Buducnost dobije CSKA, ne znaci da he Dzikic bolji trener od grka ili da imaju bolji sastav, dakle samo ako pristup i strategija budu pravi (borbenost, hladna glava, vrelo srce) onda pobjeda ne dolazi u pitanje. Ako to izostane onda kao i u EC, mozemo samo da se hvatamo za glavu.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Ovekujem danas da Covic izdominira

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Koji? Junior ili senior? Pre, posle ili za vreme utakmice? Pitanja, pitanja...

                              Comment


                              • Originally posted by drakon1 View Post
                                Koji? Junior ili senior? Pre, posle ili za vreme utakmice? Pitanja, pitanja...
                                Psovke usmerene ka Ficku ce presuditi.

                                Comment

                                Working...
                                X